komunikat: Database Error: Unable to connect to the database:Could not connect to MyS
Wyniki 1 do 5 z 5

Temat: komunikat: Database Error: Unable to connect to the database:Could not connect to MyS

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    02-02-2012
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Domyślny komunikat: Database Error: Unable to connect to the database:Could not connect to MyS

    Witam wszystkich, jest to pierwsze moje pytanie na forum więc wypadało by się przywitać więc tak robię

    Mam mały problemik z moją stroną, który sam zrobiłem a nie potrafię go samodzielnie rozwiązać więc proszę o pomoc.

    Jakis czas temu na zajęciach, kursie który był nie z joomli lecz ogólnie z zakładanie stron mieliśmy założyć stronkę, i tak też zrobiłem.
    Założyłem stronę, hosting, na cba.pl
    czyli mój adres przykładowy: www.nazwastrony.cba.pl dużo uzytkowników tam zakłada gdyż dobrze współpracuje z joomlą
    strona wczytywała się pięknie oczywiście miałem ją zarządzać przez joomla jako administrator sobie zarządzałem/

    minąło kilka miesięcy wcześniej czasami stronę włączałem ale nie zarządzałem ją: dziś chciałem wejść do strony przez administratora ale niestety: zgubiłem hasło, do joomla

    i tak miałem na e-mailu hasło do hostingu cba.pl więc tam się zalogowałem i zobaczyłem w opcjach: zarządzaj SQL tam kliknąłem i była nazwa użytkownika i opcja zmień hasło więc myślałem że skoro nie mam hasło do swojej strony to zmienie na nowe hasło i tak zrobiłem a tu niespodzianka, jak wchodzę na stronkę swoją z hostingu cba.pl to wyskakuje napis: Database Error: Unable to connect to the database:Could not connect to MySQL, czy da się odzyskać swoją stronę Pozdrawiam

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wyga trzepiz awatar
    Dołączył
    06-01-2006
    Skąd
    SH | SC
    Wpisy
    3 528
    Punkty
    252

    Domyślny

    A nie sądzisz, że najprościej było by zadzwonić do CBA ?

  4. #3
    Wyga palyga007 awatar
    Dołączył
    24-03-2010
    Skąd
    Wieluń
    Wpisy
    3 899
    Punkty
    229

    Domyślny

    zarządzaj SQL tam kliknąłem i była nazwa użytkownika i opcja zmień hasło więc myślałem że skoro nie mam hasło do swojej strony to zmienie na nowe hasło i tak zrobiłem a tu niespodzianka,
    Zadaj sobie bardzo ważne w tym momencie pytanie..
    Czy w ogóle masz pojęcie do czego tak naprawdę zmieniłeś hasło?
    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    "Nie chowaj nienawiści po wieczne czasy, ty, który sam nie jesteś wieczny."
    Przyjmę ofertę pracy w Australii...
    web-coder.pl

  5. #4
    Debiutant
    Dołączył
    02-02-2012
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Domyślny

    nie wiem właśnie zmieniłem hasło chyba do bazy danych z ftp? ale mimo wszystko nie miałem hasła zgubiłem do administratora, prosiłbym w miare możliwości o podpowiedź czy da się jakoś stronkę odzyskać

  6. #5
    Wyga palyga007 awatar
    Dołączył
    24-03-2010
    Skąd
    Wieluń
    Wpisy
    3 899
    Punkty
    229

    Domyślny

    1. w configuration.php wprowadź nowe hasło dla połączenia z bazą danych. (ew przywróć stare hasło dla MySQL)
    2. Jeśli to Joomla! 1.5 to poszukaj na forum skryptu RatujAdmina autorstwa użytkownika @Jola
    3,. Również na wiki.joomla.pl można znaleźć materiały informujące o tym jak postępować w przypadku utraty hasła do PA Joomla!
    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    "Nie chowaj nienawiści po wieczne czasy, ty, który sam nie jesteś wieczny."
    Przyjmę ofertę pracy w Australii...
    web-coder.pl

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 9
    Ostatni post/autor: 04-07-2011, 17:51
  2. Odpowiedzi: 10
    Ostatni post/autor: 01-09-2010, 17:26
  3. Odpowiedzi: 8
    Ostatni post/autor: 15-03-2010, 16:28
  4. Odpowiedzi: 8
    Ostatni post/autor: 05-03-2010, 20:13
  5. Odpowiedzi: 8
    Ostatni post/autor: 01-03-2009, 15:09

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •