Witam wszystkich, jest to pierwsze moje pytanie na forum więc wypadało by się przywitać więc tak robię

Mam mały problemik z moją stroną, który sam zrobiłem a nie potrafię go samodzielnie rozwiązać więc proszę o pomoc.

Jakis czas temu na zajęciach, kursie który był nie z joomli lecz ogólnie z zakładanie stron mieliśmy założyć stronkę, i tak też zrobiłem.
Założyłem stronę, hosting, na cba.pl
czyli mój adres przykładowy: www.nazwastrony.cba.pl dużo uzytkowników tam zakłada gdyż dobrze współpracuje z joomlą
strona wczytywała się pięknie oczywiście miałem ją zarządzać przez joomla jako administrator sobie zarządzałem/

minąło kilka miesięcy wcześniej czasami stronę włączałem ale nie zarządzałem ją: dziś chciałem wejść do strony przez administratora ale niestety: zgubiłem hasło, do joomla

i tak miałem na e-mailu hasło do hostingu cba.pl więc tam się zalogowałem i zobaczyłem w opcjach: zarządzaj SQL tam kliknąłem i była nazwa użytkownika i opcja zmień hasło więc myślałem że skoro nie mam hasło do swojej strony to zmienie na nowe hasło i tak zrobiłem a tu niespodzianka, jak wchodzę na stronkę swoją z hostingu cba.pl to wyskakuje napis: Database Error: Unable to connect to the database:Could not connect to MySQL, czy da się odzyskać swoją stronę Pozdrawiam