Skąd pobrać?
Wyniki 1 do 6 z 6

Temat: Skąd pobrać?

  1. #1
    th0mas16
    Gość

    Skąd pobrać?

    Witam!

    Proszę napisać skąd mogę pobrać najnowszą wersję Joomli! (chyba 1011 ?) w wersji spolszczonej (zarówno frontend jak i panel admina) ale żeby był to plik "nazwa_pliku.tar.gz" a nie ZIP !

    Z góry dziękuję wszystkim za pomoc.

    Pozdrawiam

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wyjadacz sogo awatar
    Dołączył
    23-11-2005
    Skąd
    Lublin
    Wpisy
    592
    Punkty
    131

    Domyślny

    a spakować zawartość zip w żądanym innym formacie nie możesz? Tak przy okazji, po co Ci to?
    pozdr.

  4. #3
    th0mas16
    Gość

    Skąd spolszczenie?

    Proszę doradzić skąd mogę w takim razie ściągnąć full spolszczenie dla strony łącznie z panelem admina?

  5. #4
    Ten Niedobry Rybik awatar
    Dołączył
    26-09-2005
    Skąd
    Gliwice
    Wpisy
    2 179
    Punkty
    70

    Domyślny

    nie cudowac

    masz przeciez u nas do pobrania pelna polska dystrybucje, rozpakuj, potem spakuj tarem potem gzipem - uzyj do tego darmowego archiwizera 7-zip ze strony www.7-zip.org/pl

  6. #5
    th0mas16
    Gość

    Co zrobić?

    No to co mam zrobić? Bo jak ściągam najnowszą Joomlę po polsku z Waszej strony w formacie ZIP to po rozpakowaniu nie idzie jej zainstalować :/ Natomiast jeśli ściągam wersję w pełni po ang. w formacie tar.gz to po rozpakowaniu idzie ją normalnie zainstalować :/ Więc ściągnąłem tę angielską i jakieś malutkie spolszczenie no i działa ... ale wolę przecież pełne spol. więc co teraz ? Dodam że instaluję ją lokalnie na kompie...

  7. #6
    Ten Niedobry Rybik awatar
    Dołączył
    26-09-2005
    Skąd
    Gliwice
    Wpisy
    2 179
    Punkty
    70

    Domyślny

    nie ma zadnej roznicy skad instalujesz, nie mowie ze sciemniasz tylko kwestionuje wyzszosc .tar.gz nad .zip poniewaz oba sa po prostu archiwami zip tylko w roznych podformatach a po rozpakowaniu jest to samo. W poprzednim poscie napisalem co masz zrobic zeby miec joomla_full_pl.tar.gz

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •