joomla 2.5 jaki komponent na proste forum ? Agora i kunema odpadły
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 16

Temat: joomla 2.5 jaki komponent na proste forum ? Agora i kunema odpadły

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    06-01-2012
    Wpisy
    29
    Punkty
    10

    Domyślny joomla 2.5 jaki komponent na proste forum ? Agora i kunema odpadły

    Witam
    Potrzebuję komponent na proste forum. Takie bez kategorii gdzie od razu posty widać na str głównej forum. Chciałem użyć agora albo kunema ale jedno akurat teraz zrobili płatne a drugie nie chce mi działać (Brak języka pl mimo że jest zainstalowany). No i forum musi być po polsku a tu jak na złość nic sensownego nie mogę znaleźć. Ja bym użył phpbb a nie joomli ale to dla znajomego i on chce zintegrowane ze stroną na joomli żeby mieć bez dodatkowej rejestracji na forum itd.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Senior nikszal awatar
    Dołączył
    07-09-2006
    Skąd
    FNW
    Wpisy
    5 288
    Punkty
    196

    Domyślny

    Brakuje jednego pliku w tłumaczeniu zaplecza Kunena. Tu masz całą paczkę.
    admin.zip
    Zanim zapytasz na Forum:
    1. Przeszukaj wątki.
    2. Poszukaj odpowiedzi na wiki.
    __________________________________________________ _________________
    Książki oddane na makulaturę dowodzą, że cierpliwość papieru też ma swoje granice.

  4. #3
    Nowicjusz
    Dołączył
    06-01-2012
    Wpisy
    29
    Punkty
    10

    Domyślny

    Dziękuję ale szczerze szkoda czasu na łatanie tego dziurawca i dociekanie co zaraz znowu jest z nim nie tak jak załatam tą 1 dziurę. Tym bardziej że nawet nie wiem gdzie te pliki umieścić. Wolałbym inny komponent forum. Jak pisałem musi być proste, po pl i wyświetlać wpisy na str gł tzn bez kategorii tylko od razu wpisy.

  5. #4
    Bywalec
    Dołączył
    03-08-2010
    Skąd
    Olsztyn
    Wpisy
    212
    Punkty
    25

    Domyślny

    Agora w wersji jaka Ciebie interesuje kosztuje 10 dolców. Naprawdę nie stać Ciebie na zapłacenie 40 złoty?
    Zobacz. http://anything-digital.com/agora/buy-now.html

  6. #5
    Senior nikszal awatar
    Dołączył
    07-09-2006
    Skąd
    FNW
    Wpisy
    5 288
    Punkty
    196

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez przemek2300 Zobacz wiadomość
    Dziękuję ale szczerze szkoda czasu na łatanie tego dziurawca i dociekanie co zaraz znowu jest z nim nie tak jak załatam tą 1 dziurę.
    Nie wiem, co Ciebie upoważnia do tak jednoznacznego określenia forum Kunena dziurawcem. Masz darmowe forum, udostępnione brakujące pliki tłumaczenia i jeszcze jest źle. Myślę, że brakuje Ci tylko wiedzy i umiejętności, a z tej przypadłości nikt z nas mimo najszczerszych chęci nie jest w stanie Ciebie wyleczyć.

    Jak chcesz, to możemy wieczorem powalczyć z Kunena. Teraz nie mam czasu.
    Zanim zapytasz na Forum:
    1. Przeszukaj wątki.
    2. Poszukaj odpowiedzi na wiki.
    __________________________________________________ _________________
    Książki oddane na makulaturę dowodzą, że cierpliwość papieru też ma swoje granice.

  7. #6
    Nowicjusz
    Dołączył
    06-01-2012
    Wpisy
    29
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez zbig1972 Zobacz wiadomość
    Agora w wersji jaka Ciebie interesuje kosztuje 10 dolców. Naprawdę nie stać Ciebie na zapłacenie 40 złoty?
    Zobacz. http://anything-digital.com/agora/buy-now.html
    Ale po co mam płacić jak nawet nie będę używał? To nie moja strona. Forum też nie dla mnie. Poza tym nawet nie wiadomo czy jest możliwość ustawienia jak pisałem. Też dziwnym trafem pisze że najnowsza wersja płatna ale możesz za darmo używać starszej. I co ? starsza usunięta i nie sposób jej wytropić. Ciekawe.
    Nikszal Moja ocena jest tylko moja i nie musisz się zgadzać ale jak tu nie ocenić żle dodatku, który wywala się już na początku i generuje niepotrzebną stratę czasu na naprawianie + nawet nie ma instrukcji jak to naprawić ? Owszem brak mi wiedzy co gdzie podmienić ale przecież nie będę od razu znał na wylot każdego dodatku prawda ? A to rozwalanie na powitanie odrzuca od niego. Poza tym ja też jestem zapracowany i nie mam czasu dłubać cały dzień w agorze jak są inne komponenty forum gdzie nie musisz wszystkiego naprawiać. Szanuję twoje zdanie i chętnie się dowiem gdzie te pliki wrzucić ale czy nie prościej podać mi jakieś inne i działające komponenty forum ? W tym celu pisałem ten temat bo podobno jest ich wiele ale ja znalazłem tylko kilka i bez języka pl. Zamiaste tego piszecie tylko kunema i agora. Nie ma innych po pl i prostych ?

  8. #7
    Bywalec
    Dołączył
    03-08-2010
    Skąd
    Olsztyn
    Wpisy
    212
    Punkty
    25

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez przemek2300 Zobacz wiadomość
    Też dziwnym trafem pisze że najnowsza wersja płatna ale możesz za darmo używać starszej. I co ? starsza usunięta i nie sposób jej wytropić. Ciekawe.
    Agora Forum - "darmowa wersja" jest do pobrania w dziale Public Download (szkoda, że tylko dla J1.5): http://anything-digital.com/downloads.html

  9. #8
    Senior PeFik awatar
    Dołączył
    18-02-2007
    Skąd
    Miasto Stu Mostów
    Wpisy
    5 465
    Punkty
    241

    Domyślny

    Nie ma innych po pl i prostych ?
    A jak nie ma to co zrobisz, napiszesz sam? Moim zdaniem sam robisz sobie problem. A na Agorę Pro ostatnio była promocja (pisałem o tym na blogu) i można ją było kupić za 99 centów! Dziwi mnie postawa "marudząca".
    Współautor bloga o systemie Joomla! -> blog.elimu.pl < oraz kilku książek i artykułów o tym CMS.

  10. #9
    Nowicjusz
    Dołączył
    06-01-2012
    Wpisy
    29
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez PeFik Zobacz wiadomość
    A jak nie ma to co zrobisz, napiszesz sam? Moim zdaniem sam robisz sobie problem. A na Agorę Pro ostatnio była promocja (pisałem o tym na blogu) i można ją było kupić za 99 centów! Dziwi mnie postawa "marudząca".
    Nie napiszę ale i nie zapłacę tylko użyję zewnętrznego cmsa forum. Postawa marudząca ? A co to ? . Mnie dziwi czemu wszyscy namawiają do płacenia ciach. Czyżbyście to wy byli autorami tych płatnych dodatków? Żeby za sam test każdego dodatku zaraz płacić? To chore. Litości ciach . Co ja fabrykę kasy mam ? Trochę już mnie to denerwuje. Jakbym chciał za wszystko płacić to bym od razu zatrudnił programistę. Pytam tu na forum o coś a tu ciągle tylko zapłać i zapłać. I jak tu dyskutować jak na każde pytanie tylko zapłać za to czy za tamto ? Pytam o komponent forum po polsku i zaznaczyłem że agora i kunema odpadły. Czy tak trudno zrozumieć pytanie ? Jeśli nie ma niczego poza tymi dwoma to trudno ale czy musicie niemal zmuszać do kupowania ?

  11. #10
    Wyjadacz wini74 awatar
    Dołączył
    23-05-2009
    Skąd
    jablonkoskos
    Wpisy
    770
    Punkty
    24

    Domyślny

    wiesz co podaj mi numer swojego konta to namówię innych i się złożymy, taki 1% z dopiskiem "dla lenia przemek2300 - maruda"
    żal mi takich ludzi
    Nikt nie jest tak bogaty, żeby nie potrzebował pomocy, ani tak biedny żeby nie mógł innym pomóc.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne tematy

  1. Agora 3.0.139, Joomla 1.5.15 - proste adresy
    przez Dalback na forum Wydajność, optymalizacja
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 11-07-2011, 08:16
  2. Agora Forum - zmiana statusu na komercyjny
    przez rosciak na forum Komunikacja: fora, czaty, poczta, biuletyny
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post/autor: 22-11-2010, 16:01
  3. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post/autor: 14-11-2010, 21:53
  4. Proste forum pod Joomla 1.5
    przez tbesiak na forum Szukam dodatku do Joomla
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post/autor: 25-02-2010, 20:25
  5. Agora Forum zmieniła mi kodowanie na stronie
    przez darekwaw na forum Instalacja rozszerzeń
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 20-10-2009, 09:20

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •