Jakie rozszerzenie do podsyłania materiałów do serwisu? - Strona 2
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Wyniki 11 do 20 z 21

Temat: Jakie rozszerzenie do podsyłania materiałów do serwisu?

  1. #11
    Bywalec henry awatar
    Dołączył
    22-10-2008
    Wpisy
    157
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Gall Anonim Zobacz wiadomość
    @henry to tylko i wyłącznie dowodzi że nie zadałeś sobie trudu i po prostu skłamałeś - a ponadto najwyraźniej oczekujesz gotowca - nie tędy droga.

    Powtórzę się:



    Może tak zmienisz odrobinę swoje podejście do tematu - a swoją drogą tak czy inaczej dzięki za potwierdzenie twojej postawy.
    No to jeszcze raz,

    wejdź na http://extensions.joomla.org wpisz do wyszukiwarki form i policz ilość wyników.

    Nie mam pojęcia po co prowadzisz to przesłuchanie, to tylko zamula wątek.
    Obywatelskie nieposłuszeństwo (zał. 1999 r.) -

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    Senior Gall Anonim awatar
    Dołączył
    19-10-2010
    Wpisy
    6 947
    Punkty
    447

    Domyślny

    @henry - ponieważ
    a. dostałeś właściwą odpowiedź
    b. nawet nie spróbowałeś sprawdzić
    c. nie lubię skrótowców
    d. brak ci odwagi żeby się przyznać do błędu czego również nie trawię
    Masz odpowiedź na swoje pytanie - i weź się do roboty albo daj do działu zleceń jak cię niechęć do pracy naszła

  4. #13
    Bywalec henry awatar
    Dołączył
    22-10-2008
    Wpisy
    157
    Punkty
    10

    Domyślny

    Zainstalowałem moduł SimpleForm2, przy domyślnych ustawieniach jest otwarty formularz i bez Captcha, konfiguracja jest przez zmianę kodu - tu jest instrukcja ale przez godzinę nie dałem rady tego skonfigurować za to przez ten czas dostałem ok. 1000 spamu. Ten moduł chyba muszę sobie odpuścić.
    Obywatelskie nieposłuszeństwo (zał. 1999 r.) -

  5. #14
    Senior nikszal awatar
    Dołączył
    07-09-2006
    Skąd
    FNW
    Wpisy
    5 288
    Punkty
    196

    Domyślny

    Polecałem Ci RSform Pro. Słuchaj dobrych rad.
    Zanim zapytasz na Forum:
    1. Przeszukaj wątki.
    2. Poszukaj odpowiedzi na wiki.
    __________________________________________________ _________________
    Książki oddane na makulaturę dowodzą, że cierpliwość papieru też ma swoje granice.

  6. #15
    Senior Gall Anonim awatar
    Dołączył
    19-10-2010
    Wpisy
    6 947
    Punkty
    447

    Domyślny

    @nikszal
    szkoda czasu
    Dałeś już wcześniej tą radę (nomen omen bardzo dobrą) ale jakoś nie została zauważona jak cały szereg pozostałych
    @henry musiał naturalnie wsiąść coś czego nikt konkretnie tutaj nie zaproponował i "męczy kota"
    Cóż tak jest jak ktoś nie znajduje różycy pomiędzy słowem form a rozszerzeniem typu form - no cóż trudno zgadnąć czasami jak działa wyszukiwarka.
    Jak dodamy do tego awersję do jakiejkolwiek pracy uzyskujemy dokładnie takiego użytkownika który oczekuje iż ktoś na tacy przyniesie mu rozszerzenie odpowiadające jego nie sprecyzowanym nawet do końca pomysłom.
    Tak że @nikszal - myślę że szkoda Twojego czasu - częstokroć udzielasz użytkownikom forum eksperckich porad i odpowiedzi jednak sam wiesz że trafiają się osoby które uważają że udzielanie im informacji to dla nas zaszczyt i psi obowiązek. Szkoda czasu - są jeszcze setki innych czekających na pomoc.
    Pzdr

  7. #16
    Bywalec henry awatar
    Dołączył
    22-10-2008
    Wpisy
    157
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez nikszal Zobacz wiadomość
    Polecałem Ci RSform Pro. Słuchaj dobrych rad.
    Ten simpleform2 zainstalowałem przed twoją podpowiedzią.
    Sprawdziłem później ten RSform Pro i to jest rozszerzenie komercyjne czyli najprawdopodobniej płatne - ponieważ nie ma żadnej gwarancji, że on się dobrze zainstaluje i na moim hostingu będzie prawidłowo działać to kupowanie go przed sprawdzeniem innych bezpłatnych jest nierozsądne.
    Znalazłem wcześniej zainstalowany Chrono Forms - na razie ulokowałem go w menu i próbuje go skonfigurować. Z wpisów na forum wynika, że sporo ludzi go instalowało ale stwarza sporo problemów. W tych postach jest bardzo mało odpowiedzi więc mało ludzi zna się na funkcjonowaniu tego komponentu. Chrono Forms robi wrażenie komponentu o bardzo dużych możliwościach.
    Obywatelskie nieposłuszeństwo (zał. 1999 r.) -

  8. #17
    Senior nikszal awatar
    Dołączył
    07-09-2006
    Skąd
    FNW
    Wpisy
    5 288
    Punkty
    196

    Domyślny

    19 euro to nie majątek życia. Za to przez cały rok masz prawo do aktualizacji komponentu, modułów i dodatków.

    Stosuję go od 2 lat i nie narzekam. Swobodna konfiguracja wiadomości e-mail wraz (lub bez) załączników, captcha, wszystkie typy pól do wykorzystania, support, dema stron z przykładowym wykorzystaniem formularza, załączone dodatkowe skrypty .js poszerzające możliwości komponentu to mało?

    Nigdy nie miałem problemu z instalacją RSform Pro, ale też nie mam "dziwnego" lub egzotycznego hostingu, jak np. home.pl.
    Zanim zapytasz na Forum:
    1. Przeszukaj wątki.
    2. Poszukaj odpowiedzi na wiki.
    __________________________________________________ _________________
    Książki oddane na makulaturę dowodzą, że cierpliwość papieru też ma swoje granice.

  9. #18
    Bywalec henry awatar
    Dołączył
    22-10-2008
    Wpisy
    157
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez nikszal Zobacz wiadomość
    19 euro to nie majątek życia. Za to przez cały rok masz prawo do aktualizacji komponentu, modułów i dodatków.

    Stosuję go od 2 lat i nie narzekam. Swobodna konfiguracja wiadomości e-mail wraz (lub bez) załączników, captcha, wszystkie typy pól do wykorzystania, support, dema stron z przykładowym wykorzystaniem formularza, załączone dodatkowe skrypty .js poszerzające możliwości komponentu to mało?

    Nigdy nie miałem problemu z instalacją RSform Pro, ale też nie mam "dziwnego" lub egzotycznego hostingu, jak np. home.pl.
    Czy jest jakaś opcja przetestowania tego komponentu?
    Jeśli chodzi o hosting home.pl to chyba nie jest ani dziwny ani egzotyczny - używam go od roku i jedyne zastrzeżenia jakie mam to do działu technicznego.
    Info ze strony hostingu:
    - home.pl istnieje od 1997 roku i jest największym dostawcą usług internetowych dla małych i średnich przedsiębiorstw w Europie Środkowo-Wschodniej.
    - Z naszych usług korzysta już ponad milion użytkowników.
    - home.pl jest największym Partnerem NASK (Naukowej i Akademickiej Sieci Komputerowej) w zakresie usług rejestracji domeny krajowej .PL.
    - Do grona kluczowych Partnerów naszej firmy należą m.in. AMD, Google, Microsoft.
    - Do grona użytkowników naszych usług należą międzynarodowe koncerny, instytucje finansowe oraz jednostki administracji publicznej, m.in. Visa International, Unilever, Komfort, Dr Irena Eris, Unity Line, Hartwig, Volkswagen Bank Polska, Ministerstwo Sportu i Turystyki, Novartis, Smg/Krc Poland media, Big Star, Gino Rossi, Comarch SA, AIG Polska, Yves Rocher i inni.
    - nr 1 w Polsce pod względem wielkości przychodu i zysku wśród firm oferujących usługi webhostingu
    - najszybciej rozwijająca się polska spółka technologiczna (wyróżnienie - Deloitte&Touche)
    Obywatelskie nieposłuszeństwo (zał. 1999 r.) -

  10. #19
    Senior nikszal awatar
    Dołączył
    07-09-2006
    Skąd
    FNW
    Wpisy
    5 288
    Punkty
    196

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez henry Zobacz wiadomość
    Czy jest jakaś opcja przetestowania tego komponentu?
    Są strony demonstracyjne z wykorzystaniem tego komponentu. Siłą rzeczy sam komponent komercyjny nie jest dostępny bez opłaty.

    Cytat Wysłane przez henry Zobacz wiadomość
    - home.pl istnieje od 1997 roku i jest największym dostawcą usług internetowych dla małych i średnich przedsiębiorstw w Europie Środkowo-Wschodniej.
    Życzę miłej lektury http://rozwijaj.home.pl/88079-Joomla-1-6-na-Home-pl
    Zanim zapytasz na Forum:
    1. Przeszukaj wątki.
    2. Poszukaj odpowiedzi na wiki.
    __________________________________________________ _________________
    Książki oddane na makulaturę dowodzą, że cierpliwość papieru też ma swoje granice.

  11. #20
    Senior nikszal awatar
    Dołączył
    07-09-2006
    Skąd
    FNW
    Wpisy
    5 288
    Punkty
    196

    Domyślny

    Gdybyś zajrzał na stronę RSform, to znajdziesz bezpłatny komponent formularzy dla J 1.5.
    Ale po co masz sobie tworzyć kłopot prawda?
    Wolisz mieć wszystko podane na tacy. jak przystało na człowieka obywatelskiego nieposłuszeństwa.
    Zanim zapytasz na Forum:
    1. Przeszukaj wątki.
    2. Poszukaj odpowiedzi na wiki.
    __________________________________________________ _________________
    Książki oddane na makulaturę dowodzą, że cierpliwość papieru też ma swoje granice.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Podobne tematy

  1. Jakie rozszerzenie
    przez sorex na forum Rozszerzenia - problemy z obsługą, zarządzaniem
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 24-10-2011, 12:16
  2. Jakie rozszerzenie do kontaktu?
    przez wezykowski na forum Rozszerzenia - problemy z obsługą, zarządzaniem
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 21-10-2011, 15:46
  3. Jakie to rozszerzenie?
    przez Rabus na forum Rozszerzenia - problemy z obsługą, zarządzaniem
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 02-08-2011, 12:13
  4. jakie rozszerzenie?
    przez libero na forum Rozszerzenia - problemy z obsługą, zarządzaniem
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post/autor: 26-01-2010, 09:16
  5. Jakie rozszerzenie pozwala na listę artykułów w parametrach?
    przez Ravenik na forum Programowanie pod Joomla!
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 14-06-2009, 21:10

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •