Rwcards ciagle ten sam blad
Wyniki 1 do 6 z 6

Temat: Rwcards ciagle ten sam blad

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    15-10-2005
    Wpisy
    62
    Punkty
    10

    Domyślny Rwcards ciagle ten sam blad

    Nie moge sobie poradzic z komponentem RwCards :/ obojetnie ktora wersje instaluje czy to 2.0 czy 2.1.2 ciagle mam ten sam blad gdy wchodze do zarzadzania kartkami :/

    Unknown column 'p.checked_out' in 'on clause' SQL=SELECT p.*, u.name AS editor FROM jos_rwcards AS p, jos_rwcards_category LEFT JOIN jos_users AS u ON u.id = p.checked_out where p.category_id = '1' and jos_rwcards_category.id = '1' ORDER BY ordering, id, autor ASC LIMIT 0, 30

    czy ktos moze spotkal sie juz z tym? Dodam ze autor niestety nie wie gdzie moze byc blad :/

    Udalo mi sie zlokalizowac ze bedzie to w pliku admin.rwcards.php okolo linii 528 ale jak zmienic zeby bylo dobrze nie mam pojecia :/ moze ktos moglby pomoc? dodam ze nie chodzilo to zarowno na wersji 1.0.5 joomli jak i 1.0.7

    Albo moze znacie inny dobry komponent do e-kartek?

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus
    Dołączył
    08-01-2007
    Wpisy
    1 228
    Punkty
    70

    Domyślny

    witaj!

    czy może udalo ci sie rozwiazac ten problem. zainstalowalem dzisiaj RwCards i mam ten sam komunikat.

    jesli tak, prosze o pomoc...

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    03-05-2007
    Wpisy
    1
    Punkty
    10

    Domyślny Czy komus sie udalo to naprawic ?

    Mam dokladnie ten sam problem. W dodatku kartki nie chcą sie wgrywać na serwer. Będe wdzięczna za pomoc.

  5. #4
    Przeglądacz
    Dołączył
    23-05-2007
    Skąd
    Opole
    Wpisy
    63
    Punkty
    20

    Domyślny

    Mam dokładnie ten sam kłopot.
    Zainstalowałem komponent RW Cards, instalacja przebiegła pomyślnie. Utworzyłem kategorie, wczytałem grafikę do katalogu stories/cards. Niestety próba zarządzania kartkami kończy się komuniklatem:
    Unknown column \'p.checked_out\' in \'on clause\' SQL=SELECT p.*, u.name AS editor FROM jos_rwcards AS p, jos_rwcards_category LEFT JOIN jos_users AS u ON u.id = p.checked_out where p.category_id = \'1\' and jos_rwcards_category.id = \'1\' ORDER BY ordering, id, autor ASC LIMIT 0, 30

    Jednak to pole istnieje w tabeli - w załączeniu screen z phpMy Admin

    Może ktoś zna rozwiązanie, widzę, że nie ja jeden mam ten kłopot.

    Attached Images Attached Images

  6. #5
    Bywalec floyd awatar
    Dołączył
    14-02-2007
    Skąd
    Tarnowskie Góry
    Wpisy
    238
    Punkty
    45

    Domyślny

    Zainstalowałem na próbę (na localu - Joomla 1.0.13) rwCards 2.3.3 PL + captcha pobrany stąd.
    Utworzyłem katalog na media ...images/stories/cards, utworzyłem kategorię, wgrałem obrazy, utworzyłem kardkę (w podanej kolejności) i wszystko hula aż miło.
    pozdrawiam floyd

    Welcome To The Machine ...

  7. #6
    Przeglądacz
    Dołączył
    23-05-2007
    Skąd
    Opole
    Wpisy
    63
    Punkty
    20

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez floyd Zobacz wiadomość
    Zainstalowałem na próbę (na localu - Joomla 1.0.13) rwCards 2.3.3 PL + captcha pobrany stąd.
    Utworzyłem katalog na media ...images/stories/cards, utworzyłem kategorię, wgrałem obrazy, utworzyłem kardkę (w podanej kolejności) i wszystko hula aż miło.
    Dzięki- ta wersja działa doskonale, bez zarzutu . Polecam ją wszystkim, którzy mieli kłopoty z RW Cards.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •