Witam!


Moja strona oparta jest o Joomla 1.7.5 + VirtueMart 2.0.2 + Alpha User Points 1.7.2


Dzisiaj pojawiły się problemy z jej działaniem. Otóż w kilku miejscach dostaję informację o błędach których wcześniej nie było (nie ingerowałem w stronę od kilku dni).


Problem nr1:


W module Alpha User Points dostaję informację:

Notice: Undefined variable: count in /homez.374/partnerz/www/modules/mod_alphauserpoints_actual_points/helper.php on line 37




Problem NR 2 :

Przy składaniu zamówienia na karcie zamówienia dostaję informacje:Notice: Undefined index: in /homez.374/partnerz/www/components/com_virtuemart/views/cart/tmpl/default_pricelist.php on line 281

Notice: Undefined index: in /homez.374/partnerz/www/components/com_virtuemart/views/cart/tmpl/default_pricelist.php on line 302


Co istotne to fakt że nikt nie ingerował w witrynę a problemy pojawiły się nagle , z dnia na dzień. Czy to może być wina serwera ? A może da się jakoś wyłączyć komunikaty o błędach?

---------- Post dodany o 16:40 ---------- Poprzedni post był o 16:22 ----------

Piszę posta pod postem żeby to było bardziej czytelne. Odkryłem że plik dot. VirtueMart przerabiałem sam. Musiałem z niego usunąć informacje o wysyłce i formie płatności tak aby nie były one widoczne na karcie zamówienia (nie pytajcie o sens takiej operacji - klient nasz pan ) Zrobiłem to w sposób nieoptymalny:

Było tak:

Kod:
Linia 280   <td colspan="4" align="left">
Linia 281: <?php echo $this->cart->cartData['shipmentName']; ?>
...
Linia 302:  <td colspan="4" align="left"><?php echo $this->cart->cartData['paymentName']; ?> </td>

I zrobiłem tak:


Kod:
Linia 280   <td colspan="4" align="left">
Linia 281: <?php echo $this->cart->cartData['']; ?>
...
Linia 302:  <td colspan="4" align="left"><?php echo $this->cart->cartData['']; ?> </td>


Zapisałem wszystko i było ok aż do dzisiaj.


Poradziłem sobie z tym już usuwając całkowicie:


Kod:
<?php echo $this->cart->cartData['']; ?>
<?php echo $this->cart->cartData['']; ?>
i nie mam już błędów na karcie zamówień.


Problem z Alpha User Points jest ciągle otwartą sprawą.

Linia 37 pliku helpers.php wygląda tak:

Kod:
function getPoints(&$params)

Zaznaczam że nie ingerowałem w ten plik - moduł był przeinstalowany kilkakrotnie - komponent podobnie.

---------- Post dodany o 17:14 ---------- Poprzedni post był o 16:40 ----------

Tak jak podejrzewałem - problem dot. serwera. A właściwie to wersji PHP. Teraz ustawiłem sobię w .htaccess na 5.2 a wcześniej miałem 5.3. Żadne problemy już nie występują.