Glosowanie w Pony Gallery
Wyniki 1 do 6 z 6

Temat: Glosowanie w Pony Gallery

Hybrid View

Poprzednia wiadomość Poprzednia wiadomość   Następna wiadomość Następna wiadomość
  1. #1

    Domyślny Glosowanie w Pony Gallery

    Witam.

    Chcialbym Was spytac czy mozliwe jest zrobienie ograniczenie glosowania do jednego dzinnie, bo aktualnie mozna glosowac kilka razy bez problemu

    Pozdrawiam.

  2. #2
    Nowicjusz
    Dołączył
    07-03-2006
    Wpisy
    15
    Punkty
    10

    Domyślny to samo

    Mam identyczne pytanie. Szukałem na forum i nic nie znalazłem na ten temat.
    Proszę o pomoc.

  3. #3
    Przeglądacz
    Dołączył
    13-12-2005
    Wpisy
    57
    Punkty
    10

    Domyślny

    tez chciałbym wiedziec czy mozna ograniczyć ilośc głosowań

  4. #4
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    Obawiam się, iż jako jest cisza w temacie to niestety nie da się tego zmienic. Byc może kolejne wersje bedą miały to poprawione

  5. #5
    Nowicjusz
    Dołączył
    07-03-2006
    Wpisy
    15
    Punkty
    10

    Domyślny nie da

    W opcjach napewno sie nie da. Trzeba zmodyfikować kod. Miałem nadzieję że ktoś to zrobił już u siebie na stronce i udostępni zmodyfikowany komponent.
    Zwiastun pomóż.

    Ps. Sam tez bede próbował. Najlepiej jak by było tak jak w zoom gallery ze glosować mogą tylko zarejestrowani użytkownicy, dodatkowo sprawdzał ip i zostawiał cookie.

  6. #6
    Nowicjusz
    Dołączył
    07-03-2006
    Wpisy
    15
    Punkty
    10

    Domyślny udalo sie po ip

    Udało mi sie zrobić ograniczenie po IP i loginie. Dzięki temu z tego samego ip nie mozna oddac drugi raz głosu na dane zdjęcie. Nie może zagłosować też osoba o tym samym loginie. Zeby głosować trzeba być zalogowanym. Jeżeli koles nie jest zalogowany to wyświtla mu sie informacja ze musi sie zalogować zeby zagłosować.

    Zmian trzeba dokonac w sub_viewdatails.php i sub_votepic oraz stworzyć dodatkowa tabele w bazie danych (najlepiej poprzez php my admin).
    Minus jest taki ze tylko jedna osoba z jednej podsieci bedzie mogla zaglosować na jedno zdjecie. (jeżeli to nie odpowiada trzeba wyrzucic sekcje sprawdzania po ip. Tak też samemu zrobiłem.)
    Ostanio edytowane przez twoface : 14-01-2009 10:36

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •