Do czego służy demo?
Wyniki 1 do 9 z 9

Temat: Do czego służy demo?

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    27-10-2010
    Wpisy
    22
    Punkty
    10

    Domyślny Do czego służy demo?

    Mam 2 pliki, szablon i demo witryny. Po co tak naprawde jest demo i jak go odpalić?

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Senior Bazyl awatar
    Dołączył
    02-08-2008
    Skąd
    Skierniewice
    Wpisy
    7 693
    Punkty
    574

    Domyślny

    Wszystko zależy co masz...
    Odpalić można:
    - korbą, ale to w bardzo starych modelach aut,
    - zapalniczką, zapałkami - to, jak ktos pali... fe...
    - z liścia, na odlew itd. - to dla nerwusów...

    Demo służy do demonstrowania...

    Jak zapytałeś, tak dostałeś odpowiedź

  4. #3
    Nowicjusz
    Dołączył
    27-10-2010
    Wpisy
    22
    Punkty
    10

    Domyślny

    dziękuje @bazyl. Co prawda korby nie mam ale spróbuje innej metody której niestety nie opisałeś. Wezme lupe pod słońce i poczekam aż się odpali.

    Dziękuje, iż poinstruowałeś mnie, teraz wiem, demo służy do demonstrowania.

    (szkoda, że nie napisałeś w jaki sposób to demo można obejrzeć, zaDEMOnstrować użytkownikowi bo tak naprawde o to mi chodziło ale pewnie nie wyłapałeś mojego jakże niezrozumiałego i ciężkiego do rozszyfrowania pytania. Drogi Bazylu, w życiu ludzie posługują się tak zwanymi przenośniami (inaczej metaforami). Są to wyrazy które zestawione ze sobą tworzą związki frazeologiczne o innym znaczeniu aniżeli ich dosłowny sens.)
    UŚMIAŁEM SIĘ PO PACHY przy Twoim wpisie - yyy Bazyl nie obniżam głowy do pach pokazując uzębienia.

  5. #4
    Wiarus Jac awatar
    Dołączył
    22-12-2005
    Skąd
    Szczecin/Warszawa/Bieszczady
    Wpisy
    1 321
    Punkty
    182

    Domyślny

    Demo, o które pytasz to zapewne tzw. Qucikstart, czyli gotowa paczka z Joomla, szablonem, modułami i całą resztą, jaką przygotował autor szablonu. Całość po zainstalowaniu wyglądająca dokładnie tak samo, jak strona DEMO szablonu. Czyli wszystko poustawiane i skonfigurowane. Pozostaje tylko podmienić na swoje treści. Paczkę z demo instaluje się to tak samo, jak goły Joomla!
    Zapracowany po uszy, cały czas kilka projektów na tapecie.
    Od 2005 roku indywidualne projekty Joomla - www.studioalfa.pl.
    Polecam darmowe templatki Joomla.

    Nie pomagam w kwestiach związanych z Joomla na Facebooku! Forum Joomla jest tutaj.

  6. #5
    Senior Gall Anonim awatar
    Dołączył
    19-10-2010
    Wpisy
    6 947
    Punkty
    447

    Domyślny

    @khostar demo (czyli Qucikstart) jak wskazał Jac służy do tego aby podmienić treść gotowca - zamiast umieszczać wątek na forum - na szablonie u producenta jest to i to - u mnie nie ma - pomocy

  7. #6
    Nowicjusz
    Dołączył
    27-10-2010
    Wpisy
    22
    Punkty
    10

    Domyślny

    Dzięki Jac, dokładnie o to mi chodziło. Nie byłem pewien czy to instalować normalnie jako joomle czy są na to inne przepisy. Zabieram się więc za instalke, jeszcze raz dzięki (+1 pkt pomógł), pozdrawiam.

  8. #7
    Wiarus pyziak awatar
    Dołączył
    10-06-2008
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    2 598
    Punkty
    155

    Domyślny

    Ciekawy jestem czemu nie odpowiedziałeś na moją odpowiedź w swoim równoległym wątku : http://forum.joomla.pl/showthread.ph...-zobaczy%C4%87
    Joomla User Group Podlasie - Zapraszam na FanPage<script src="http://connect.facebook.net/pl_PL/all.js#xfbml=1"></script>
    <fb:like href="https://www.facebook.com/JUGPodlasie" show_faces="true" width="450"></fb:like>

  9. #8
    Nowicjusz
    Dołączył
    27-10-2010
    Wpisy
    22
    Punkty
    10

    Domyślny

    @pyziak, nie widze sensu odpowiadać na takie pytania. Kupione legalnie/od kolegi/od babci kolegi/wykopane ze skarbem/UKRADZIONE/ściągnięte z internetu/czy otrzymane w prezencie od dziadka na urodziny, po co Ci to wiedzieć? Jaki jest tego cel? Wybierz sobie odpowiedź jaka Ci pasuje. Mam sprawę którą przedstawiłem to po co się zagłębiać w takie rzeczy. MAM a nie wiem jak to działa ponieważ stawiam pierwsze kroki w joomla. Jak widzisz dyskusja się toczy TU a nie tam (tamten temat do usunięcia jeśli drodzy moderatorzy możecie) ponieważ tu jest większy 'ruch' (btw. czy każdy mod tu jest taki przyjazny?), mimo to pozdrawiam


    Ok, to teraz wynikła następna sprawa. Korzystam z jamp (po sprawdzeniu wszystkich portów jakie potrzebuje do korzystania) skopiowałem do wcześniej wyczyszczonego folderu i odpaliłem instalke na localhoscie. Gdy dochodzę do 4pkt, gdzie jest konfiguracja bazy danych po kliknięciu dalej wywala mi komunikat: "Unable to connect to the database:Could not connect to MySQL". Gdy instalowałem samą joomle 1.5.25 poszło bez problemów. I jak to teraz rozwiązać?

  10. #9
    Wiarus pyziak awatar
    Dołączył
    10-06-2008
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    2 598
    Punkty
    155

    Domyślny

    Jak jesteś taki mądry to zapoznaj się z regulaminem i wybierz sobie punkt, dla którego zamykam temat
    Joomla User Group Podlasie - Zapraszam na FanPage<script src="http://connect.facebook.net/pl_PL/all.js#xfbml=1"></script>
    <fb:like href="https://www.facebook.com/JUGPodlasie" show_faces="true" width="450"></fb:like>

Podobne tematy

  1. Do czego służą znaki {{ some_text }} w artykule
    przez 23kulpamens na forum Administracja - ogólne
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post/autor: 09-01-2012, 21:47
  2. Opis tabel bazy danych - do czego służą poszczególne pola
    przez szopik na forum Administracja - ogólnie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 26-09-2011, 15:06
  3. do czego służą te pliki
    przez raper_21 na forum Szablony, wygląd, formatowanie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post/autor: 12-09-2008, 21:16
  4. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 29-11-2007, 23:33
  5. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 27-11-2007, 14:32

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •