Brak dostępu do zaplecza po instalacji "sh404sef"
Wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Brak dostępu do zaplecza po instalacji "sh404sef"

  1. #1

    Domyślny Brak dostępu do zaplecza po instalacji "sh404sef"

    Witam wszystkich. Mam problem dokładnie taki jak w tytule, po instalacji komponentu com_sh404sef, po wpisaniu adresu zaplecza, witryna jest przekierowywana automatycznie na stronę główną. Pewnie zastosowałem jakieś zbędne ustawienie w komponencie, lecz w tej chwili nie mam już dostępu do tych ustawień. Znalazłem plik konfiguracyjny komponentu, udało mi się zmienićw nim ustawienie jego działania z "1" na "0".
    Efekt był taki, że owszem przestał generować adresy SEF, ale do zaplecza dalej nie ma dostępu.
    Jeśli ktoś się spotkał z podobnym problemem proszę o pomoc.
    Sławek Sz.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus pyziak awatar
    Dołączył
    10-06-2008
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    2 598
    Punkty
    155

    Domyślny

    Witaj.
    Czytam , czytam i nie bardzo rozumiem ... ok instalujesz komponent ? - rozumiem wcześniej kopia strony --- no ok zapomniałem/nie chce się --- grzebiesz w ustawieniach komponentu ? jakich ? w jakim celu ? no chyba że wiesz co ustawiasz, jak nie to czemu ? strona testowa ( to ok usuń i od nowa zabawa) . Nie mam czasu przeklinać, ale z tego co pamiętam ( ale pamięć może mnie zawodzić) nei widziałem w tym komponencie żadnych ustawień względem ograniczeń dostępu do zaplecza, ba na pewno nie generuje sef linków na zaplecza. Podaj więcej szczegółów bo sam komponent działa dobrze, i potwierdź mi proszę że komponent jest z legalnego źródła ( nie zrozum mnie źle, ale już przerabiałem wiele razy problemy nie związane z rozszerzeniem jako takim), jeżeli wszytko jest ok i hosting też nie jest egzotyczne to chętnie zajmę się tym.
    Joomla User Group Podlasie - Zapraszam na FanPage<script src="http://connect.facebook.net/pl_PL/all.js#xfbml=1"></script>
    <fb:like href="https://www.facebook.com/JUGPodlasie" show_faces="true" width="450"></fb:like>

  4. #3

    Domyślny

    Przepraszam, faktycznie byłem mało precyzyjny.
    Kopii strony brak (czyli "ok/zapomniałem"), komponent jak najbardziej legalnie zakupiony (ver. 3.4.6.1269), zmiany dokonałem w pliku konfiguracyjnym joomla(wpis "
    Kod PHP:
    public $sef '1' 
    ;" zmieniłem na 0), hosting na nazwa.pl. Miałem już do czynienia z tym komponentem i zgadzam się, nie ma tam raczej żadnych ustawień dot. zaplecza. Faktem jest, że problem się pojawił dokładnie po instalacji komponentu, może być inne źródło problemu? Wpisując w przeglądarce
    Kod:
    http://globalneokazje/administrator
    , otwiera się strona główna witryny.
    Sławek Sz.

  5. #4

    Domyślny

    Znalazłem na forum rozwiązanie problemu, mylnie założyłem, że źródłem problemu jest świeżo zainstalowany komponent, skorzystałem z opisu w wątku:
    http://forum.joomla.pl/showthread.ph...as%C3%B3w-quot
    temat do zamknięcia.
    Pozdrawiam
    Sławek Sz.

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post/autor: 22-12-2011, 23:03
  2. Zaplecze - brak dostępu pomimo dobrych "pasów"
    przez Oidug na forum Administracja - ogólne
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post/autor: 21-05-2010, 16:18
  3. "prace modernizacyjne" i brak dostępu do admina
    przez thefdstudio na forum Administracja - ogólne
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post/autor: 26-12-2009, 22:47
  4. Brak dostępu do zaplecza po zmianie szablonu
    przez jerzin na forum Administracja - ogólne
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 14-04-2009, 13:51
  5. [problem]Po instalacji brak menu w "administracji"
    przez besciak na forum Instalacje (Joomla!, składników)
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post/autor: 28-02-2006, 19:15

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •