Joomla! 1.0.12 Admin PL Beta 1 - Strona 3
Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Wyniki 21 do 30 z 73

Temat: Joomla! 1.0.12 Admin PL Beta 1

  1. #21
    Debiutant
    Dołączył
    31-12-2006
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez cys_ek Zobacz wiadomość
    wg mnie to problem z serwerem MySQL a robisz to na lokalnym serwerze czy nie?
    Tak lokalny.
    Dziwne, wszystko działa a tylko to nie.. Jak by MYSQL nawalał to by chyba wszystko nie chodziło a nie tylko jedna z opcji...

    C.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #22
    Ekspert forum Viking awatar
    Dołączył
    13-10-2005
    Skąd
    Berlin
    Wpisy
    720
    Punkty
    300

    Domyślny

    Sorry no bonus ;p

    Nie wygląda to na problem z instalką więc załóż osobny topic opisz ustawienia serwera (szczególnie MySQL - chociaż jest dosyć jasne ze uzywasz 5.1+)
    Potem zajrzyj w google
    i w specyfikacje MySQL
    Jeśli dasz radę to sam sobie odpowiedz (ku większemu dobru użytkownikow forum) jak nie to czekaj az ktoś bedzie mógł sie tym zająć...
    Jak skutecznie otrzymywać odpowiedzi na pytania zadawane na forach RTFM STFW
    Jobs in IT
    _____________________________________
    navigare est necesse, vivere non est necesse!

  4. #23
    Debiutant
    Dołączył
    31-12-2006
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Viking Zobacz wiadomość
    Sorry no bonus ;p

    Nie wygląda to na problem z instalką więc załóż osobny topic opisz ustawienia serwera (szczególnie MySQL - chociaż jest dosyć jasne ze uzywasz 5.1+)
    Potem zajrzyj w google
    i w specyfikacje MySQL
    Jeśli dasz radę to sam sobie odpowiedz (ku większemu dobru użytkownikow forum) jak nie to czekaj az ktoś bedzie mógł sie tym zająć...
    Hmm...
    No nie wiem... Jak instaluję Joomla_1.0.12-Stable-Full_Package to wszystko elegancko chodzi. Zaś spolszczone wersje - źle. Więc to chyba błąd w nich a nie serwerze? Mi osobiście się wydaje, że to mogą być różnice w kodowaniu między bazą danych a samym cms'em.

    C.

    ps. Nie będę już tu zaśmiecał tego tematu. Sam spolszczę Joomle.
    Ostanio edytowane przez Caladen : 01-01-2007 07:08

  5. #24
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    Spokojnie, jakoś dojdziemy
    Pewno jest że ten błąd u mnie nie występuje, więc w jakiś sposób może być on zależy od Twojej konfiguacji, co oczywiście nie znaczy że jest ok, tylko że musisz wziąć na siebie ciężar diagnostyki Ponieważ piszeż że wersja oryginalna jest to po instalacji wersji PL nadpisz katalog administator/components/com_categories oryginalnym i zobacz czy pomoże, jak nie to nadpisz cały katalog administrator i jak to nie pomoże to napisz całą Joomlę i daj znać.
    Pozdrawiam

  6. #25
    Debiutant
    Dołączył
    02-01-2007
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Domyślny błąd na stronie www

    Jest jeszcze jeden błąd. Nie wiem dlaczego nikt go nie zauważył, przeciez pojawia się ona na stronie głównej serwisu.


    Notice: Undefined index: task in /srv/www/htdocs/templates/em108/index.php on line 26
    Notice: Undefined index: task in /srv/www/htdocs/templates/em108/index.php on line 29

    Jak go obejść?
    Czy wystarczy wykasować odpowiadające mu linijki z kodu PHP?
    Ostanio edytowane przez idzik : 02-01-2007 12:01 Powód: dodatek

  7. #26
    Debiutant
    Dołączył
    02-01-2007
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Domyślny

    dodałem ten plik z załącznika do katalogu template/em108 jako index.php ale nie pomaga

  8. #27
    Nowicjusz
    Dołączył
    10-06-2006
    Wpisy
    15
    Punkty
    38

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez idzik Zobacz wiadomość
    Jest jeszcze jeden błąd. Nie wiem dlaczego nikt go nie zauważył, przeciez pojawia się ona na stronie głównej serwisu.


    Notice: Undefined index: task in /srv/www/htdocs/templates/em108/index.php on line 26
    Notice: Undefined index: task in /srv/www/htdocs/templates/em108/index.php on line 29

    Jak go obejść?
    Czy wystarczy wykasować odpowiadające mu linijki z kodu PHP?
    za nic nie kasuj niczego, spróbuj z komentarzami pobawić, a w innych skórkach masz ten sam problem na Twoim serwerze?

  9. #28
    Ekspert forum Viking awatar
    Dołączył
    13-10-2005
    Skąd
    Berlin
    Wpisy
    720
    Punkty
    300

    Domyślny

    Spróbuj zamienić (linia 9 i nn index.php):
    Kod PHP:
    <?php

    if ( $my->id ) {
        
    initEditor();
    }
    ?>
    na

    Kod PHP:
    <?php
        $task 
    trimmosGetParam$_REQUEST,'task',"" ) );
      
    if ( 
    $my->id ) {
        
    initEditor();
    }
    ?>
    To bardzo rzadki błąd (do tej pory pojawił się tylko raz) i jest zależny od ustawień serwera, których nie udało mi się dotąd ustalić. Bardzo proszę prześlij mi na priv ustawienia Twojego serwera i daj znać czy to rozwiązanie działa dla Ciebie. uwaga: edytor powinien się wyświetlić bez bocznych kolumn z modułami
    Jak skutecznie otrzymywać odpowiedzi na pytania zadawane na forach RTFM STFW
    Jobs in IT
    _____________________________________
    navigare est necesse, vivere non est necesse!

  10. #29
    Debiutant
    Dołączył
    02-01-2007
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Domyślny

    Rozwiązanie nie pomogło, ciągle jest
    Notice: Undefined index: task in /srv/www/htdocs/templates/em108/index.php on line 27 (26 już nie ma, bo dopisałem jedną linijkę proponowanego rozwiązania)
    >
    Notice: Undefined index: task in /srv/www/htdocs/templates/em108/index.php on line 30,


    27: if ( (mosCountModules( 'user1' ) + mosCountModules( 'user2' ) + mosCountModules( "right" ) + (mosCountModules( 'user4' ) + mosCountModules( "left" ))== 0) || ($_REQUEST['task'] == 'edit')) { echo ' class="noBoxes"'; }
    28: else if ( (mosCountModules( 'user1' ) + mosCountModules( 'user2' ) + mosCountModules( "right" ))== 0) { echo ' class="noRightbox"'; }
    29: else if ( (mosCountModules( 'user4' ) + mosCountModules( "left" ))== 0) { echo ' class="noLeftbox"'; } ?> >
    30: <?php if ($_REQUEST['task'] == 'edit') {?>

    a mój serwer to Apache 2.2.3 na Suse 10.1
    Ostanio edytowane przez idzik : 03-01-2007 14:51 Powód: zmiana

  11. #30
    Przeglądacz
    Dołączył
    05-05-2006
    Wpisy
    31
    Punkty
    10

    Domyślny

    Panowie, kiedy +/- planujecie wypuścić stabilną wersję 1.0.12?

Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •