Witam,

problem pojawił się wraz z wieloma innymi po aktualizacji z Joomli 1.7 do 2.5. Jak na razie udało mi się wszystkie inne rozwiazać tylko nie ten. Mianowicie, po dokonaniu zmian i zapisaniu nie widać ich na stronie www, nie zależnie czy są to zmiany w treści artykułu czy w module. Kilka razy pomogło wyczyszczenie ciastek, kilka razy wystarczyło kilkanaście minut oczekiwania, ale nie jest to regułą. I tak szukajac powodu tego błędu zaznaczyłem opcję:

Konfiguracja globalna --> System --> Diagnostyka --> zaznaczone opcje TAK przy Analiza systemu i Analiza języka

i wszystko działa poprawnie za każdym razem po zmianie i odświeżeniu strony. Pokazuje się przy tym taki oto log:


  • **Niezaładowane** : JROOTJROOTlanguageJROOTpl-PLJROOTpl-PL.tpl_inspiration-et.ini
  • **Niezaładowane** : JROOTJROOTtemplatesJROOTinspiration-etJROOTlanguageJROOTpl-PLJROOTpl-PL.tpl_inspiration-et.ini
  • **Niezaładowane** : JROOTJROOTlanguageJROOTen-GBJROOTen-GB.tpl_inspiration-et.ini
  • **Niezaładowane** : JROOTJROOTtemplatesJROOTinspiration-etJROOTlanguageJROOTen-GBJROOTen-GB.tpl_inspiration-et.ini


więc pierwsze co wpadło mi do głowy, to że szablon jest nie przystosowany do nowej wersji Joomli. Sprawdziłem - jest dla J 1.7 i 2.5, pobrałem raz jeszcze, dla pewności zainstalowałem ponownie i ten sam błąd. Przy innych szablonach jest analogicznie, więc to nie wina samego szablonu.

Ma ktoś może jakis pomysł jak to wyeliminować? Może trzeba coś dopisać/zmienić w pliku PHP lub bazie MySQL?

dzięki
pozdrawiam