Po udanej instalacji i wpisaniu adresu pojawia się ponowna instalacja :(
Wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Po udanej instalacji i wpisaniu adresu pojawia się ponowna instalacja :(

  1. #1

    Domyślny Po udanej instalacji i wpisaniu adresu pojawia się ponowna instalacja :(

    Witam
    Mam taki problem instalowałem już joomlę wersję 1.0.3 oraz 1.01 i jest to samo za każdym razem.Otóż instaluje joomlę na goin.pl przechodzę całą instalację i na koniec mam: gratulacje joomla została zainstalowana, pisze że muszę tylko utworzyć plik configuration.php oraz że mam usunąć katalog installation. Wszystko fajnie ale po pliknięciu w "zobacz serwis" lub "panel administracyjny" znowu pojawia się TEST PRZEDINSTALACYJNY (instalowałem kiedyś na ovh.org i tam pojawiała się strona z informacją że mam usunąć katalog installation) tutaj tak nie jest.
    Może ktoś pomoże ?

    Pozdrawiam Tommy
    Ostanio edytowane przez Tommy01 : 19-01-2006 18:05

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    Bo nie robisz tego o co cie prosza
    Poniewaz serew na ktorym instalujesz nie pozwala na utowrze pliku z poziomu instalatora musisz zalozyc go sam i wkleic do niego kod ktory jest Ci podany podczas instalacji

  4. #3
    Wiarus Dylek awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    2 864
    Punkty
    70

    Domyślny

    Wlasnie chcialem to napisac
    Poza tym zawsze mozesz stworzyc (przed instalacja) pusty plik configuration.php, nadac mu odpowiednie prawa i wtedy instalator sobie wrzuci do niego co tam mu potrzebne. Wtedy rzeczywiscie po instalacji wystarczy jedynie usunac katalog instalacyjny i.... voila!

  5. #4

    Domyślny

    No to ja już nie rozumiem Za każdym razem tworzyłem plik configuration.php i wrzucałem na serwer oraz kasowałem od razu katalog installation tyle tylko że było to po przyciśnięciu "zobacz serwis" a teraz wrzuciłem plik przed wejściem do serwisu lub panelu i... działa ehh
    Dzięki za pomoc !
    Pozdrawiam Tommy

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •