Poszukuję dobrej i działającej galerii do Joomla.
Wyniki 1 do 10 z 23

Temat: Poszukuję dobrej i działającej galerii do Joomla.

Widok drzewa

Poprzednia wiadomość Poprzednia wiadomość   Następna wiadomość Następna wiadomość
  1. #1
    Bywalec
    Dołączył
    10-08-2006
    Skąd
    Szczecin
    Wpisy
    105
    Punkty
    10

    Domyślny Poszukuję dobrej i działającej galerii do Joomla.

    Poszukuję dobrej i działającej galerii do Joomla. Wszystkie te, które dotychczas sprawdziłem, albo nie działają w ogóle, albo są tak kiepskie w obsłudze, że dyskwalifikują się same. I tak, aby nie być gołosłowny po kolei przedstawię wszystkie problemy z tymi galeriami.

    Datso Gallery chyba najlepiej działa z tych wszystkich dostępnych galerii do Joomla, ale i ona ma bardzo poważne błędy. Bardzo kiepska i strasznie niewygodna jest obsługa w panelu administracyjnym galerii. Poza tym nijak nie można sprawić, aby były widoczne opisy do zdjęć. Szwankuje też sortowane zdjęć, które tam w ogóle nie działa, a zdjęcia ustawiają się jak same chcą.

    Do panelu administracyjnego Expose nie można w ogóle wejść. W krótkiej instrukcji do niej jest co prawda informacja, że można to obejść przy pomocy Album Manaagera. Problem w tym, że takiego Album Managera pod Linuksa w ogóle nie ma (a Windowsa w ogóle nie używam). Zainstalowałem sobie jeszcze tego Album Managera w wersji dla PHP, ale też u mnie nie działa.
    Widziałem demo tej galeryjki. Nawet fajna jest, ale co z tego, jak nie działa poprawnie?

    Kiedy klikam na odnośnik w menu prowadzący do galerii Hexaimage, to pojawia się komunikat: Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) in /home/k/o/m/komg/www/components/com_heximage/heximage.php on line 68.

    W galerii Joomnik jest bardzo kiepska nawigacja. Nie ma w niej żadnych odnośników, które pozwalają na płynne przejście do innej kategorii. W tym celu trzeba klikać na "Cofnij w samej przeglądarce. jednym słowekm kicha.

    W PAXGallery w ogóle nie można stworzyć żadnej kategorii.

    Z kolei w Pony Gallery da się nawet stworzyć kategorię, ale po kliknięciu na czerwony krzyżyk w kolumnie "Published" pokazuje się komunikat Select an item to publish i stworzonej kategorii w żaden sposób ne daje się opublikować.

    RSSGallery w ogóle nie reaguje na ustawienia w panelu administracyjnym. Ustawiam np. miniaturki kategorii w 3 kolumnach, a rzeczywiście wyświetlają się tylko w jednej.

    Zoom Gallery ma jakieś problemy z kodowaniem i w miejscu polskich liter pojawiają się krzaczki.

    To tylko niektóre problemy z galeriami. Gdybym bowiem chciał je wszystkie wymienić, to zajęłoby to o wiele więcej miejsca tutaj.
    Czy jest jakaś dobra i działająca galeria do Joomla?
    Z góry bardzo dziękuję za wszelkie podpowiedzi.
    Ostanio edytowane przez kaszczor : 29-12-2006 10:39

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •