Kilka templatek - automat
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Kilka templatek - automat

  1. #1
    Przeglądacz fenix75 awatar
    Dołączył
    03-08-2006
    Wpisy
    54
    Punkty
    40

    Domyślny Kilka templatek - automat

    Witam,
    Zastanawiam się czy jest możliwość korzystania z kilku templatek na raz ... ale nie chodzi mi o ten dodatek który pozwala samemu wybrać jedną główną templatkę z kilku tylko przypisać od razu do grupy.
    Wytłumaczę o co mi chodzi.
    Jeżeli mam w mainmeu działy np piłka nożna, Koszykówka, Siatkówka to czy da się przypisać oddzielną templatkę do odpowiedniej kategorii - grupy/tematu. Oczywiście miały by one cechy wspólne (logo portalu, nazwę itp) ale jak wiemy piłce nożnej nie powinno się dodawać do grafiki kosza a siatkówce bramki piłkarskiej.
    poza tym ładniej by to wyglądało wchodzę na stronę główną i mam jedną templatkę a potem mam wybór gdzie chcę iść i jak wybiorę sistkówkę to będzie mi się pojawiał element graficzny związany z siatkówką a jak piłkę nożną to wiadomo piłka.
    mam nadzieję ze to ktoś zrozumie i mi pomoże

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Ten Niedobry Rybik awatar
    Dołączył
    26-09-2005
    Skąd
    Gliwice
    Wpisy
    2 179
    Punkty
    70

    Domyślny

    w managerze szat graficznych byla zdajesie opcja "przypisz" i co prawda nigdy nie uzywalem ale zawsze bylem przekonany ze sluzy to do przypisywania roznych szablonow do roznych czesci serwisu

  4. #3
    Przeglądacz fenix75 awatar
    Dołączył
    03-08-2006
    Wpisy
    54
    Punkty
    40

    Domyślny

    Dziękuję za pomoc, chyba ze mnie taki mały koziołek matołek, obiecuję ze następnym razem dokładniej będę szukał (ze słownikiem bo mój panel joomla1.0.11PL jest w wersji UK)

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •