Joomla 3.0 - Strona 3
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Wyniki 21 do 30 z 48

Temat: Joomla 3.0

  1. #21
    Przeglądacz kubel-junior awatar
    Dołączył
    16-04-2009
    Wpisy
    61
    Punkty
    19

    Domyślny

    Witam, mam pytanko, czy polecacie działać już normalnie na 3.0 czy lepiej poczekać na 3.5 ( mam na myśli strony dla klientów ).

    Kolejne pytanie, czy jest już dokumentacja dla developerów do wersji 3.0 ? chodzi dokładnie o szablony. Czy pozostaje wzorowanie się na predefiniowanych szablonach ?
    Rozumienie zagadnień, których nikt wczęsniej nie pojął, jest źródłem wielkiej władzy.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #22
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    1. Czy przeczytałeś komunikat o wydaniu o Joomla 3.0, a jeśli tak, co dla Ciebie jest niezrozumiałe, że formułujesz pytanie nr 1.
    2. Bootstrap zaimplementowany do Joomla! ma bogatą dokumentację. W budowie szablonów nie ma żadnych zmian w porównaniu z Joomla 2.5
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  4. #23
    Senior PeFik awatar
    Dołączył
    18-02-2007
    Skąd
    Miasto Stu Mostów
    Wpisy
    5 465
    Punkty
    241

    Domyślny

    Poczekać, bo w połowie pracy nad stroną www odkryjesz, że popełniłeś błąd, a termin goni. Chyba, że jesteś wyczesanym programistą?
    Współautor bloga o systemie Joomla! -> blog.elimu.pl < oraz kilku książek i artykułów o tym CMS.

  5. #24
    Przeglądacz kubel-junior awatar
    Dołączył
    16-04-2009
    Wpisy
    61
    Punkty
    19

    Domyślny

    Dzięki za porade, fakt, może być narazie kłopot ze znalezieniem odpowiedzi na ewentualne problemy z Joomlą 3.0. Chyba warto też poczekać aż wyjdą też w pełni kompatybilne dodatki.
    Rozumienie zagadnień, których nikt wczęsniej nie pojął, jest źródłem wielkiej władzy.

  6. #25
    Przeglądacz
    Dołączył
    15-10-2008
    Wpisy
    63
    Punkty
    10

    Domyślny

    Witam mam takie pytanko odnoście "ulepszaczy" dlaczego część dodatków na J 2.5 insatluje się normalnie a część "JInstaler::Instalacja: Nie znaleziono pliku instalacyjnego XML" Troszkę dziwne to dla mnie jest. Mam nadzieje że mnie nie zbluzgacie bo dopiero co wstałem i ledwo kontaktuje

  7. #26
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez dj1sklero Zobacz wiadomość
    Mam nadzieje że mnie nie zbluzgacie bo dopiero co wstałem i ledwo kontaktuje
    Po co ten komentarz?

    Rozszerzenia dla Joomla 2.5 zostały napisane dla Joomla 2.5 - wydaje się, że to oczywiste.
    W Joomla 3.0 wprowadzono zmiany, które wymagają dostosowania do nich rozszerzeń (niekoniecznie wszystkich, ale wielu tak)
    Docinek do "ulepszaczy": to po co korzystasz z Joomla 3.0? Korzystaj z 2.5
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  8. #27
    Przeglądacz
    Dołączył
    23-03-2011
    Wpisy
    37
    Punkty
    10

    Domyślny

    Witam
    Zaktualizowałem swoją stronę do wersji Joomla! 3.0.0.
    Załączyłem PHP 5.3 jednak strona wysypuje mi następujące komunikaty:
    Notice: Use of undefined constant DS - assumed 'DS' in public_html/plugins/system/jat3/jat3.php on line 17
    Notice: Use of undefined constant DS - assumed 'DS' in public_html/plugins/system/jat3/jat3.php on line 17
    Notice: Use of undefined constant DS - assumed 'DS' in public_html/plugins/system/jat3/jat3.php on line 17
    Warning: require_once(public_html/plugins/system/jat3DSjat3DScoreDScommon.php): failed to open stream: No such file or directory in public_html/plugins/system/jat3/jat3.php on line 17
    Fatal error: require_once(): Failed opening required 'public_html/plugins/system/jat3DSjat3DScoreDScommon.php' (include_path='.:/opt/php-5.3/lib/php') in public_html/plugins/system/jat3/jat3.php on line 17
    Jakiś pomysł na rozwiązanie tego?

  9. #28
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Usunąć dodatek JAT3. Zainstalować, jeśli jest, wersję dla Joomla 3.0
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  10. #29
    Przeglądacz
    Dołączył
    23-03-2011
    Wpisy
    37
    Punkty
    10

    Domyślny

    No niestety narobiłem sobie problemów; zainstalowałem nowy JAT3 ale niestety ciągle wyskakuje na witrynie
    Missing jat3 framework plugin
    Pewnie dlatego że używam szablonu ja_Purity a on chyba nie jest kompatybilny z nową wersją joomli.
    Albo będę musiał przerobić szablon (prościej bedzie zbudowanie go od nowa) albo zrobić downgrade do wersji 2.5.7.
    Może jakieś inne pomysły?

  11. #30
    Bywalec tomsson awatar
    Dołączył
    01-02-2009
    Wpisy
    407
    Punkty
    11

    Domyślny

    elo

    przeciez wyraznie masz napisane ze potrzebny jest plugin jat3 framework

    P.S

    ale ta joomla 3.0 to jakas porażka <hahaha>
    I LOVE JOOMLA

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •