Witam,
Jestem adminem strony jednej ze szkół i od momentu "przeprowadzki" na nowy serwer mam problem z zapleczem. Przenosin nie robiłem ja, bo miasto zarządza serwerami, stwierdzili że pora przenieść się od prywatnej firmy na serwery urzędu miejskiego i nikogo nie informując poprzerzucali dane informując nas po fakcie o nowych ustawieniach ftp i db. Nie wiem jak to zrobili ale strona kuleje (bywa, że rozsypuje moduły w dziwne miejsca lub w ogóle nie odpala, ale stawiam, że osoba za te przenosiny odpowiedzialna coś w tedy rzeźbi). Z "informatykiem" urzędu miejskiego nie mam kontaktu bo nie odbiera tel. a o mailach nawet nie wspomnę. Problem generalnie polega na tym, że w zapleczu nie widzę podpozycji menu. Mam main menu, top menu itd., ale jak wchodzę w którekolwiek nie widać ich zawartości. Nie mogę przez to tworzyć nowych zakładek i edytować istniejących. Poza tym nie wyświetla się stan modułów i dodatków, nie widać czy są włączone i jaki jest poziom dostępu (na liście są widoczne i po wejściu w którykolwiek stan się pokazuje, natomiast przy widoku listy informacji brak). Jeśli macie pojęcie co mi zrypali podczas przenosin i jak to naprawić bez stawiania strony od podstaw to proszę o pomoc...