joomla 1.5.26 formularz kontaktowy nie wysyła wiadomości
Wyniki 1 do 4 z 4

Temat: joomla 1.5.26 formularz kontaktowy nie wysyła wiadomości

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    20-11-2010
    Wpisy
    84
    Punkty
    11

    Domyślny joomla 1.5.26 formularz kontaktowy nie wysyła wiadomości

    Witam, zwracam się do was jako do fachowców joomli, z następującym problemem: utworzyłem stronę: www.naszzalas.pl na joomla 1.5.22, na szablonie PQ Open Source, potem zaktualizowałem ją do wersji 1.5.26 za pomocą komponentu Narzędzia administratora, od strony zaplecza, w menu głównym utworzyłem pozycję kontakt z administratorem, jako typ pozycji menu - wyświetlanie pojedynczego kontaktu. N pierwszy rzut oka wszystko było w porządku tylko zaciekawił mnie brak wiadomości od odwiedzających stronę, więc jako niezalogowany gość spróbowałem coś napisać do (administratora) czyli do mnie, lecz żadna wiadomość nie dotarła, napisałem do działu technicznego operatora serwera i dostałem taką odpowiedź: "Niestety, niezwykle trudno będzie określić dlaczego z Pańskiego formularza nie są wysyłane wiadomości.
    Sprawdziliśmy konfigurację w panelu administracyjnym i wygląda ona prawidłowo więc może to być np. kwestia szablonu.
    Skrypt nawet nie próbuje wysłać wiadomości. Przy czym testowo zainstalowaliśmy tą samą wersję Joomla 1.5.26 i po utworzeniu testowego kontaktu wiadomości bez problemu wysyłane są z formularza kontaktowego."
    Może więc ktoś miałby jakiś pomysł co z tym zrobić, szablon niechętnie chciałbym zmieniać bo długo go ustawiałem.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez andim Zobacz wiadomość
    Przy czym testowo zainstalowaliśmy tą samą wersję Joomla 1.5.26 i po utworzeniu testowego kontaktu wiadomości bez problemu wysyłane są z formularza kontaktowego."
    Może więc ktoś miałby jakiś pomysł co z tym zrobić, szablon niechętnie chciałbym zmieniać bo długo go ustawiałem.
    Pierwsze zdanie dowodzi, że to ani problem z Joomla, ani problem z konfiguracją poczty na serwerze.
    Z pierwszego i drugiego razem może wynikać, że coś zepsułeś szablonem. A co, to z fusów nie sposób wywróżyć.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  4. #3
    Przeglądacz
    Dołączył
    20-11-2010
    Wpisy
    84
    Punkty
    11

    Domyślny

    Być może ze tak, nie twierdzę że nie, mogę Ci Zwiastun nadać prawa admina do zaplecza tej strony i podać dane do logowania na priv, to byś mógł sprawdzić co i jak, ale dopiero jak napiszesz mi czy chcesz żebym to zrobił czy nie, tak byś mógł sprawdzić ten szablon dlaczego tak się dzieje.

  5. #4
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Sprawdzenie, czy źródlo tkwi w szablonie jest stosunkowo proste - przełącz swój szablon na szablon domyślny i sprawdź.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

Podobne tematy

  1. RSform nie wysyła wiadomości
    przez klikklak na forum Rozszerzenia - problemy z obsługą, zarządzaniem
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post/autor: 25-01-2012, 14:28
  2. Formularz kontaktowy i kłopot z podziękowaniem za wiadomość.
    przez Kador na forum Administracja - ogólnie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post/autor: 14-12-2011, 13:04
  3. Formularz kontaktowy nie wysyła maila.
    przez FiFi_ino na forum Administracja - ogólne
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post/autor: 28-11-2011, 12:35
  4. VirtueMart - nie wysyła wiadomości
    przez naszemiasto na forum Rozszerzenia - problemy z obsługą, zarządzaniem
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post/autor: 14-06-2011, 15:59
  5. Wysyłanie wiadomości do jednego użytkownika w Joomla
    przez Tom:-) na forum Administracja - ogólne
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post/autor: 09-01-2010, 14:34

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •