Cześć,
Zainstalowałem komponent Dj-classifieds 0.9 który działa sprawnie ale że wyszła aktualizacja do 1.1 z możliwością rozbudowania formularza dodającego ogłoszenie postanowiłem ją zainstalować i tu pojawia się problem. Aktualizację pobrałem z http://dj-extensions.com zainstalowałem i pojawia się komunikat, że instalacja się powiodła. Przechodzę do zakładki "komponenty" a tam nadal widnieje Dj-Classifieds 0.9 nic się nie podmieniło. Więc ponownie chciałem zainstalować aktualizację a tam już wyskakuje błąd :
  • JInstaller::install: Błąd SQL DB function failed with error number 1060
    Duplicate column name 'price' SQL=ALTER TABLE `czapla_djcf_items` ADD `price` varchar(255), ADD `contact` TEXT NULL, ADD `pay_type` varchar(255);
    SQL =
    ALTER TABLE `czapla_djcf_items` ADD `price` varchar(255), ADD `contact` TEXT NULL, ADD `pay_type` varchar(255);
  • Komponent Zainstaluj: Błąd SQL DB function failed with error number 1060
    Duplicate column name 'price' SQL=ALTER TABLE `czapla_djcf_items` ADD `price` varchar(255), ADD `contact` TEXT NULL, ADD `pay_type` varchar(255);
    SQL =
    ALTER TABLE `czapla_djcf_items` ADD `price` varchar(255), ADD `contact` TEXT NULL, ADD `pay_type` varchar(255);
Jedyna myśl jak mi przychodzi to zainstalować od razu wersję 1.1 ale takiej nigdzie nie znalazłem;/
Może ktoś ma wersję 1.1 ? byłbym bardzo wdzięczny za rozwikłanie tej zagadki.

Pozdrawiam
Wyli