CCK zgodny z moimi wymaganiami
Wyniki 1 do 4 z 4

Temat: CCK zgodny z moimi wymaganiami

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    19-12-2008
    Skąd
    Wrocław
    Wpisy
    63
    Punkty
    10

    Domyślny CCK zgodny z moimi wymaganiami

    Witam, poszukuję komponentu CCK w zamian za Mighty Resources, który spełniłby moje wymagania odnośnie bazy opisów i recenzji książek, filmów, komiksów i gier planszowych.

    Oprócz standardowych opcji, czyli składania szablonu z pól typu tekst, ocena, zdjęcie ważne dla mnie aby była możliwość:
    - filtrowania po danym typie pola (np. pokazanie wszystkich rekordów <książek> których autorem jest xxxx),
    - wzajemne relacje z innymi wpisami (powiązanie rodzic-dziecko do przydzielania recenzji do opisów),
    - kompatybilność z CB, AUP oraz komponentami do komentarzy,
    - tworzenia baz ulubionych pozycji przez użytkowników (ulubione książki itd),
    - posiadania modułów do pokazywania TOP5 lub ostatnich dodanych dodanych pozycji

    Testowałem już m.in. ZOO lub SOBI ale w każdym z nich czegoś ważnego dla mnie brakuje Z góry dzięki za pomoc.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wyjadacz Winnetou awatar
    Dołączył
    16-12-2008
    Skąd
    Olkusz
    Wpisy
    779
    Punkty
    89

    Domyślny

    Wspomniany już ZOO + moduł ZOO Filter jako zaawansowana wyszukiwarka + inne rozszerzenia ZOO:
    http://extensions.joomla.org/extensi...zoo-extensions.
    Nic lepszego moim zdaniem już nie znajdziesz.
    Winnetou
    www.softdesign-studio.pl
    Przydała się podpowiedź?, zrewanżuj się dodając punkcik - - ↓

  4. #3
    Przeglądacz
    Dołączył
    19-12-2008
    Skąd
    Wrocław
    Wpisy
    63
    Punkty
    10

    Domyślny

    Odświeżam temat. Niestety nadal działam z Mighty Resources i nie mogę przez to zaktualizować joomli do najnowszego wydania. Czy ktoś z Was testował już może CCK Cobalt? A może ktoś z Was robił import bazy danych z Mighty Resources do innego CCK? Trochę nie uśmiecha mi się ręczne przenoszenie prawie 3500 pozycji do nowego CCK

  5. #4
    Przeglądacz
    Dołączył
    09-05-2007
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    40
    Punkty
    10

    Domyślny

    Ja bym polecił Ci zapoznać się z http://www.seblod.com/ Według mnie chyba najprężniej rozwijany CCK z dostęponych obecnie obok K2 oczywiście (ale w tym przypadku K2 raczej nie bardzo się nadaje). Seblod natomiast ma bardzo rozbudowane możliwości wyszukiwania i filtrowania wpisów. Najnowsza wersja ma rozbudowany dodatek do importu z innych systemów, chociaż nie testowałem jeszcze jak działa. Poza tym co ciekawe, działa on na zwykłych artykułach z joomli. Komponent rozszerza artykuły joomli, ale w bazie cała treść jest zapisywana w tabeli content. Dzięki temu można wykorzystywać moduły działające na artykułach (top news, slidery itp) do wpisów dodanych przez Sebloda.
    Nie wiem tylko jak integracja z CB, ale prawdopodobnie dałoby się to przez któreś z rozszerzających pól.
    Polecam też Ci przejrzeć listę dodatków do Sebloda:
    http://www.seblod.com/products
    www.itpracownia.pl & www.joomlacms.pl - pisanie dedykowanych komponentów i rozszerzeń dla Joomli.

Podobne tematy

  1. video galeria z wymaganiami
    przez tomsson na forum Szukam dodatku do Joomla
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post/autor: 04-02-2010, 14:25
  2. Chat - z wymaganiami.
    przez prentas1 na forum Komunikacja: fora, czaty, poczta, biuletyny
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 09-07-2009, 11:53
  3. Flash zgodny z XHTML
    przez NeoRex na forum Szablony graficzne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 23-06-2006, 22:45

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •