Instalacja joomali krok 1 xD
Wyniki 1 do 7 z 7

Temat: Instalacja joomali krok 1 xD

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    07-11-2006
    Wpisy
    6
    Punkty
    10

    Domyślny Instalacja joomali krok 1 xD

    Tak samo jak pewna czesc z was, mam serwer na nazwa.pl noo i problem pojawia sie u mnie juz w kroku pierwszym xD a dokladniej podczas wpisywania danych pisze ze haslo lub login jest nieprawidlowy... wiem ze to jest trywialne... ale ja caly czas robilem we flashu a o mysql tylko slyszalem =P juz tyle kombinacji narobilem i wciaz nie dziala...
    chodzi oczywiscie o te dane :

    Nazwa hosta
    Nazwa użytkownika MySQL
    Hasło użytkownika MySQL
    Nazwa bazy danych MySQL
    Przyrostek nazw tabel w bazie MySQL

    (oczywiscie chmody w tam wymaganych folderach zmienilem na 777)
    i teraz nie wiem czy mam jakas zakladac baze danych... czy 4 czy 5... czy php ma byc automatycznie ustawione na PHP4 czy 5 ?

    w miare przeszukalem forum, no ale nie mozliwe jest zebym cale forum przeszukal aby znalesc odpowiedz =P oczywiscie za link do odpowiedniego tematu tez bylbym wdzieczny =]

    Pozdrawiam, i z gory dziekuje za pomoc =]
    Dende

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Nowicjusz
    Dołączył
    27-10-2005
    Wpisy
    22
    Punkty
    10

    Domyślny

    a masz wogole dostęp do mysql na nazwa.pl?

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    07-11-2006
    Wpisy
    6
    Punkty
    10

    Domyślny

    aj glupi jestem xD to jednak nie problem z nazwami lecz z katalogiem temp.... (baze oczywiscie stworzylem mysql5)

    Katalog tymczasowy Nieokre¶lony zapisywanie niemożliwe

    Ten otoz komunikat nie pozwalia mi stworzyc strony :| zrobilem juz foldery tmp oraz temp z chmodami 777 i nic.... spodziewam sie ze to prosta sprawa na 2 minuty pracy... wiec licze ze moze ktos mi pomoze ?^^

    Caly czas latam po forum... znalazlem z 5 podobnych problemow lecz nigdzie odpowiedzi ...
    ogolnie gdzie ma byc ten folder tmp i co zrobic zeby ow instalka go zauwazyla? a moze to cos innego sprawia ze joomla nie widzi tempa?
    Ostanio edytowane przez Dende : 07-11-2006 23:48

  5. #4
    Nowicjusz
    Dołączył
    27-10-2005
    Wpisy
    22
    Punkty
    10

    Domyślny

    umnie tez tak bylo a mimo to joomla sie zainstalowała generalnie powiedz w którym dokładnie momencie jest problem i jaki pojawia CI sie ew komunikat

  6. #5
    Debiutant
    Dołączył
    07-11-2006
    Wpisy
    6
    Punkty
    10

    Domyślny

    Tak wiec... oczywiscie na poczatku wyskakuje ze nie ma tempa
    nastepnie w kroku 1 jak wpisuje dane

    Nazwa hosta
    localhost

    Nazwa użytkownika MySQL
    tworcy

    Hasło użytkownika MySQL
    moje haslo =)

    Nazwa bazy danych MySQL
    tworcy

    Przyrostek nazw tabel w bazie MySQL
    jos_

    tworcy.nazwa.pl => serwer
    mam stworzona baze danych MySQL 5 o nazwie "tworcy" i jakims tam hasle =] (port 3305 )

    i wyskakuje to co ktos juz tez napisal
    ze nieprawidlowe haslo i/lub login....
    a potem:

    Warning: mysql_query(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/tworcy/ftp/web/includes/database.php on line 287

    Warning: mysql_errno(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/tworcy/ftp/web/includes/database.php on line 289

    Warning: mysql_error(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/tworcy/ftp/web/includes/database.php on line 290

    Warning: database::include(/home/tworcy/ftp/web/includes/../configuration.php) [function.database-include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/tworcy/ftp/web/includes/database.php on line 86

    Warning: database::include() [function.include]: Failed opening '/home/tworcy/ftp/web/includes/../configuration.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/tworcy/ftp/web/includes/database.php on line 86

    Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/tworcy/ftp/web/installation/install2.php:158) in /home/tworcy/ftp/web/offline.php on line 25

    Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/tworcy/ftp/web/installation/install2.php:158) in /home/tworcy/ftp/web/offline.php on line 25



    Notice: Undefined variable: mosConfig_sitename in /home/tworcy/ftp/web/offline.php on line 84



    Notice: Undefined variable: mosConfig_offline in /home/tworcy/ftp/web/offline.php on line 89

    Notice: Undefined variable: mosConfig_error_message in /home/tworcy/ftp/web/offline.php on line 104


    2
    dodam jeszcze tylko... ze besposrednio na ftpie jest folder /web/ i w nim jest joomla
    dzieki za wszelka pomoc =]

  7. #6
    Debiutant
    Dołączył
    07-11-2006
    Wpisy
    6
    Punkty
    10

    Domyślny

    Dziala!
    otoz jak sie domyslac mozna bylo na poczatku... byl to problem trywialny =]
    i dla tych ktorzy mieli ten sam problem
    przynajmniej u mnie na serwerze nazwa.pl
    nalezy zmienic localhost na sql.twojadomena.nazwa.pl

  8. #7
    Debiutant
    Dołączył
    12-01-2007
    Wpisy
    1
    Punkty
    10

    Dziękuje za pomoc

    Dziękuje za Pomoc, miałem ten problem:mad: :eek: i chciałem już zrezygnować

    pozdrawiam

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •