Jakie płatności dla VM?
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 11

Temat: Jakie płatności dla VM?

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    13-02-2008
    Wpisy
    65
    Punkty
    10

    Domyślny Jakie płatności dla VM?

    Hej!
    Planuję założyć sklep na VM. Zastanawiam się, jaki system płatności wykorzystać. Wiem, że integrację z VM posiadają między innymi te systemy:
    http://www.dotpay.pl/integracja/sklepy_internetowe/
    https://transferuj.pl/jak-rozpoczac.html
    Wiecie może, który jest lepszy? Orientujecie się, czy podczas integracji nie pojawią się żadne niespodziewane problemy? A może polecacie zupełnie inną platformę sklepową na Joomla?
    Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
    Pozdrawiam gorąco.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Senior Gall Anonim awatar
    Dołączył
    19-10-2010
    Wpisy
    6 947
    Punkty
    447

    Domyślny

    Po pierwsze:
    Joomla 2.5.x
    po wtóre - zadaj sobie pytanie czy sklep ma być na 50 artykułów, czy na 50 000 artykułów
    VM to kombajn - dużo możliwości ale i masa czasu potrzebna na opanowanie całości przez obsługę.

  4. #3
    Przeglądacz
    Dołączył
    13-02-2008
    Wpisy
    65
    Punkty
    10

    Domyślny

    Niestety nie mogę użyć wersji 2.5, gdyż sklep będę budował na już funkcjonującej witrynie. Na sklepie będzie 50-100 produktów.

  5. #4
    Senior PeFik awatar
    Dołączył
    18-02-2007
    Skąd
    Miasto Stu Mostów
    Wpisy
    5 465
    Punkty
    241

    Domyślny

    a konieczne musisz mieć sklep zintegrowany z Joomla ? Bo może warto zrobić sklep.twojadomena.pl - i tam dać jeden z kilku platform sklepowych typu instalujesz i masz
    Współautor bloga o systemie Joomla! -> blog.elimu.pl < oraz kilku książek i artykułów o tym CMS.

  6. #5
    Przeglądacz
    Dołączył
    13-02-2008
    Wpisy
    65
    Punkty
    10

    Domyślny

    Najlepiej by było, gdyby to jednak była Joomla.

  7. #6
    Bywalec
    Dołączył
    03-08-2010
    Skąd
    Olsztyn
    Wpisy
    212
    Punkty
    25

    Domyślny

    PAYU jest dobry jeśli chcesz handlować także na allegro. Jednym systemem obsłużysz 2 handelki. Problem jest z rejestracją, bo tu nie wystarczy rejestracja na stronce. Tu procedura jest bardziej skomplikowana, wiaże sie z dokonaniem próbneego przelewu za 5 zł na ich konto. Po procesie rejestracji dopiero zgłasza się do ciebie przedstawiciel z umowa. Przelewy24 jest ok mimo wyższych prowizji niż transferuj.pl. Także procedura rejestracyjna jest o wiele prostsza. No jeszcze wspomniany DOTPAY to też ciekawa propozycja. Oprócz transeruj.pl masz jeszcze do dyspozycji POLCARD, DOTPAY i wszystkie są dobrze zintegrowane z joomla. Wszystkie komponenty są do pobrania ze strony http://dodatkijoomla.pl/dodatki/virt...platnosci.html

    P.s. Zrób sklep na Joomla 2.5 i VM2. Przeniesienie 50 pozycji to dwa dni roboty na cały portal.

  8. #7
    Przeglądacz
    Dołączył
    20-12-2010
    Wpisy
    50
    Punkty
    12

    Domyślny

    Płatności to nie problem ;) ja mam nieczynny sklep VM 2.0x Jom 2.5.x i nie umiem poradzić sobie z podgrywaniem produktów z pliku csv badz xls. Nie znalazłem gotowego komponentu badz dodatku ( darmowego) ktory by to obsługiwał

  9. #8
    Senior Gall Anonim awatar
    Dołączył
    19-10-2010
    Wpisy
    6 947
    Punkty
    447

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez stepien86 Zobacz wiadomość
    Nie znalazłem gotowego komponentu badz dodatku ( darmowego) ktory by to obsługiwał
    To jest szokujący mnie element - zwłaszcza w odniesieniu do stron zajmujących się handlem - to ja w tej sytuacji poproszę o adres strony i darmowy towar z asortymentu - z marszu odpada problem z płatnościami.

  10. #9
    Debiutant
    Dołączył
    25-08-2023
    Wpisy
    2
    Punkty
    2

    Domyślny

    Cześć, chcę uruchomić swój sklep internetowy. Zastanawiam się nad skorzystaniem z tego systemu płatności - Neopay - czy ktoś miał do czynienia z tym systemem? Jakie są jego wady i zalety? Dziękuję

  11. #10
    Bywalec pablop76 awatar
    Dołączył
    07-01-2011
    Skąd
    Skierniewice
    Wpisy
    156
    Punkty
    22

    Domyślny

    A co to ma wspólnego z Joomla? I dlaczego podpinasz się pod stary wątek?

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne tematy

  1. PayU / Płatności.pl dla Virtuemart 2
    przez Werian89 na forum VirtueMart
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 13-04-2012, 13:03
  2. VM, nie wyświetlają się metody płatności
    przez mh-web na forum VirtueMart
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 13-02-2012, 17:18

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •