Witam serdecznie!

Mam taki problem... szukam i szukam i grzebię w opcjach i nic... przewaliłam poradniki i inne takie i nikt nie poruszył tego tematu...
Gdzie w joomli 2.5 się znajduje moduł "register"? Moduł login jest, a tego nie ma Gdzie można podmienić linkowanie przycisku "register" (w opcjach joomli można go tylko wyłączyć - na zasadzie zablokowania rejestracji nowych użytkowników w ogóle). Znalazłam fajniejszy moduł logująco - rejestrujący, z formularzem jaki chcę, wszystko pięknie, tylko nie mogę za Chiny znaleźć miejsca, w którym można by usunąć/schować ten nieszczęsny joomlowy przycisk (przy wyłączeniu dotychczasowego modułu logowania chowa sie tylko przycisk logowania, przycisk rejestracji zostaje).

Utworzyłam menu użytkownika z podglądem i możliwością edycji profilu, jednakże jak powyżej nie mogę znaleźć żadnego panelu modyfikacji tych gotowych formularzy - czy to znaczy, że muszę zrobić to ręcznie - czyli wydłubać plik formularza z serwera, zmienić, podmienić? Przyszły użytkownik nie potrzebuje wielu opcji, które oferuje ten domyślny profil, a przynajmniej nie musi ich widzieć...
Bardzo będę wdzięczna za pomoc.

Żebym chociaż mogła podmienić link pod tym przyciskiem, byłoby dobrze...

Dołączam obrazek.
Drugi przycisk jest na stronie zarządzania kontem użytkownika, też ma zniknąć ;)