Problem z instalacją joomli
Wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Problem z instalacją joomli

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    05-01-2007
    Wpisy
    12
    Punkty
    10

    Problem z instalacją joomli

    Wydawać by się mogło, że instalacja Joomli jest banalnie prosta. Otóż dla mnie nic baredziej błędnego.
    Nie mogę zainstalować na sewerze, cały czas wyskakują mi jakieś błędy - informatykiem nie jestem.
    Proszę o pomoc, o co tu chodzi:

    Warning: mysql_query(): suplied arguments is not a valid MySQL-Link resource
    in /usr/local/v/kbwch.pl/home/zgora/public_html/includies/database.php on line 287 (tak samo linia 289, 290)

    Warning: session_start() [funcion.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at usr/local/v/kbwch.pl/zgora/public_html/instalation/install2.php:157) in /usr/local/v/kbwch.pl/home/zgora/public_html/offline.php on line 25

    to 2 razy wpisane,

    Notice: Undefined variable: mosConfig_offline in /usr/local/v/kbwch/home/zgora/public_html/offline.php on line 89

    oraz dużymi litersami(WOŁAMI)

    Notice: Undefined variable: mosConfig_sitename in /usr/local/v/kbwch.pl/home/zgora/public_html/offline.php on line 84

    oraz

    Notice: Undefined variable: mosConfig_error_message in /usr/v/local/v/kbwch.pl/zgora/public_html/offline/php on line 104



    Poza tym podczas wpisywanie danych do MySQL i po zaakceptowaniu wyrzuca mi, że są niepoprawne hasła i login,


    pomocy
    Marcinos

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Przeglądacz
    Dołączył
    08-03-2006
    Wpisy
    99
    Punkty
    11

    Domyślny

    Na jakim serwerze chcesz to zainstalować ???

    Istalujesz od nowa czy przenosisz serwis z locahosta ???

    Pozdro
    ..:: rolnictwo - Portal Nowoczesnego Rolnictwa ::..

  4. #3
    Nowicjusz
    Dołączył
    05-01-2007
    Wpisy
    12
    Punkty
    10

    Domyślny

    Co do drugiego pytania - instaluję od nowa. Przeniosłem pliki na serwer wpisałem adres strony.

    Jak stworzyłem pusty w zawartości plik configuration.php mogłem wykonać pierwszy proces instalacji, natomiast po przejściu do procesu wpisywania haseł oraz po zaakceptowaniu pojawiła mi się informacja o niewłaściwych hasłach a potem w/w monit po angielsku.


    Co do pierwszego pytania, serwer to jest chrześcijański www.kbwch.pl, a inne informacje - to nie wiem.
    Marcinos

  5. #4
    Przeglądacz
    Dołączył
    08-03-2006
    Wpisy
    99
    Punkty
    11

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez 1dxalpen Zobacz wiadomość
    natomiast po przejściu do procesu wpisywania haseł oraz po zaakceptowaniu pojawiła mi się informacja o niewłaściwych hasłach a potem w/w monit po angielsku.
    Jeżeli podajesz złe hasła to na pewno nie zainstalujesz joomla poprawnie.

    może coś pomoże ta lektura: http://www.joomlapl.com/content/view/12/26/

    pozdrawiam
    ..:: rolnictwo - Portal Nowoczesnego Rolnictwa ::..

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •