Kalendarz z wydarzeniami - rozbudowany.
Wyniki 1 do 10 z 10

Temat: Kalendarz z wydarzeniami - rozbudowany.

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    31-07-2012
    Wpisy
    1
    Punkty
    2

    Domyślny Kalendarz z wydarzeniami - rozbudowany.

    Witam wszystkich.

    Nie jestem informatykiem. Nie tworzę stron. Dostałem jedynie pozwolenie do szefostwa na zmianę bieżącego wyglądu strony (podstrony mojego działu), o ile będzie to możliwe. A zmienić ją chcę, bo w obecnym kształcie jest nieefektywna.

    Szukam dodatku do Joomli 1.5 (może być moduł), który pozwoli na zamieszczanie informacji szkoleniowych w taki sposób: przykład = po kliknięciu w wybrany temat przenoszę się do szczegółów (miejsce, temat, program, itd.).
    Niestety to nie wszystko. Dodatek ten musi mi dać możliwość prezentowania "kalendarza szkoleń" dla sześciu miast - każdego z osobna. Dodatkowo muszę mieć możliwość umieszczenia tam elektronicznego formularza zgłoszenia na szkolenie: przykład. Nie musi to być w tym samym dodatku - może być to inny dodatek, byle dało się go tam umieścić.
    No i również bardzo ważne: musi być to dodatek (moduł) z licencją pozwalającą na komercyjne wykorzystanie.

    Link do obecnej strony:
    LINK
    Widać w lewym menu miasta. Dla każdego z nich musi być osobny kalendarz szkoleń.

    Będę wdzięczny za jakąkolwiek pomoc.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wyjadacz Winnetou awatar
    Dołączył
    16-12-2008
    Skąd
    Olkusz
    Wpisy
    779
    Punkty
    89
    Winnetou
    www.softdesign-studio.pl
    Przydała się podpowiedź?, zrewanżuj się dodając punkcik - - ↓

  4. #3

  5. #4
    Debiutant
    Dołączył
    21-01-2016
    Skąd
    Wrocław
    Wpisy
    4
    Punkty
    2

    Domyślny

    Podbijam temat. Potrzebuję stworzyć kalendarz promocji, który zawierałby odnośniki do podstron serwisu z ich opisem. Sprawa wydaje się dosyć prosta dla kogoś kto siedzi w temacie.

    Ps. Może powinienem założyć temat na giełdzie i zlecić wykonanie.

  6. #5
    Senior Gall Anonim awatar
    Dołączył
    19-10-2010
    Wpisy
    6 947
    Punkty
    447

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez DarekWro Zobacz wiadomość
    Ps. Może powinienem założyć temat na giełdzie i zlecić wykonanie.
    Myślę że tak będzie szybciej natomiast zawsze "dla kogoś kto siedzi w temacie - sprawa wydaje się dość prosta" i dlatego jest fachowcem z doświadczeniem i adekwatnymi stawkami a nie partaczem wykonywającym zlecenie za grosze (patrz chociażby oferia i stawki :-) )
    Ten drugi komentarz to odnośnie jeśli byś faktycznie wystawiał zlecenie :-)
    Pzdr

  7. #6
    Debiutant
    Dołączył
    21-01-2016
    Skąd
    Wrocław
    Wpisy
    4
    Punkty
    2

    Domyślny

    Dzięki za szybką odpowiedź. A czy jesteś w stanie tak na szybko i na oko wycenić wykonanie takiego komponentu?

  8. #7
    Senior Gall Anonim awatar
    Dołączył
    19-10-2010
    Wpisy
    6 947
    Punkty
    447

    Domyślny

    To raczej kwestia dobrania komponentu typu Event do konkretnych oczekiwań zleceniodawcy - na szybko to se ne da :-) Musi być pełna specyfikacja funkcjonalności, wyglądu i potencjalnego serwisu - czyli co klient tak naprawdę sobie życzy. Jeżeli ktoś wystawi cenę na bazie tylko twojej obecnej informacji powyżej - uciekaj :-)
    A na poważnie - zrób specyfikację według wskazówek które podałem i wystaw ofertę - wszak należy mieć porównanie :-)

  9. #8
    Debiutant
    Dołączył
    21-01-2016
    Skąd
    Wrocław
    Wpisy
    4
    Punkty
    2

    Domyślny

    Dzięki, w wolnej chwili się tym zajmę. Przemyślę jeszcze dokładnie funkcjonalność, żeby potem nie robić poprawek lub od nowa

  10. #9
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez DarekWro Zobacz wiadomość
    Potrzebuję stworzyć kalendarz promocji, który zawierałby odnośniki do podstron serwisu z ich opisem.
    Zwięźle i wydaje się, że jasno. Ale nie wiadomo, o co chodzi.
    Czy odnośnikiem do artykułu ma być data w kalendarzu?
    Gdzie ten odnośnik ma prowadzić - do artykułu, którym zarządza komponent kalendarza? Wtedy żadne problem - tak są zbudowane kalendarze wydarzeń.
    Czy może do standardowych artykułów Joomla? I to już jest problem. Znam wprawdzie takie rozwiązanie, ale - niestety - nie zostało udostępnione.

    Pisze głownie po to, by uzmysłowić Koledze @DarekWro, że napisanie specyfikacji takiego komponentu to już spore wyzwanie. A koszt? Orientacyjnie liczony raczej nie w setkach, lecz w tysiącach złotych.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  11. #10
    Senior Gall Anonim awatar
    Dołączył
    19-10-2010
    Wpisy
    6 947
    Punkty
    447

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez zwiastun Zobacz wiadomość
    A koszt? Orientacyjnie liczony raczej nie w setkach, lecz w tysiącach złotych.
    Dlatego sugeruję świadome wybranie gotowego rozszerzenia komercyjnego - o czym wspomniałem powyżej.

Podobne tematy

  1. kalendarz z wydarzeniami
    przez frater na forum Administracja - ogólnie
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post/autor: 10-01-2013, 12:40
  2. Muduł z wydarzeniami z facebooka
    przez pwiktorczyk na forum Administracja - ogólnie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 20-02-2012, 22:01
  3. Rozbudowany kalendarz
    przez Mangas na forum Szukam dodatku do Joomla
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 26-02-2008, 00:25

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •