Cześć,

Na poczatku
Mam małe dośiwadczenie z joomla i zaczynam sie uczyć. Szukałem, szperałem w sieci ale każde znalezione rozwiązanie nie przynosiło pozytywnego skutku ale od poczatku.
Strona http://budomaxparkiety.pl jest oparta na systemie Joomla 1.5.26. Planuje przeniesienie ją w niedługim okresie czasu do wersji 2.5.x ale obawiam się, że kwestia nierozwiązanych podwójnych meta tagów i description pozostaną...
oto co do tej pory ustawiłem:
1) Optymalizacja dla wyszukiwarek:
- proste adresy / TAK
- mod_rewrite / TAK
- adresy z przyrostkiem / TAK

2) W pliku robots:

Disallow: /administrator/
Disallow: /cache/
Disallow: /includes/
Disallow: /installation/
Disallow: /language/
Disallow: /libraries/
Disallow: /media/
Disallow: /modules/
Disallow: /plugins/
Disallow: /templates/
Disallow: /tmp/
Disallow: /xmlrpc/
Disallow: /components/
Disallow: /component/
Disallow: /tmpl/
Disallow: /dir/
Disallow: /?iframe=true&width=100%&height=90%
Disallow: /tmpl
Disallow: /dir
Disallow: /*?

3) Meta tagi i description ustawione każdym artykule, z instrukcją dla wyszukiwarek "ALL"
4) Globalne meta dane włączone

Poniżej przesyłam przykładowe podwójne tagi tytułowe:
/galeria-prac.html
/galeria-prac.html?dir&page=1
/galeria-prac.html?dir=&page=all
/galeria-prac.html?dir=
/galeria-prac.html?dir=Bialystok
/galeria-prac.html?dir=Konserwacja
/galeria-prac.html?dir=Lomza
/galeria-prac.html?dir=Ostroleka
/galeria-prac.html?dir=Piaseczno
/galeria-prac.html?dir=Podlaskie-parkiet
/galeria-prac.html?dir=Sokolka
/galeria-prac.html?dir=W
/galeria-prac.html?dir=Warszawa-deska
/galeria-prac.html?dir=Warszawa-parkiet+jesion
/galeria-prac.html?dir=Wolomin-parkiet
/galeria-prac.html?page=&sort=&perPage=&album=Bialystok%20-%20parkiet%20jesion
/galeria-prac.html?page=&sort=&perPage=&album=Bialystok-parkiet%20jesion-lakier%20Hartz%20Lack%20APU-2%20polmat
/galeria-prac/1-podloga-gotowa/detail/265-deska-teak-lakierowana-na-podlodze.html?tmpl=component&phocaslideshow=0
/galeria-prac/1-podloga-gotowa/detail/266-efektowne-polaczenie-drewna-i-kamienia.html?tmpl=component
/galeria-prac/1-podloga-gotowa/detail/267-podloga-gotowa-teak-lakieroany.html?tmpl=component&phocaslideshow=0
/galeria-prac/1-podloga-gotowa/detail/268-podloga-z-deski-teak.html?tmpl=component&phocaslideshow=0
/galeria-prac/1-podloga-gotowa/detail/269-polaczenie-debu-bejcowanego-z-kamieniem.html?tmpl=component
/galeria-prac/1-podloga-gotowa/detail/271-teak-lakierowany-.html?tmpl=component
/galeria-prac/1-podloga-gotowa/detail/273-ukladanie-gotowych-tafli-parkietowych.html?tmpl=component&phocaslideshow=0
/galeria-prac/1-podloga-gotowa/detail/274-ukladanie-teaku-lakierowanego.html?tmpl=component
/galeria-prac/1-podloga-gotowa/detail/275-listwa-z-mdf-na-podlodze-z-teaku.html?tmpl=component
/galeria-prac/1-podloga-gotowa/detail/276-podloga-teak-z-listwa-mdf-malowana-na-bialo.html?tmpl=component
/galeria-prac/10-cyklinowanie-podlogi-sosnowej/detail/46-cyklinowanie-podlogi-sosnowej.html?tmpl=component
/galeria-prac/10-cyklinowanie-podlogi-sosnowej/detail/47-deska-sosnowa-przed-cyklinowaniem.html?tmpl=component
/galeria-prac/10-cyklinowanie-podlogi-sosnowej/detail/48-lakier-oli-top-na-podlodze-z-desek-sosnowych.html?tmpl=component
W większości (czyli + reszta urli) są one związane z galerią zdjęć Phoca
+
/kontakt.html
/kontakt/kontakt
/kontakt/rss
/kontakt
Tutaj ustawiłem przekierowanie 301

Z góry dziękuję dla Wszystkich za podpowiedzi co moge jeszcze zrobić aby zoptymalizować stronę.
Pozdrawiam
Wojtek