Witam! Community Builder to poteżne narzędzie i udało mi się stworzyć na nim dość skomplikowaną strukturę profili która działa lecz pojawił się pewien problem.
Odrazu napisze że korzystam z Joomli 1.5.24 i CB 1.8.1 .

Więc tak , na mojej stronie będą rejestrowali się użytkownicy 4 rodzajów ( Model , Singer , Fashion, Painter) każdemu z nich stworzyłem osobną formę rejestracji przez comunity buildera z pomocą pluginu CB Multi registration & hidden fields support i oczywiście każda forma rejestracji POSIADA INNE POLA DO WYPEŁNIENIA . Oczywiście stworzyłem odpowiednie tabsy dla każdego rodzaju i wrzuciłem odpowiednie pola do odpowiednich Tabsów i wszystko działa pięknie ładnie tylko jest problem z opcją EDIT YOUR PROFILE . Ponieważ po wejściu w edit profilu uzytkownik widzi WSZYSTKIE dostępne pola także z innych profili . W takim razie stworzyłem nowe grupy użytkowników przez phpmyadmin i w Tabsach dodałem tych uzytkowników do User Group to allow access to: ! Opcja ta działa ale tylko niestety dla jednej najwyższej grupy . W sensie że każda grupa niższa hierarchi dziedziczy zakładki z poprzedniej . Co więcej nie działa także plugin JLSGroupSelector chociaż zastosowałem dobrze hidden fields itd

Prosiłbym o pomoc