DJ-Classifieds dla Joomla 2.5
Strona 1 z 15 12311 ... OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 143

Temat: DJ-Classifieds dla Joomla 2.5

  1. #1
    Bywalec lukasz.ciastek awatar
    Dołączył
    17-11-2008
    Wpisy
    194
    Punkty
    19

    Domyślny DJ-Classifieds dla Joomla 2.5

    Witam

    Mam przyjemność zaprezentować długo obiecywaną nową wersję DJ-Classifieds dla Joomla 2.5

    http://dj-extensions.com/dj-classifieds

    Widok demo
    http://demo.dj-extensions.com/dj-classifieds/

    Nowe funkcjonalności:
    -Pola dodatkowe
    -Zaawansowana wyszukiwarka
    -Lokalizacje
    -Moduł map
    -Pluginy dla płatności, w tym polskie PayU.pl(dawne platnosci.pl) oraz przelewy24.pl
    -drzewo kategorii
    i wiele innych ...

    Zapraszam i czekam na opinie oraz komentarze.

    Pozdrawiam,
    Lukasz
    Design-Joomla.pl

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Senior Bazyl awatar
    Dołączył
    02-08-2008
    Skąd
    Skierniewice
    Wpisy
    7 693
    Punkty
    574

    Domyślny

    Witam,

    Nowy komponent w nowym wątku ;)

  4. #3
    Wyjadacz Winnetou awatar
    Dołączył
    16-12-2008
    Skąd
    Olkusz
    Wpisy
    779
    Punkty
    89

    Domyślny

    Kupując komponent dostajemy już te wszystkie "Nowe funkcjonalności", czy też każdą trzeba kupować oddzielnie ?

    Te polskie płatności wyglądają interesująco. To chyba główny atut w porównaniu z konkurencyjnym AdsManagerem
    Winnetou
    www.softdesign-studio.pl
    Przydała się podpowiedź?, zrewanżuj się dodając punkcik - - ↓

  5. #4
    Bywalec lukasz.ciastek awatar
    Dołączył
    17-11-2008
    Wpisy
    194
    Punkty
    19

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Winnetou Zobacz wiadomość
    Kupując komponent dostajemy już te wszystkie "Nowe funkcjonalności", czy też każdą trzeba kupować oddzielnie ?

    Te polskie płatności wyglądają interesująco. To chyba główny atut w porównaniu z konkurencyjnym AdsManagerem
    Funkcjonalności są dostępne bez ograniczeń w komponencie, wszystkie moduły i pluginy płatności znajdują się pakiecie instalacyjnym.
    Płatności sa rozwiązane w oparciu o pluginy joomli, dzięki temu w bardzo łatwy sposób można dopisać kolejne. Standardowo są dostępne także Paypal i Authorize.NET.

    Pozdrawiam,
    Łukasz
    Design-Joomla.pl

  6. #5
    Przeglądacz
    Dołączył
    15-03-2009
    Wpisy
    61
    Punkty
    11

    Domyślny

    I coście narobili? Nie wiem - mam się śmiać z radości, czy płakać...
    Kilkanaście dni temu kupiłem AdsManagera, tylko dlatego, że nie mogłem się doczekać DJ Classfied dla J2.5.
    Z AdsManagerem mam problemy (ogólnie znane i 'popularne') - komponent gryzie się z niektórymi modułami mojego serwisu. Na dodatek brak w nim ma polskich płatności...
    Wygląda na to, że znowu trzeba będzie wysupłać te 50$...
    Jestem pewien, że warto, bo z DJ-Classfied dla J1.5 byłem bardzo zadowolony.

    Pozdrawiam ekipę Design Joomla.

  7. #6
    Wyjadacz Winnetou awatar
    Dołączył
    16-12-2008
    Skąd
    Olkusz
    Wpisy
    779
    Punkty
    89

    Domyślny

    Jeszcze jedno pytanie do autora. Czy w tej najnowszej odsłonie DJ-Classfied jest możliwość jakiegoś wyróżniania wybranych wpisów ?
    Winnetou
    www.softdesign-studio.pl
    Przydała się podpowiedź?, zrewanżuj się dodając punkcik - - ↓

  8. #7
    Nowicjusz
    Dołączył
    11-10-2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Wpisy
    16
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez wfx Zobacz wiadomość
    Kilkanaście dni temu kupiłem AdsManagera, tylko dlatego, że nie mogłem się doczekać DJ Classfied dla J2.5.
    Dokładnie z tego samego powodu, zainstalowałem wczoraj AdsManagera. Na szczęście na tesowej wersji nowej strony

    Jedno pytanie - jak z integracją z K2 i JComments?

    pozdrawiam.


    p.s. szkoda że nie ma wersji testowej nowego komponentu.

  9. #8
    Przeglądacz
    Dołączył
    15-03-2009
    Wpisy
    61
    Punkty
    11

    Domyślny

    Witam

    [Komponent zainstalowany. Joomla 2.5.1, szablon SN News od smartaddons.com]

    Pakiet instalacyjny przygotowano bardzo elegancko - instalacja z jednego pliku powoduje umieszczenie w naszym CMSie od razu wszystkich niezbędnych do pracy składników - komponent, moduły i pluginy.
    Po zainstalowaniu komponent prezentuje się nieźle. Niemal wszystko działa bez zarzutu.
    Pierwsze dwa bugi, które dotychczas zauważyłem to:
    1. Witryna, strona dodawania ogłoszenia: dziwne dodawanie przycisków uploadu obrazków po kliknięciu 'Dodaj kolejne zdjęcie', pomimo, ze nie dodałem jeszcze żadnego.
    Załącznik 5748

    2. Zaplecze, edycja kategorii: brak możliwości zmiany kolejności już wprowadzonych kategorii - nie ma strzałek, numery pozycji nieedytowalne.

    Załącznik 5749

    Coś jeszcze chyba się dzieje z weryfikacją Captcha, ale o tym napiszę w kolejnym poście, po dokładniejszym zbadaniu problemu.

    Mimo zauważonych błędów, uważam, że komponent ten znacznie lepiej się sprawdzi od AdsManagera, szczególnie z uwagi na obecność polskich systemów płatności.

    Dobra robota Design Joomla!

  10. #9
    Bywalec lukasz.ciastek awatar
    Dołączył
    17-11-2008
    Wpisy
    194
    Punkty
    19

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Winnetou Zobacz wiadomość
    Jeszcze jedno pytanie do autora. Czy w tej najnowszej odsłonie DJ-Classfied jest możliwość jakiegoś wyróżniania wybranych wpisów ?
    Można oznaczyć ogłoszenie jako wyróżnione, jest wtedy wyświetlane jako pierwsze na liście i zawiera inne tło. Można też w module ogłoszeń wyświetlić tylko te promowane.

    Pozdrawiam,
    Łukasz

    - - - Updated - - -

    Cytat Wysłane przez lukasbaker Zobacz wiadomość
    Dokładnie z tego samego powodu, zainstalowałem wczoraj AdsManagera. Na szczęście na tesowej wersji nowej strony

    Jedno pytanie - jak z integracją z K2 i JComments?

    pozdrawiam.

    p.s. szkoda że nie ma wersji testowej nowego komponentu.
    Nie ma ich obecnie tych integracji, czekamy na sugestie i pomysły. JComments jak najbardziej do rozważenia, a w jaki sposób miałaby się odbyć integracja z K2?
    Na dniach będzie uruchomiona strona testowa.

    Pozdrawiam,
    Łukasz

    - - - Updated - - -

    Cytat Wysłane przez wfx Zobacz wiadomość
    Witam

    [Komponent zainstalowany. Joomla 2.5.1, szablon SN News od smartaddons.com]

    Pakiet instalacyjny przygotowano bardzo elegancko - instalacja z jednego pliku powoduje umieszczenie w naszym CMSie od razu wszystkich niezbędnych do pracy składników - komponent, moduły i pluginy.
    Po zainstalowaniu komponent prezentuje się nieźle. Niemal wszystko działa bez zarzutu.
    Pierwsze dwa bugi, które dotychczas zauważyłem to:
    1. Witryna, strona dodawania ogłoszenia: dziwne dodawanie przycisków uploadu obrazków po kliknięciu 'Dodaj kolejne zdjęcie', pomimo, ze nie dodałem jeszcze żadnego.
    Załącznik 5748

    2. Zaplecze, edycja kategorii: brak możliwości zmiany kolejności już wprowadzonych kategorii - nie ma strzałek, numery pozycji nieedytowalne.

    Załącznik 5749

    Coś jeszcze chyba się dzieje z weryfikacją Captcha, ale o tym napiszę w kolejnym poście, po dokładniejszym zbadaniu problemu.

    Mimo zauważonych błędów, uważam, że komponent ten znacznie lepiej się sprawdzi od AdsManagera, szczególnie z uwagi na obecność polskich systemów płatności.

    Dobra robota Design Joomla!
    Dziękuje w imieniu zespołu, ciesze się ze pierwsze wrażenia są pozytywne.

    1. Przycisk 'Dodaj kolejne zdjęcie' nie sprawdza czy poprzednie inputy były wypełnione, tylko dodaje kolejne pole, jednak zapisanie nie powoduje dodania pustych pozycji. W jednym z kolejnych uaktualnień całkowicie zmienimy system dodawania obrazków. Dodamy opisy dla każdego z nich i możliwość zmiany kolejności.

    2. W widoku listy kategorii proszę wybrać kategorię nadrzędną z listy rozwijalnej, wtedy kolumna będzie aktywna i będzie możliwa zmiana kolejności w obrębie danej kategorii.

    Pozdrawiam,
    Łukasz
    Design-Joomla.pl

  11. #10
    Nowicjusz
    Dołączył
    11-10-2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Wpisy
    16
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez lukasz.ciastek Zobacz wiadomość
    w jaki sposób miałaby się odbyć integracja z K2?
    Wspólny profil / avatar + moje ogłoszenia - widoczny/e z panelu K2 user (wiem, że to można zrobić przez podpięcie menu do profilu).


    Cytat Wysłane przez lukasz.ciastek Zobacz wiadomość
    Na dniach będzie uruchomiona strona testowa.
    A jest szansa, że udostępnicie nie stronę, a wersję testową? Np. z linkiem w stopce i ograniczoną funkcjonalnością ? Myślę, że sporo osób by chciało przetestować nowy komponent na właśnej www - np. ja


    Na pierwszy rzut oka wygląda bardzo fajnie i wielke dzięki, że w końcu odpaliliście wersję pod 2.5.

Strona 1 z 15 12311 ... OstatniOstatni

Podobne tematy

  1. Dj Classifieds - problem.
    przez przemek1259 na forum Rozszerzenia - problemy z obsługą, zarządzaniem
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 24-02-2012, 14:38
  2. Dj classifieds
    przez bajerunio na forum Rozszerzenia z Design-Joomla
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post/autor: 15-06-2011, 15:11
  3. Dj-multitreemenu i Dj-menu dla Joomla 1.6
    przez AndrzejH na forum Rozszerzenia z Design-Joomla
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 03-03-2011, 17:24
  4. Dj Classifieds
    przez weronika na forum Rozszerzenia - problemy z obsługą, zarządzaniem
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 13-09-2010, 00:43

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •