DJ-Classifieds dla Joomla 2.5 - Strona 11
Strona 11 z 15 PierwszyPierwszy ... 910111213 ... OstatniOstatni
Wyniki 101 do 110 z 143

Temat: DJ-Classifieds dla Joomla 2.5

  1. #101
    Przeglądacz
    Dołączył
    06-09-2012
    Wpisy
    38
    Punkty
    2

    Domyślny

    Przetestowalem wstepnie wersje beta. Sporo bledow ubylo, troche przybylo. Generalnie jest lepiej chociaz jeszcze nie jest dobrze

    W kazdym razie czepiac sie nie bede, skoro szefostwo zobowiazalo sie wyczyscic bugi w ciagu tygodnia.

    Tak z troche innej beczki, to mam 2 uwagi:

    1. Tooltipy przy zoomie witryny przechodza z prawej na lewa strone, gdzie kompletnie nie widac ich tresci. No chyba ze jest jakis tego powod, o ktorym nie mam pojecia. Generalnie to czemu sa one takie duze? Przeciez wiekszosc powierzchni tooltipow jest pusta. Nie daloby sie ich zmniejszyc?


    2. Czy nie daloby sie dodac w module Search jakichs opcji, ktore wskazywalyby, gdzie wyszukiwarka /mowie tu o okienku gdzie wpisuje sie szukane slowo/ ma dokonywac wyszukiwania? Bo jak opisy ogloszen beda rozbudowane i bedzie ich duzo to takie calosciowe wyszukiwanie moze stac sie obciazajace dla bazy danych. Fajnie by bylo gdybym jako admin mogl ograniczyc internautom wyszukiwanie do np. tylko tytulow.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #102
    Bywalec lukasz.ciastek awatar
    Dołączył
    17-11-2008
    Wpisy
    194
    Punkty
    19

    Domyślny

    Witam
    Cytat Wysłane przez eselter123 Zobacz wiadomość
    Odnośnie automatycznego przeładowania, po każdej zmianie kategorii/regionu/pola strona powinna być przeładowana?
    --Zainstalowałem wersję 2.2 beta, nie przeładowuje się automatycznie.
    To przeładowanie nie będzie działo się automatycznie w wersji 2.2. To było moje pytanie, wtedy wiedziałbym jaki kod podać

    - - - Updated - - -

    Cytat Wysłane przez Broker Zobacz wiadomość
    Albo ja jestem ślepy, albo nie wiem o co chodzi ale tam nic nie ma do pobrania ? proszę sprawdzić screen http://screenshooter.net/7535757/ichllrn

    Przy okazji mam pytanie odnośnie zmiany domeny, czy istnieje taka możliwość i jak to zrobić ? bo licencję kupuję się na 1 domenę a ja chciałbym z obecnej domeny zrezygnować.
    Właśnie sprawdzałem i można pobrać http://screencast.com/t/RqXiXU5Dgg.
    Proszę dać mi nazwę użytkownika lub email to sprawdzę co może być problemem.
    Odnośnie zmiany domeny , w menadżerze licencji można wypisać domenę i wtedy ten klucz licencyjny aktywować dla innej strony.
    http://screencast.com/t/ccUvsDL5I
    Design-Joomla.pl

  4. #103
    Bywalec
    Dołączył
    24-06-2008
    Wpisy
    276
    Punkty
    9

    Domyślny

    Ja już pisałem do supportu na ten temat i dostałem paczkę AiO w mailu

  5. #104
    Bywalec lukasz.ciastek awatar
    Dołączył
    17-11-2008
    Wpisy
    194
    Punkty
    19

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez patipat Zobacz wiadomość
    Przetestowalem wstepnie wersje beta. Sporo bledow ubylo, troche przybylo. Generalnie jest lepiej chociaz jeszcze nie jest dobrze

    W kazdym razie czepiac sie nie bede, skoro szefostwo zobowiazalo sie wyczyscic bugi w ciagu tygodnia.

    Tak z troche innej beczki, to mam 2 uwagi:

    1. Tooltipy przy zoomie witryny przechodza z prawej na lewa strone, gdzie kompletnie nie widac ich tresci. No chyba ze jest jakis tego powod, o ktorym nie mam pojecia. Generalnie to czemu sa one takie duze? Przeciez wiekszosc powierzchni tooltipow jest pusta. Nie daloby sie ich zmniejszyc?


    2. Czy nie daloby sie dodac w module Search jakichs opcji, ktore wskazywalyby, gdzie wyszukiwarka /mowie tu o okienku gdzie wpisuje sie szukane slowo/ ma dokonywac wyszukiwania? Bo jak opisy ogloszen beda rozbudowane i bedzie ich duzo to takie calosciowe wyszukiwanie moze stac sie obciazajace dla bazy danych. Fajnie by bylo gdybym jako admin mogl ograniczyc internautom wyszukiwanie do np. tylko tytulow.
    Działamy, jeszcze kilka poprawek jest więc dojdą do tej bety, już kilka zgłoszonych błędów jest poprawione
    1. Zmniejszymy tego tolltipa , bo sam w sobie ma bardzo dużo wolnej niepotrzebnej przestrzeni.
    2. To jest dobry pomysł, daje go do listy todo.

    Pozdrawiam,
    Łukasz
    Design-Joomla.pl

  6. #105
    Nowicjusz
    Dołączył
    16-12-2012
    Wpisy
    11
    Punkty
    2

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez lukasz.ciastek Zobacz wiadomość
    Witam

    To przeładowanie nie będzie działo się automatycznie w wersji 2.2. To było moje pytanie, wtedy wiedziałbym jaki kod podać
    Tak, chodziło o to, żeby działało automatycznie, będę wdzieczny za pomoc.
    Wogóle widziałbym to tak:
    Menu proste poziome w którym byłyby tylko dwie opcje - region i kategoria; po wybraniu regionu i/lub kategorii lista automatycznie by się zawężała do ogłoszen spełniających dane kryteria - BRAK PRZYCISKU SZUKAJ. Z prawej strony tej wyszukiwarki przycisk WYSZUKIWANIE ZAAWANSOWANE - i tutaj po kliknięciu przechodzimy na stronę, gdzie byłoby można szukać po regionie, kategorii, oraz po polach dodatkowych (których jest dużo i zajmą całą stronę.
    Będę wdzieczny jak sto pięćdziesiąt jak się to uda.

  7. #106
    Blokowany
    Dołączył
    23-10-2012
    Wpisy
    20
    Punkty
    2

    Domyślny

    Szczęśliwego Nowego Roku ! samych sukcesów Życzę Wszystkim

    // Swoje żale wylewaj raczej w innym miejscu.
    // Bazyl


    Kolejna sprawa to mam problem z płatnościami przelewy24, w serwisie mam ceny podane w euro, wszystko ładnie pięknie ale gdy ktoś skorzysta z płatności24 i mimo że jest podana cena np 3euro to po przekierowaniu i wybraniu sposobu płatności klientowi końcowy rachunek wychodzi w złotówkach ale nie po przeliczeniu na kurs tylko wychodzi 3 złote :/ jak to rozwiązać ?

    Kolejna sprawa, jak już ogłoszenie jest dodawane i przechodzi się w wybór płatności to mam informację PayPal po angielsku zamiast po polsku ? gdzie to zmienić ?
    Ostanio edytowane przez Bazyl : 01-01-2013 20:36

  8. #107
    Nowicjusz
    Dołączył
    16-12-2012
    Wpisy
    11
    Punkty
    2

    Domyślny

    Witam w Nowym Roku,
    czy są jakieś wieści nt nowej wersji? Szczególnie interesuje mnie wyszukiwarka pozioma.
    Przy okazji chciałbym zgłosić dwie uwagi
    -limit znaków w opisie ogłoszenia nie działa (na liście),
    -przy wejściu w jakiekolwiek ogłoszenie bez użycia szukajki rozwija mi się szukajka pokazując wszystkie pola dodatkowe + kategorie.
    Proszę o info, dziękuję.
    Pozdrawiam.

  9. #108
    Blokowany
    Dołączył
    23-10-2012
    Wpisy
    20
    Punkty
    2

    Domyślny

    Jesteś na forum, gdzie świadczymy sobie wzajemnie pomoc w problemach z Joomla! i komponentami.

    Ponaglanie autorów komponentu nie mieści się w ramach wzajemnej pomocy.


    Bazyl

    Ostanio edytowane przez Bazyl : 01-01-2013 22:20

  10. #109
    Blokowany
    Dołączył
    23-10-2012
    Wpisy
    20
    Punkty
    2

    Domyślny

    czy są jakieś wieści nt nowej wersji?
    Dołanczam się do pytania gdyż od kilku miesięcy nic nie wiadomo a miały być niektóre zmiany po tygodniu.

    Jeszcze pytanie nie koniecznie do autora komponentu, może ktoś z osób testujących komponent podpowiedzieć w jaki sposób dodać pole dodatkowe ? próbowałem na kilka sposobów i bezskutecznie :/ po prostu mi to nie działa. Wypełniam to tak.

    Etykieta - Miasto
    Nazwa - Miasto
    Typ - Pole tekstowe
    Wartość domyślna - 50
    Parametry pola - i tutaj różne opcje próbowałem i nic nie pomaga
    Np. size=''50'' style=''margin:5px'' onClick=''somefunction()''
    wpisywałem tak jak na podanym przykładzie i nic, może coś źle robię ?



    - - - Updated - - -

    Jesteś na forum, gdzie świadczymy sobie wzajemnie pomoc w problemach z Joomla! i komponentami.

    Ponaglanie autorów komponentu nie mieści się w ramach wzajemnej pomocy.


    Bazyl
    Bazyl po co zaśmiecasz forum ? jak masz coś do mnie to napisz na priv ? nie musisz mi przecież wyjaśnić po co jest forum bo o tym doskonale wiem, ma służyć pomocą innym i nikt nikogo nie ponagla po pierwsze tylko grzecznie pyta czy coś wiadomo o wersji gdzie są ważne poprawki i błędy ! pozatym jest to rzecz którą się kupuje a nie darmowa dyskusja na temat jak coś tam zrobić a skoro płacimy za to, to mamy prawo dowiedzieć się co się dzieje itp. i nie pisz mi tu że teraz powinienem napisać do suportu czy gdzieś tam, skoro temat jest ogólnie dostępny to się w nim pisze ? nie koniecznie odnosi się to do autora komponentu ale jak stwierdziłeś forum ma służyć pomoca ! więc może inni użytkownicy coś mogą wiedzieć i mogą się podzielić informacjami ! nie łamie żadnego regulaminu i korzystam z wolności wypowiedzi, nie przeklinam, nie wyzywam, nie ubliżam a na dalszą dyskusję jak będziesz miał ochotę to zapraszam jak wspomniałem na priv

  11. #110
    Senior Bazyl awatar
    Dołączył
    02-08-2008
    Skąd
    Skierniewice
    Wpisy
    7 693
    Punkty
    574

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Broker Zobacz wiadomość
    Forum ... ma służyć pomocą innym
    Zapraszam za tydzień

Strona 11 z 15 PierwszyPierwszy ... 910111213 ... OstatniOstatni

Podobne tematy

  1. Dj Classifieds - problem.
    przez przemek1259 na forum Rozszerzenia - problemy z obsługą, zarządzaniem
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 24-02-2012, 14:38
  2. Dj classifieds
    przez bajerunio na forum Rozszerzenia z Design-Joomla
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post/autor: 15-06-2011, 15:11
  3. Dj-multitreemenu i Dj-menu dla Joomla 1.6
    przez AndrzejH na forum Rozszerzenia z Design-Joomla
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 03-03-2011, 17:24
  4. Dj Classifieds
    przez weronika na forum Rozszerzenia - problemy z obsługą, zarządzaniem
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 13-09-2010, 00:43

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •