wyswietlanie aktualnosci.
Wyniki 1 do 4 z 4

Temat: wyswietlanie aktualnosci.

  1. #1

    Domyślny wyswietlanie aktualnosci.

    W ktorym pliku znajduja sie ustawienia wyswietlania aktualnosci na stronie klownej. Znalazlem content.html.php, ale nie ma tam fragmentu ktory mnie interesuje. Mianowicie Joomla generuje mi tabele o class="blog", ktora zasadniczo miesza mi w wyswietlaniu na stronie glownej newsow - tzn dodawane sa nie wiadomo skad 2px z kazdej strony przez co newsy wygladaja zle.

    adres do strony: www.ae.jgora.pl/economicus

    jesli mozecie pomoc jak rozwiazac ten probelm zeby aktualnosci i tresc ich byly szerokosci tego gornego paska czyli 480 to bede bardzo wdzieczny jesli nie to napiszcie gdzie jest tworzona ta tabela "blog" i za co ona odpowiada...

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2

    Dołączył
    11-11-2005
    Skąd
    Polska!
    Wpisy
    674
    Punkty
    -89

    Domyślny

    A spróbuj w CSS.
    Skoro klasa "blog", to w CSS-sie templatki znajdź ".blog" i skomnetuj wszelkie właściwości blokowo i poza komentarzem dopisz "display: none;" i ewentualnie "visibility: hidden;".

    Jeśli nie wiesz, o co chodzi - w3schools.
    • Użytkownicy Joomli! dostają zawrotu głowy od ilości "pomagierów".
    • Przesiadam się na Mambo, by pomagać innym.
      Mambo Fun!.
    • Pomogłem? Podnieś mi reputację: .

  4. #3

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez livio
    A spróbuj w CSS.
    Skoro klasa "blog", to w CSS-sie templatki znajdź ".blog" i skomnetuj wszelkie właściwości blokowo i poza komentarzem dopisz "display: none;" i ewentualnie "visibility: hidden;".

    Jeśli nie wiesz, o co chodzi - w3schools.
    Chodzi o to, ze ja tworze nowa templatke sam. Wlasny projekt + wlasne style. Zaczynam od zera i chcialbym wiedziec, gdzie on to wrzuca. Ktory plik w systemie jest odpowiedzialny za stworzenie tej classy .blog.

  5. #4
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    Blog jest zwykl slepa klasa nie wystepujaca w pliku CSS wiec mieszac nie powinien.
    Natomiast przy wejściu na Twoją stroną nie widzę problemu, czy już go poprawiłeś?

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •