Przeniesienie strony www na nowy serwer - nie działa !
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 20

Temat: Przeniesienie strony www na nowy serwer - nie działa !

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    17-05-2011
    Wpisy
    31
    Punkty
    11

    Domyślny Przeniesienie strony www na nowy serwer - nie działa !

    Witam! Zrobiłem kopię strony poprzez moduł Akeeba Backup.Przeniosłem wszystkie rozpoakowane pliki kickstart-core-3.5.2 oraz archiwum zrobione na poprzednim serwerze gdzie Joomla działa prawidłowo przez ftp na nowy serwer. Administrator założył bazę danych i stwierdził, że Joomla powinna działać! Za pomocą kickstart uruchmiłem aktualizację. Aktualizacja przeszła bez problemów. Zalogowałem się na panel administratora , tam wszystko jest. Ale witryna się nie wyświetla! Natomiast jak ją wyłącze to jest napis Witryna jest w trakcie prac konserwacyjnych. Zajrzyj później. Oraz można się zalogować ! Nie wiem w czym jest problem ? Proszę o pomoc !Wersja Joomla : 1.5.26

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus pyziak awatar
    Dołączył
    10-06-2008
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    2 598
    Punkty
    155

    Domyślny

    daj link do strony
    Joomla User Group Podlasie - Zapraszam na FanPage<script src="http://connect.facebook.net/pl_PL/all.js#xfbml=1"></script>
    <fb:like href="https://www.facebook.com/JUGPodlasie" show_faces="true" width="450"></fb:like>

  4. #3
    Senior Gall Anonim awatar
    Dołączył
    19-10-2010
    Wpisy
    6 947
    Punkty
    447

    Domyślny

    Pewnie w tym iż w katalogu głównym znajduje się orginalny plik z serwer index.html (zmień jego nazwę lub rozszerzenie) który z automatu jest pobierany przed index.php
    Pzdr

  5. #4
    Wiarus pyziak awatar
    Dołączył
    10-06-2008
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    2 598
    Punkty
    155

    Domyślny

    @Gall a myślisz czemu prosiłem link do strony, ale przy okazji człowiek by się dowiedział że podawanie linku do problemu jest ważne
    Joomla User Group Podlasie - Zapraszam na FanPage<script src="http://connect.facebook.net/pl_PL/all.js#xfbml=1"></script>
    <fb:like href="https://www.facebook.com/JUGPodlasie" show_faces="true" width="450"></fb:like>

  6. #5
    Przeglądacz
    Dołączył
    17-05-2011
    Wpisy
    31
    Punkty
    11

    Domyślny

    Link do strony www.mops.mragowo.pl

  7. #6
    Senior Gall Anonim awatar
    Dołączył
    19-10-2010
    Wpisy
    6 947
    Punkty
    447

    Domyślny

    @Pyziak - naturalnie - chciałem tą drogą przeprosić za moje niewłaściwe zachowanie i niefortunne fo pa.
    Obiecuję że więcej się to nie powtórzy.
    Mea Culpa

  8. #7
    Przeglądacz
    Dołączył
    17-05-2011
    Wpisy
    31
    Punkty
    11

    Domyślny

    Sprawdziłem, na serwerze nie zdnajduje się plik index.html. Ale dodam, że zainstalowałem tam na próbę Joomle w wersji 1.5.26. Czysta instalacja. Strona po instalacji wyświetliła się. Następnie usunąłem całą instalacje. Wykonałem backup z kickstart.

  9. #8
    Przeglądacz
    Dołączył
    17-05-2011
    Wpisy
    31
    Punkty
    11

    Domyślny

    W katalogu administrator jest log php_errors może to coś pomoże:

    [04-Sep-2012 09:47:06] PHP Warning: file_put_contents(/home/www/mopsmragowo/www/configuration.php): failed to open stream: Permission denied in /home/www/mopsmragowo/www/libraries/joomla/filesystem/file.php on line 304
    [04-Sep-2012 09:49:35] PHP Warning: file_put_contents(/home/www/mopsmragowo/www/configuration.php): failed to open stream: Permission denied in /home/www/mopsmragowo/www/libraries/joomla/filesystem/file.php on line 304
    [04-Sep-2012 11:20:55] PHP Parse error: syntax error, unexpected T_STRING, expecting ',' or ';' in /home/www/mopsmragowo/www/configuration.php on line 20
    [04-Sep-2012 11:21:04] PHP Parse error: syntax error, unexpected T_STRING, expecting ',' or ';' in /home/www/mopsmragowo/www/configuration.php on line 20
    [04-Sep-2012 11:31:07] PHP Warning: file_put_contents(/home/www/mopsmragowo/www/configuration.php): failed to open stream: Permission denied in /home/www/mopsmragowo/www/libraries/joomla/filesystem/file.php on line 304
    [04-Sep-2012 11:37:45] PHP Warning: file_put_contents(/home/www/mopsmragowo/www/configuration.php): failed to open stream: Permission denied in /home/www/mopsmragowo/www/libraries/joomla/filesystem/file.php on line 304
    [04-Sep-2012 12:11:26] PHP Warning: file_put_contents(/home/www/mopsmragowo/www/configuration.php): failed to open stream: Permission denied in /home/www/mopsmragowo/www/libraries/joomla/filesystem/file.php on line 304
    [04-Sep-2012 13:23:27] PHP Warning: file_put_contents(/home/www/mopsmragowo/www/configuration.php): failed to open stream: Permission denied in /home/www/mopsmragowo/www/libraries/joomla/filesystem/file.php on line 304
    [04-Sep-2012 14:02:58] PHP Warning: file_put_contents(/home/www/mopsmragowo/www/configuration.php): failed to open stream: Permission denied in /home/www/mopsmragowo/www/libraries/joomla/filesystem/file.php on line 304

  10. #9
    Wiarus pyziak awatar
    Dołączył
    10-06-2008
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    2 598
    Punkty
    155

    Domyślny

    Permission denied
    Sprawdź prawa do katalogów
    PA -- Pomoc -- Informacje o systemie --- Prawa do katalogów
    powinno być wszystko na zielono
    Joomla User Group Podlasie - Zapraszam na FanPage<script src="http://connect.facebook.net/pl_PL/all.js#xfbml=1"></script>
    <fb:like href="https://www.facebook.com/JUGPodlasie" show_faces="true" width="450"></fb:like>

  11. #10
    Wyga palyga007 awatar
    Dołączył
    24-03-2010
    Skąd
    Wieluń
    Wpisy
    3 899
    Punkty
    229

    Domyślny

    A i masz błąd w pliku configuration.php zapomniałeś średnika w okolicach 20 wersu.
    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    "Nie chowaj nienawiści po wieczne czasy, ty, który sam nie jesteś wieczny."
    Przyjmę ofertę pracy w Australii...
    web-coder.pl

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne tematy

  1. Przeniesienie strony i domeny na nowy serwer
    przez VINCI na forum Instalacje (Joomla!, składników)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 26-03-2011, 16:45
  2. przeniesienie strony na nowy serwer i awaria.
    przez beyond_illusions na forum Różne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 06-12-2010, 17:37
  3. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 11-08-2009, 23:59
  4. przeniesienie joomli na nowy serwer
    przez ablonski na forum Instalacje (Joomla!, składników)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 26-02-2007, 13:36

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •