Problem z aktualizacją komponentu i dodatków "Fabrik" - "-1 - Nieznany błąd"
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Problem z aktualizacją komponentu i dodatków "Fabrik" - "-1 - Nieznany błąd"

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    27-12-2010
    Wpisy
    85
    Punkty
    10

    Domyślny Problem z aktualizacją komponentu i dodatków "Fabrik" - "-1 - Nieznany błąd"

    Mam Joomlę 2.5.6 - kilka razy ją aktualizowałam od pierwotnej wersji 2.5 za pomocą Rozszerzenia: Instalacje: Aktualizacje - za każdym razem bez problemów.

    W mojej Joomli korzystam z dwóch komponentów:
    -Community Builder - do zaawansowanej obsługi użytkowników
    -Fabrik - formularz do robienia własnej aplikacji na bazie MySQL.

    Teraz mam problem z Fabrikiem. Wcześniej Fabrika już aktualizowałam z wersji 3.0.5 do 3.0.6 i potem do 3.0.6.1 - wtedy nie było problemów aktualizacje przebiegły z sukcesem.

    Teraz staram się zrobić aktualizację Fabrika z wersji 3.0.6.1 do 3.0.6.3
    W Rozszerzenia -- Instalacje: Aktualizacje -- klikam: oczyść pamięć podręczną, znajdź aktualizacje, zaznaczam wszyskie znalezione (dotyczą tylko fabrika - jeden komponent + sporo dodatków), klikam aktualizuj,

    Niestety temat kończy się komunikatem:
    "-1 - Nieznany błąd"
    "Kopiowanie nie powiodło się"
    "Wróć na pulpit"


    No i Fabrik nie zaktualizował się co widzę w Rozszerzenia:Instalacje: Zarządzanie - jest nadal stara wersja Fabrika 3.0.6.1.

    Próbowałam już przywracać Joomlę i bazę joomli z backupu sprzed tygodnia i próbować zrobić aktualizację na tych starszych danych sprzed tygodnia - był ten sam rezultat - taki sam komunikat o błędzie i nie zaktualizowało się.
    Teraz powróciłam do tych aktualnych danych : katalog Joomli + baza i próbowałam jeszcze kilka razy zrobić aktualizację - zawsze z tym samym komunikatem o błędzie i bez sukcesu z aktualizacją.


    Szukałam odnośnie takiego komunikatu w google i znalazłam ale odnoszące się do innego dodatku nie Fabrika - tam chodziło o to, że były jakieś stare katalogi innego dodatku które chyba (nie do końca było to jasno opisane co zostało zrobione) trzeba było usunąć.

    Do tej pory aktualizowałam mojego Fabrika 2 razy i nie usuwałam żadnych katalogów - nie bardzo zrozumiałam ten opis i nie nadaje się on do powtórzenia działań u mnie.

    Bardzo proszę o pomoc bo może tego typu komunikaty występują też przy okazji aktualizacji innych komponentów i można coś konkretnie podziałać żeby się Fabrik zaktualizował?

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus
    Dołączył
    17-07-2009
    Wpisy
    1 375
    Punkty
    210

    Domyślny

    Na forum fabrik jest wątek w podobnej sprawie - problem na razie nierozwiązany, ale support się odzywa

  4. #3
    Przeglądacz
    Dołączył
    27-12-2010
    Wpisy
    85
    Punkty
    10

    Domyślny

    Właśnie mam odczucie, że to temat bardziej dotyczący Joomli niż Fabrika. Jakkolwiek mam problem z nie zakualizowanym Fabrikiem to sądzę, że także ten problem dotyczyłby aktualizacji Joomli lub innego dodatku gdybym coś innego potrzebowała zaktualizować.

    Mam jeszcze Maxi Menu CK i Menu Accordeon CK - ale od niedawna i tego jeszcze nie aktualizowałam.

    Pomyślałam, że może na tym Forum ktoś już spotkał się z takim błędem - niekoniecznie przy okazji Fabrika.

Podobne tematy

  1. Zniknięcie przycisków "Zapisz" "Zastosuj" "Kopiuj" itd.
    przez Qbol na forum Administracja - ogólne
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post/autor: 22-02-2012, 09:14
  2. problem a "wycinaniem" z kodu: <form action="wyslij_mail.php" method="post">
    przez mitas na forum Rozszerzenia - problemy z obsługą, zarządzaniem
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 30-08-2011, 13:54
  3. CB- edycja templatki, błąd - znikanie "Społeczność", "Edycja", "Przyjaciele".
    przez max-301 na forum Szablony, wygląd, formatowanie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 25-02-2011, 08:20
  4. Odpowiedzi: 5
    Ostatni post/autor: 26-10-2010, 19:06
  5. Połączenie komponentu "start" i modułu "lastnews"
    przez maslow_info na forum Administracja Joomla!
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 30-11-2007, 16:46

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •