Wyświetlanie towarów z podkategorii
Wyniki 1 do 6 z 6

Temat: Wyświetlanie towarów z podkategorii

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    09-01-2007
    Wpisy
    2
    Punkty
    10

    Domyślny Wyświetlanie towarów z podkategorii

    Witam. Czy jest możliwość wyświetlania wszystkich towarów z danej kategorii - łącznie z podkategoriami?

    Nie chcę, aby klient musiał wchodzić w głąb, kilkakrotnie klikając jeśli rozbuduję kategorie, a jedynie wchodząc w głąb zawężał ilość wyświetlanych produktów.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Nowicjusz
    Dołączył
    02-01-2007
    Wpisy
    27
    Punkty
    10

    Domyślny

    Właśnie też zastanawiam się jak to zrobić, aby klient ewentualnie wchodząc wgłąb zawężał jedynie listę wyświetlanych produktów do interesującej do podkategorii, natomiast gdy klika w kategorię główną, to chciałbym aby wyświetlało mu się wszystko włącznie ze wszystkimi z podkategorii. Czy ktoś wie jak to zrobić?

  4. #3

    Domyślny

    Też dołączam się do pytania.

  5. #4
    Przeglądacz
    Dołączył
    20-12-2007
    Wpisy
    56
    Punkty
    10

    Domyślny

    Znalazłem sposób prymitywny ale skuteczny :-) przy dodawaniu produktu gdy wybieramy kategorię należy wybrać podkategorię i trzymając "ctrl" wybrać kategorię główną albo nadkategorię. I tak klient będzie schodząc coraz niżej zawężać liczbę produktów

    Pozdrawiam

  6. #5

    Domyślny

    Sposób o tyle dobry co mało efektywny.
    Zauważ że na najwyższych poziomach wszystkie towary będą wymieszane, znaczy posortowane wg np ceny. A fajnie by było mieć tabelkę najpierw posortowana wg podkategorii a potem wg ceny.

    Czyli np klient wchodzi w kategorie procesory i ma wyświetlone wszystkie procesory (AMD) 939, AM2, 754, A, (INTEL) 775, 478, posortowane wg nazwy lub wg ceny w jednej kupie. A dobrze by było żeby miale posortowane wg kategorii najpierw a potem wg ceny. Czyli najpierw kategorie. AMD 939, AMD AM2, AMD 754 potem INTEL 775, INTEL 478.
    Ostanio edytowane przez woju : 23-01-2008 15:59

  7. #6
    Przeglądacz
    Dołączył
    20-12-2007
    Wpisy
    56
    Punkty
    10

    Domyślny

    Nie wiem czy to żeby były poukładane wg kategorii mija się z celem. Bo jak klient będzie chciał zobaczyć je poukładane to najpierw wybierze kategorię a tak będzie widział je wszystkie i wymieszane. A to też zależy od rodzaju sklepu. Może w komputerowym żeczywiscie byłoby lepiej jak ty mówisz. Ale ja prowadzę ogrodniczy i gdy klient wybierze nasiona i pojawią mu się kwiaty a warzywa na samym końcu to nie za bardzo a tak mam mix'a

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •