prawa dostępu
Wyniki 1 do 10 z 10

Temat: prawa dostępu

  1. #1
    mayl
    Gość

    Domyślny prawa dostępu

    Witam!
    Pewne artykuly mam na stronie dostępne tylko po zalogowaniu sie(registered). Jak wiadomo, zeby sie zarejestrowac wystarczy kliknąć w link aktywacyjny przesłąny na poczte po rejestracji. Wtedy taki delikwent ma dostep do wszystkich artykułów ;/ a jak zrobić zeby dostep do jakiegoś artykulu miały tylko wybrane, zarejestrowane osoby?????POzdrawniam

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    Musisz użyć dodatku który rozszerza administrowanie prawami joomli. Poszukaj na www.joomlademo.pl

  4. #3
    mayl
    Gość

    Domyślny

    szukałem ale nie moge znalezc. W dodatkach nie ma na 100% ;/

  5. #4
    Wiarus Dylek awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    2 864
    Punkty
    70

    Domyślny

    Tu masz strone domowa tworcow tego dodatku: byostech.com

  6. #5
    mayl
    Gość

    Domyślny

    zainstalowalem JACLPlus Component for Joomla! 1.0.11 Stable
    a gdy wchodze do zakladki configurations to powyżej wyswietla i sie taka notka:
    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /srv/www/vhosts/karp-team-jaroszow.netarteria.pl/httpdocs/administrator/components/com_jaclplus/admin.jaclplus.php on line 189

    a gdy chce stworzyć nowa grupe to wywala mi taki blad :

    Fatal error: Call to undefined method gacl_api::get_group_data() in /srv/www/vhosts/karp-team-jaroszow.netarteria.pl/httpdocs/administrator/components/com_jaclplus/admin.jaclplus.php on line 406

    co mam w takim przypadku zrobic??

  7. #6
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    Nie używałem tego ale sprawdź dokładnie czy postępowałeś zgodnie zinstrukcjami instalacji. Może jest jakaś dodatkowa czynność którą należy wykonać, sprawdź czy nie ma jakiegoś pliku tekstowego w paczce

  8. #7
    mayl
    Gość

    Domyślny

    oki. Z tego co przeczytałem ten komponet jest niestabilny i ...
    w piku read me jest notka:
    "In short... Use this software at your own risk; we don't guarantee anything!"
    a pozaym to nic nie pisza odnosnie konfiguracji czy wymagan tylko ze "IMPORTANT - This component does not work with any other versions of Joomla! except Joomla! 1.0.11 Stable. You have to install this component on Joomla! 1.0.11 Stable ONLY."

    Zatem czy zna ktos coś innego bo wywala mi blad i nie wiem czemu! chodzi mi o cos podobnego ale stabilnego .pozdrawiam~!

  9. #8
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    Jeszcze mnie oświeciło, jeżeli chcesz używać tego komponentu to nie możesz mieć Joomli z polskim panelem admina. Odinstaluj komponent, ściągnij Joomlę z joomlapl.com (posiada ona polski język od frontu i oryginalny admin) i wtedy zainstaluj komponent

  10. #9
    mayl
    Gość

    Domyślny

    a co jezeli ja nie potrafie przeinstalowac joomli albo poprostu nie chce wszytskiego zmeniac dla jednego i to w dodatku lichej jakosci komponetu.Nie ma czegos podobnego???

  11. #10
    mayl
    Gość

    Domyślny

    Czy ten dodatek do praw dostepu jest jedyny ?? moze ktos instalowal cos podobnego?? pozdrawiam

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •