Joomla! Day - oceny - podziękowania
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 22

Temat: Joomla! Day - oceny - podziękowania

  1. #1
    Wyjadacz pawelSafiStudio awatar
    Dołączył
    27-09-2010
    Wpisy
    646
    Punkty
    90

    Domyślny Joomla! Day - oceny - podziękowania

    Witam,

    jeśli temat się już powtórzył to z góry przepraszam (szukałem ale nie mogłem znaleźć ). Kto z Was wybiera się na Joomla! Day?
    Ja osobiście wybieram się i już nie mogę doczekać się wykładów. Który temat najchętniej chcecie zobaczyć ? Proponuję także aby ten wątek był pewnego rodzaju wymianą wrażeń na temat wykładów. Chciałbym wiedzieć co traciłem będąc w drugiej sali ;)

    Pozdrawiam.
    "Twoja strategia jest do bani (głównie dlatego, że nie poświęcasz jej wystarczająco dużo czasu)" - Mitch Joel

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Przeglądacz
    Dołączył
    22-04-2009
    Wpisy
    41
    Punkty
    11

    Domyślny

    Ja niestety za późno się zdecydowałem i Joomla! Day przeszło mi koło nosa. I w związku z tym pytanie - czy będą dostępne jakieś oficjalne nagrania z wykładów?

  4. #3
    Wyjadacz pawelSafiStudio awatar
    Dołączył
    27-09-2010
    Wpisy
    646
    Punkty
    90

    Domyślny

    Mozesz sobie zamowic transmisje online wejdz na strone Joomla! Day i tam masz info na ten temat.
    "Twoja strategia jest do bani (głównie dlatego, że nie poświęcasz jej wystarczająco dużo czasu)" - Mitch Joel

  5. #4
    Bywalec
    Dołączył
    03-08-2010
    Skąd
    Olsztyn
    Wpisy
    212
    Punkty
    25

    Domyślny

    Właśnie. Ja siedzę na transmisji online. Ze względu na ślub w rodzinie nie mogłem przyjechać na konferencję i mogę pochwalić jakość transmisji. Jest idealna.
    Link do transmisji: http://strefam.tv/transmisje/jdp2012

  6. #5
    Wyjadacz pawelSafiStudio awatar
    Dołączył
    27-09-2010
    Wpisy
    646
    Punkty
    90

    Domyślny

    Widzę temat chyba umiera

    Jako, że założyłem ten wątek, chciałbym powiedzieć co nieco o swoich odczuciach. Wg mnie to katastrofa..... że takie dni są organizowane tylko raz w roku Naprawdę super sprawa. W pierwszej kolejności, jadąc tam obawiałem się spojrzenia z każdej strony jak na potencjalnego konkurenta i że tak naprawdę nie będzie nawet z kim pogadać. Tymczasem poznałem wiele ciekawych osób i wymieniłem kilka doświadczeń. Dowiedziałem się jak słaby jestem z programowania i jak wiele nauki mnie czeka ;)

    Mega szacunek dla wszystkich którzy współpracowali przy organizacji tego eventu. Świetna robota.

    Mógłbym rozpisywać wszystkie wykłady na których byłem ale zapewne i tak tego nikt nie przeczyta Zatem powiem może, które najbardziej mi się podobały. Nie będę raczej oryginalny przyznając, że najlepiej słuchało się Briana Teeman oraz Ryana Ozimek. To są naprawdę bardzo pozytywni ludzie, którzy nie dość, że w fajny sposób przekazywali swoją wiedzę oraz pasje, to dodatkowo sprawili, że czas niesamowicie przyspieszył. Szkoda, że tak krótko.

    Te dwa dni przyniosły wiele przemyśleń na temat mojego biznesu oraz postrzegania społęczności Joomla!. Teraz te przemyślenia należy przelać na kartkę i zacząć realizować. Mam nadzieję, że się uda.

    Wszystkim, których nie było bo nie mogli lub nie wiedzieli czy się opłaca, mogę w 100% polecić to wydarzenie. Mam nadzieję, że za rok również będą organizowane dni Joomla! i ja w 100% piszę się już teraz.
    "Twoja strategia jest do bani (głównie dlatego, że nie poświęcasz jej wystarczająco dużo czasu)" - Mitch Joel

  7. #6
    Wyga trzepiz awatar
    Dołączył
    06-01-2006
    Skąd
    SH | SC
    Wpisy
    3 528
    Punkty
    252

    Domyślny Odp: Joomla! Day - obecność

    Dzięki za opinię. Zachęcam wszystkich do wyrażania swoich. Pozytywnych lub negatywnych, bo przecież takie też mogą się pojawić.

    PSa: Ja jeszcze w drodze z Joomla! Day..gdzieś za godzinę dotrę do domu.

    Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2

  8. #7
    Debiutant
    Dołączył
    02-01-2007
    Skąd
    Piekiełko
    Wpisy
    8
    Punkty
    10

    Domyślny

    Dołączam się do podziękowań dla organizatorów! Naprawdę odwaliliście kawał dobrej roboty i za to wielki szacun dla Was!

    Dużo do myślenia dla mnie dał "apel" członków PCJ o wsparcie w przygotowaniach materiałów, tłumaczeń itp. Mam nadzieję, że więcej osób się w to zaangażuje. Sam też się muszę w końcu zmobilizować.

    Na 100% piszę się na kolejne edycje.

  9. #8
    Przeglądacz
    Dołączył
    03-01-2006
    Wpisy
    82
    Punkty
    16

    Domyślny Joomla Day - podziękowania dla organizatorów

    Witam wszystkich.
    Chciałbym w tym poście podziękować całemu zespołowi PCJ za wspaniałą imprezę, wysiłek i zaangażowanie. Nie wyobrażam sobie, aby taka impreza nie była cykliczna. Widać, że jest potrzebna. Dziękuję też prelegantom i wszystkim przybyłym.
    Osobiście poznałem wiele osób które do tej pory znałem tylko z avatarów. Niezliczona liczba dyskusji w kuluarach, świetne wykłady i atmosfera. Niech żałuje ten, kogo nie było.

    Pozdrawiam serdecznie,
    Radek.

  10. #9
    Wyjadacz pawelSafiStudio awatar
    Dołączył
    27-09-2010
    Wpisy
    646
    Punkty
    90

    Domyślny

    Tutaj jest podobny wątek. Może przenieśmy to do jednego wątku co by się nie rozdrabniać na dwa oddzielne
    http://forum.joomla.pl/showthread.ph...no%C5%9B%C4%87
    "Twoja strategia jest do bani (głównie dlatego, że nie poświęcasz jej wystarczająco dużo czasu)" - Mitch Joel

  11. #10
    Senior PeFik awatar
    Dołączył
    18-02-2007
    Skąd
    Miasto Stu Mostów
    Wpisy
    5 465
    Punkty
    241

    Domyślny

    Dziękujemy za pozytywny feedback, a przede wszystkim za sporą frekwencje i super atmosferę. Za rok będzie jeszcze lepiej i więcej osób.
    Współautor bloga o systemie Joomla! -> blog.elimu.pl < oraz kilku książek i artykułów o tym CMS.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Podobne tematy

  1. Podziękowania
    przez sonra na forum Różne
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post/autor: 14-06-2009, 10:08
  2. Podziękowania dla Alternativestudio
    przez Trintaga na forum Różne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 16-03-2007, 01:38
  3. Podziękowania dla Zwiastun'a
    przez mboy na forum Różne
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post/autor: 30-12-2006, 01:37
  4. Joomla 1.0.8 PL - Podziękowania
    przez frico na forum Ogłoszenia i komunikaty
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 08-03-2006, 01:17

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •