Joomla! Day - oceny - podziękowania - Strona 2
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Wyniki 11 do 20 z 22

Temat: Joomla! Day - oceny - podziękowania

  1. #11
    Wiarus neo_fox awatar
    Dołączył
    21-09-2006
    Skąd
     neos-mac:~ neo$ /Users/neo/
    Wpisy
    1 360
    Punkty
    63

    Domyślny

    @pawelSafiStudio Wystarczy jeden tego typu komentarz jak Twój i wszystkie nasze wysiłki miały sens. Dzięki

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    Bywalec
    Dołączył
    24-06-2008
    Wpisy
    276
    Punkty
    9

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez zbig1972 Zobacz wiadomość
    Właśnie. Ja siedzę na transmisji online. Ze względu na ślub w rodzinie nie mogłem przyjechać na konferencję i mogę pochwalić jakość transmisji. Jest idealna.
    Link do transmisji: http://strefam.tv/transmisje/jdp2012
    A jest gdzies oficjalny zapis wideo, za ktory chetnie zaplace?

  4. #13
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Jest. W obróbce.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  5. #14
    Wyjadacz pawelSafiStudio awatar
    Dołączył
    27-09-2010
    Wpisy
    646
    Punkty
    90

    Domyślny

    @neo_fox to ja dziękuję za Wasze poświęcenia. Ogólnie podziwiam Was, że pomimo pracy macie jeszcze czas i siłę na działania na rzecz społeczności. Ja próbowałem coś robić, wypuściłem kilka prostych, darmowych dodatków, starałem się udzielać na forum i nagle... zauważyłem, że to tak dużo czasu pochłania, że wszystkie moje projekty mają już duuuże opóźnienia Teraz ponownie chce zacząć się udzielać, ale może z trochę mniejszym impetem by pogodzić przyjemność z pracą

    Btw. wczoraj sobie zainstalowałem phpStorm i chyba też się do tego programu przekonam. Do tej pory pracowałem na Aptana Studio, ale ostatnio bardziej zaczęli wspierać Ruby niż PHP i trzeba uciekać z tego programu. Tak więc dzięki za przedstawienie tego narzędzia.
    "Twoja strategia jest do bani (głównie dlatego, że nie poświęcasz jej wystarczająco dużo czasu)" - Mitch Joel

  6. #15

    Domyślny

    6 ++ za organizację. Zresztą za wszystko inne też ;)
    Miło było Was spotkaćw realu, choć nie z każdym udało się zamienić choć klika słów (trochę mało czasu)
    Nadrobimy za rok

  7. #16
    Przeglądacz karolski_tomasz awatar
    Dołączył
    05-01-2006
    Skąd
    Giżycko
    Wpisy
    32
    Punkty
    11

    Domyślny

    Świetne spotkanie, naprawdę jestem pod wrażeniem włożonej pracy i zaangażowania organizatorów, WIELKIE GRATULACJE!!!,

    W podziękowaniu zapraszam do obejrzenia panoramy w powitania w drugim dniu konferencji:
    http://awt.pl/joomla-day-2012.html

    Większość prezentacji na które się zdecydowałem były bardzo pomocne i świetnie poprowadzone, możliwość poznania ludzi oraz możliwość wymiany doświadczeń uważam za coś wspaniałego,

    Apel zwiastuna uważam za stosowny i szczerze nie zdawałem sobie sprawy z tego że faktycznie pomocy ze strony użytkowników Joomla choćby tych którzy zarabiają na tworzeniu stron (w tym mnie) jest bardzo mało i dlatego jestem zdania że powinien być podpisany nieformalny pakt tworzących strony zarobkowo, aby dotować PCJ 2% kwotą za każdą wykonaną stronę po płatności przez klienta, myślę, że jest to dobra propozycja i będę ją propagował.

    Jeszcze raz wielkie gratulacje i może by za rok zorganizować na Mazurach taką konferencję można byłoby skorzystać z fajnych atrakcji, np. kolacja biznesowa na statku
    Karolski Tomasz
    Z zamiłowania pracuję na Joomla
    awt.pl design studio

    Akcja 2% dla PCJ za każdą stworzoną komercyjną stronę

  8. #17
    Przeglądacz
    Dołączył
    18-10-2005
    Skąd
    Trzebinia
    Wpisy
    48
    Punkty
    10

    Domyślny

    Jak na pierwszy raz to naprawdę było wręcz perfekcyjnie. Nie ma chyba kwestii, do której można by się ewidentnie przyczepić. Organizacja na najwyższym poziomie ;) Szkoda tylko tego dylematu, którą prezentację wybrać ;) Dobrze, że będą też materiały po.

    Na następny raz tylko proponuje wzorem niektórych innych spotkań poświęcić pierwsze 60 minut na warsztatach, podczas których każdy zapoznaje się z każdym. Wzorem MeetDomainers: Grupa 10 osób, krzesła ustawione na przeciwko siebie, 30 sekund na coś w stylu autoprezentacje (jestem ten a ten, mój nick na forum np taki, specjalizuje się w, kto chce wręcza też wizytówkę), drugie 30 sekund wysłuc***emy drugiej strony. Przesiadamy się o jedno krzesło w prawo. Fajna sprawa, która jeszcze bardziej ułatwia nawiązywanie kontaktów.

  9. #18
    Wiarus pyziak awatar
    Dołączył
    10-06-2008
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    2 598
    Punkty
    155

    Domyślny

    po 20 krześle bym zapomiał tego pierwszego a gdzie jeszcze 180 krzeseł ;) , można dzień wcześniej wieczorem zrobić ognisko ( grill ) + piwo czy kto tam co woli
    Joomla User Group Podlasie - Zapraszam na FanPage<script src="http://connect.facebook.net/pl_PL/all.js#xfbml=1"></script>
    <fb:like href="https://www.facebook.com/JUGPodlasie" show_faces="true" width="450"></fb:like>

  10. #19
    Wyjadacz pawelSafiStudio awatar
    Dołączył
    27-09-2010
    Wpisy
    646
    Punkty
    90

    Domyślny

    Ja jestem za opcją @pyziaka. Dobre piwo i opcjonalnie grill / ognisko ;)
    "Twoja strategia jest do bani (głównie dlatego, że nie poświęcasz jej wystarczająco dużo czasu)" - Mitch Joel

  11. #20
    Przeglądacz
    Dołączył
    18-10-2005
    Skąd
    Trzebinia
    Wpisy
    48
    Punkty
    10

    Domyślny

    @pyziak Wiadomo, że w ten sposób nie będziesz pamiętał wszystkich, to też nie o to chodzi. To oczywiste. Zawsze jednak kogoś konkretnego zapamiętasz i będziesz wiedział, że z daną osobą na pewno musisz jeszcze porozmawiać ;)

    Oczywiście, wersja z ogniskiem zawsze będzie dawała lepsze efekty integracyjne i też ją popieram ;) Niemniej podtrzymuję jakąś formę autoprezentacji.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Podobne tematy

  1. Podziękowania
    przez sonra na forum Różne
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post/autor: 14-06-2009, 09:08
  2. Podziękowania dla Alternativestudio
    przez Trintaga na forum Różne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 16-03-2007, 00:38
  3. Podziękowania dla Zwiastun'a
    przez mboy na forum Różne
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post/autor: 30-12-2006, 00:37
  4. Joomla 1.0.8 PL - Podziękowania
    przez frico na forum Ogłoszenia i komunikaty
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 08-03-2006, 00:17

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •