Przy okazji zakładania sklepu, spadł na mnie ciężar wyboru pośrednika w płatnościach. Po odrzuceniu skrajnie drogich propozycji postanowiłem skontaktować się z pozostałymi celem uzyskania informacji nt. modułu płatności pod VM.
Moje rozmowy można podsumować lapidarnie - kompletny brak zainteresowania. Jedynie przelewy24, a konkretnie ich informatyk okazał się człowiekiem "czującym bluesa".

Efekt ... w ciągu tygodnia napisał moduł, który można pobrać pod adresem :

http://www.przelewy24.pl/instalacja.htm

Zachęcam do testowania.
Dodam tylko (w paru punktach) co usłyszałem w pozostałych firmach :
- mamy moduł ściągnięty z internetu, ale go nie znamy i nie dajemy gwarancji, że dobrze działa
- noooo ... taki moduł to musi Pan sam sobie napisać ... (w domyśle : MY tylko chcemy zarabiać na Panu ale najchętniej bez wysiłku z naszej strony)
- nie, nie bierzemy odpowiedzialności za transakcje dokonane przy pomocy modułu napisanego przez Pana lub modułu z internetu

Jak dla mnie to prawdziwy cyrk. Modułu nie mają, napisać im się nie chce. Polecają za to moduł który ściągnęli z sieci (napisany najpewniej przez któregoś z kolegów z tego forum) ale nie biorą odpowiedzialności za transakcje! To za co biorą pieniądze?

Tym większe brawa dla Pana z przelewy24 i całej firmy. Nie muszę chyba dodawać, że właśnie tę firmę będę polecał innym