Nowy moduł płatności - przelewy24
Wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Nowy moduł płatności - przelewy24

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    11-02-2006
    Wpisy
    72
    Punkty
    42

    Domyślny Nowy moduł płatności - przelewy24

    Przy okazji zakładania sklepu, spadł na mnie ciężar wyboru pośrednika w płatnościach. Po odrzuceniu skrajnie drogich propozycji postanowiłem skontaktować się z pozostałymi celem uzyskania informacji nt. modułu płatności pod VM.
    Moje rozmowy można podsumować lapidarnie - kompletny brak zainteresowania. Jedynie przelewy24, a konkretnie ich informatyk okazał się człowiekiem "czującym bluesa".

    Efekt ... w ciągu tygodnia napisał moduł, który można pobrać pod adresem :

    http://www.przelewy24.pl/instalacja.htm

    Zachęcam do testowania.
    Dodam tylko (w paru punktach) co usłyszałem w pozostałych firmach :
    - mamy moduł ściągnięty z internetu, ale go nie znamy i nie dajemy gwarancji, że dobrze działa
    - noooo ... taki moduł to musi Pan sam sobie napisać ... (w domyśle : MY tylko chcemy zarabiać na Panu ale najchętniej bez wysiłku z naszej strony)
    - nie, nie bierzemy odpowiedzialności za transakcje dokonane przy pomocy modułu napisanego przez Pana lub modułu z internetu

    Jak dla mnie to prawdziwy cyrk. Modułu nie mają, napisać im się nie chce. Polecają za to moduł który ściągnęli z sieci (napisany najpewniej przez któregoś z kolegów z tego forum) ale nie biorą odpowiedzialności za transakcje! To za co biorą pieniądze?

    Tym większe brawa dla Pana z przelewy24 i całej firmy. Nie muszę chyba dodawać, że właśnie tę firmę będę polecał innym

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus Dylek awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    2 864
    Punkty
    70

    Domyślny

    A AllPAy nie ma czegos przypadkiem?

  4. #3

    Domyślny

    Zainstalowałem to u siebie i nawet działa, tylko co z powiadomieniem użytkownika o zmianie statusu zamówienia?
    Według mnie klient powinien otrzymać informacją o statusie zamówienia nie tylko po jego złożeniu ale także po jego automatycznej zmianie, np. po zapłaceniu przez przelewy24.Czy to tylko u mnie tak działa czy u wszystkich?
    Ostanio edytowane przez Bodek : 21-01-2007 19:04

  5. #4
    Nowicjusz
    Dołączył
    24-09-2008
    Wpisy
    21
    Punkty
    10

    Domyślny Restricted access notify-przelewy24.php

    Mam problem doszedłem do momentu gdzie otrzymuję okno z przelewy24
    Numer transakcji: ........ Hasło: ............ Parametry przelewu

    Transakcja została zakończona poprawnie. Wynik transakcji zostanie teraz wysłany do sklepu.

    Naciśnij poniższy przycisk Dalej... aby przekazać wynik transakcji do Sprzedawcy.

    W ciągu 10 sekund przekierowanie nastąpi automatycznie.
    Po wciśnięciu DALEJ wracam na moją stronę
    http://...../administrator/component...przelewy24.php i pojawia mi się komunikat: Restricted access

    Może mi ktoś coś doradzić co to może być?

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •