virtueMart po wlamianiu i problem
Wyniki 1 do 2 z 2

Temat: virtueMart po wlamianiu i problem

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    04-04-2008
    Wpisy
    20
    Punkty
    10

    Domyślny virtueMart po wlamianiu i problem

    witam wszyystkich.

    Mam problem do rozwiazania pozostaly po wlamaniu na www. Problem dotyczy pozostalosci w module Virtuemart. dzieje sie to w momencie powiekaszania zdjecia produktu.

    otrzymuje sie komunikat:

    Zgłoszony przypadek oszustwa!

    została zgłoszona jako przypadek oszustwa i została zablokowana zgodnie z ustawieniami bezpieczeństwa. ...

    itd

    prosze o podsuniecie jakiegos rozwiazania gdzie pousuwac jeszcze ustrojstwo

  2. #2
    Wiarus dkint awatar
    Dołączył
    12-02-2006
    Skąd
    Zamość
    Wpisy
    1 123
    Punkty
    51

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez egdstudio Zobacz wiadomość
    witam wszyystkich.

    Mam problem do rozwiazania pozostaly po wlamaniu na www. Problem dotyczy pozostalosci w module Virtuemart. dzieje sie to w momencie powiekaszania zdjecia produktu.

    otrzymuje sie komunikat:

    Zgłoszony przypadek oszustwa!

    została zgłoszona jako przypadek oszustwa i została zablokowana zgodnie z ustawieniami bezpieczeństwa. ...

    itd

    prosze o podsuniecie jakiegos rozwiazania gdzie pousuwac jeszcze ustrojstwo
    Witam

    - Primo poczytaj wątki o bezpieczeństwie
    - Secundo ja bym na twoim miejscu zrobił pełną kopię na dysk - bazę też, przeskanował to jakimś dobrym antywirusem (tak z ciekawości)
    - Tertio ja bym na twoim miejscu nagrał joomlę od nowa, vm, wszystkie komponenty itp a bazę uzupełniał via phpMyAdmin krok po kroku
    - jako, że nie wiem jak jest cztery po łacinie a googlować mi się nie chce będzie po naszemu cztery - ad. primo pozabezpieczaj serwer, aktualizuj na bieżąco wszystkie dodatki itp będzie po kłopocie ... Ogólnie komunikat (pewnie z przekierowania z wyszukiwarki google) oznacza, że masz pewnie jakiegoś trojana tudzież inne malware doczepione do któregoś pliku php ...

    pozdrawiam
    Krzysiek
    Wirtualne Roztocze ... - zapraszam wszystkich miłośników Roztocza.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •