Przelewy24 dla VirtueMart 1.1.9
Wyniki 1 do 1 z 1

Temat: Przelewy24 dla VirtueMart 1.1.9

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    30-05-2011
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Domyślny Przelewy24 dla VirtueMart 1.1.9

    Witam szanownych kolegów, otóż mam pewien problem. Zainstalowałem dzisiaj w VirtueMart 1.1.9 moduł Przelewy24 pobrany ze strony wymienionego serwisu, który zgodnie z informacją powinien działać z Joomla 1.5.26 i VirtueMart 1.1.9. Wiem, że nie jest to najnowsza wersja, ale doszło do tego, że po prostu musiałem ją użyć, gdyż klient dostarczył mi gotowy szablon, a przekodowanie wyglądu sklepu zajęło by mi za dużo czasu. Z resztą on całym serwisem będzie zarządzłą pisanym przeze mnie programem synchronizując to z programem Comarchu. Ale nie ważne. I teraz tak. Kupuję u siebie produkt, dajny na to za 0.01 zł. Dochodzi do płatności. Zostaje przekierowany na stronę Przelewy24, tam kwota transakcji się zgadza, wybieram swój bank, płace i robią się schody. Mianowicie, na moje konto Przelewy24 wpływa kwotą 0,01 zł. Wszystko super ale o statusie "Do wykorzystania". To znaczy, wpłata jest ale sklep nie odebrał statusu. A po zakończeniu wpłaty po przekierowaniu do sklepu dostaję info "Błąd przetwarzania płatności" i ststus zamowienia ustawia się na canceled, aktualnie informując o tym klienta. Czy ktoś spotkał się z takim problemem, i czym może to być spowodowane. Chmody sprawdziłem, wszystko tak jak wymaga dostawca modułu - firma Przelewy24.pl .

    EDIT: Zainstalowałem płatności Transferuj.pl i działa. Tak więc temat do zamknięcia.
    Ostanio edytowane przez Crawl : 30-09-2012 23:55

Podobne tematy

  1. rozpakowywanie pliku przelewy24 dla virtuemart na serwerze
    przez pelirrojo na forum Rozszerzenia - problemy z obsługą, zarządzaniem
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post/autor: 12-05-2011, 01:12
  2. Jak zainstalować przelewy24?
    przez karol na forum Instalacja, aktualizacja, migracje
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 26-06-2010, 12:22
  3. Nowy moduł płatności - przelewy24
    przez mawir na forum VirtueMart
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 01-10-2008, 09:07

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •