Witam, mam taki problem i brakło mi pomysłów jak go rozwiązać. Otóż migruje portal z joomla 1.5 do 2.5 i wszystko szło doskonale, zmigrowałem treść, komponenty itd. Jednak portal na 1.5 cały czas funkcjonuje i redaktorzy dodają nowe artykuły, przygotowywana wersja 2.5 ma mieć start za niedługo więc chciałem zaktualizować bazę o nowe artykuły które w miedzy czasie zostały dodane (w starej joomli) do wersji 2.5. I tu pojawił się problem z tabelą assets. W starej wersji zrobiłem migracje do 1.5 i chciałem przekopiować nowe rekordy artykułów tylko jednak zapomniałem że tabela assets jest powiązana co gorsza mam tam zupełnie inne ID i staje się to niemożliwe. Zatem jak najlepiej skopiować artykuły pomiędzy joomla 2.5. Wymyśliłem że sprawę najprościej rozwiązać po przez skopiowanie ręczne artykułów wtedy uda mi się zachować ID artykułów a tabela assets się ładnie uzupełni. Ale czy da się ten proces jakoś zautomatyzować? Czy da się wyeksportować artykuły i zaimportować zachowując tylko treść i dobrze by było gdyby ID też było to samo ;) Wszystkie sugestie będą pomocne.