Dodatek powiadomienia mailowe - Jomsocial
Wyniki 1 do 5 z 5

Temat: Dodatek powiadomienia mailowe - Jomsocial

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    28-08-2012
    Wpisy
    10
    Punkty
    2

    Domyślny Dodatek powiadomienia mailowe - Jomsocial

    Witam chciałem zainstalować sobie na stronie dodatek który powiadamiał by zarejestrowanych użytkowników drogą mailową o nowo dodanych wydarzeniach na stronie. Najlepiej by było gdyby urzytkownik mógł wybrać sobie odpowiednią kategorię i np. raz w tygodniu lub raz na dzień był powiadamiany mailowo o nowych artykułach które pojawiły się w danej kategorii. Podobna funkcja jak na powiadomienia w Gumtree. Cały problem polega na tym że chodzi mi o kategorie wydarzeń w Jomsocial, które tak naprawdę są pseudo kategoriami. Zacząłem się więc zastanawiać czy może po adresie url: lub w jakiś inny sposób. Czy znacie jakiś dodatek który był by w stanie to zrobić. Może być płatny chociaż oczywiście wolał bym coś za free. Strona stoi na Joomla 2.5 Jomsocial 2.6 Pozdrawiam

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wyjadacz pawelSafiStudio awatar
    Dołączył
    27-09-2010
    Wpisy
    646
    Punkty
    90

    Domyślny

    http://www.acyba.com/
    Więcej możesz poszukać na JED.
    "Twoja strategia jest do bani (głównie dlatego, że nie poświęcasz jej wystarczająco dużo czasu)" - Mitch Joel

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    28-08-2012
    Wpisy
    10
    Punkty
    2

    Domyślny

    Wielkie dzięki za szybką odpowiedź. Sprawdziłem ten dodatek ale nie doszukałem się w nim funkcji o którą mi chodzi. Potrzebuję aby proces był zautomatyzowany tzn. jeżeli użytkownik wpisze się na daną grupę wydarzeń w jomsociall i jeżeli w tej grupie wydarzeń zostanie dodane jakieś wydarzenie to użytkownik który wpisał się na tą grupę dostaje powiadomienie mailowe że zostało dodane tam nowe wydarzenie np. o danym tytule..... W programie acymailing nie doszukałem się takiej funkcji. Ok jeszcze inaczej. Jak teraz ktoś odpisze na tego posta to dostanę powiadomienie na skrzynkę mailową bo zaznaczyłem tutaj taka opcję. Dokładnie to samo chcę zrobić z wydarzeniami w jomsociall. Subskrypcję chce jednak podzielić na poszczególne kategorie i podkategorie tych wydarzeń. Czy ktoś słyszał o takim dodatku. Znalazłem na razie coś takiego http://www.joobi.co/index.php?option...mid=227#events ale nie dzieli wydarzeń na poszczególne kategorie powiadamia tylko o nowych albo nadchodzących we wszystkich kategoriach. Poza tym 169$ to troszku poza moimi możliwościami.

  5. #4
    Wyjadacz pawelSafiStudio awatar
    Dołączył
    27-09-2010
    Wpisy
    646
    Punkty
    90

    Domyślny

    Myślę, że jakbyś chciał od nich to kupić to spokojnie dostosują to pod Twoje potrzeby. Zautomatyzowane powiadomienia to często indywidualne dodatki, więc pewnie i tak z takim kosztem będziesz musiał się liczyć. Poszukaj jeszcze na JED. Jeśli nic nie znajdziesz to masz dwie opcje:
    1. Komponent np acymailing, tworzyć grupy i wysyłki ręcznie
    2. Kupić indywidualne rozwiązanie

    Pozdrawiam.
    "Twoja strategia jest do bani (głównie dlatego, że nie poświęcasz jej wystarczająco dużo czasu)" - Mitch Joel

  6. #5
    Debiutant
    Dołączył
    28-08-2012
    Wpisy
    10
    Punkty
    2

    Domyślny

    Hej hej naszukałem się tego ale w końcu znalazłem duuużo tańsze rozwiązanie. Jest nim J!MailAlerts i kosztuje z tego co pamiętam 45$ dla jomsocial z opisu i z zamieszczonej wersji demo wynika że spełni moje wymagania. Czy ktoś z Was korzystał już z tego oprogramowania? Co o nim sądzicie? Pozdrawiam

Podobne tematy

  1. Jomsocial i Kunena - powiadomienia
    przez dkw na forum CB i Joomsocial
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 01-03-2012, 22:27
  2. Jomsocial - powiadomienia - wygląd
    przez wojnest na forum CB i Joomsocial
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 17-02-2012, 12:34
  3. powiadomienia mailowe
    przez lllukasz na forum Komunikacja: fora, czaty, poczta, biuletyny
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 02-01-2012, 11:55
  4. powiadamianie mailowe o aktualizacjach
    przez zaba285 na forum Bezpieczeństwo
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 26-05-2011, 22:00
  5. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 04-09-2010, 00:00

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •