Cześć,

jakiś czas temu na mojej joomli 1.5 zacząłem działać z komponentem Account Expire Control (AEC) - dzięki niemu i Front User Access mam możliwość ustawienia płatnego dostępu do kilku wybranych artykułów. I hula pięknie, ale...

Wczoraj chciałem dodać do menu pozycję (dostęp powszechny) prowadzącą do artykułu (dostęp zarejestrowany). Chciałem po prostu żeby treść była widoczna dla zarejestrowanych. I sytuacja wygląda tak:

1. Wchodzisz jako niezalogowany -> klikasz w tą pozycje i jest podwójny komunikat:
- musisz się zalogować (standardowy komunikat joomli)
- Membership required (komunikat z AEC. Url zmienia się na index.php?option=com_acctexp&task=NotAllowed)
No to się logujemy..

2. Loguję się, klikam i sytuacja taka:
- Membership required (komunikat z AEC. Url zmienia się na index.php?option=com_acctexp&task=NotAllowed)

Jeśli natomiast pójdę na innego kompa, zaloguje się na inne konto i wlasnie od razu będę zalogowany (czyli z pominięciem punktu 1.) to mnie prawidłowo wpuszcza na podstronę.

Macie pomysł jak sobie z tym poradzić? Myślałem, że może cache coś bruździ, więc ustawiłem na 0, ale nic z tego. W AEC też wszystko wydaje się być ustawione ok.
Będę wdzięczny za pomoc!

UPDATE: Sprawa dotyczy tej podstrony http://przypadkimedyczne.pl/konkursy...-medyczne.html i pozycji "Artykuł level registred" w menu po lewej.