Problem z dzieleniem strony w artykule - Strona 2
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Wyniki 11 do 15 z 15

Temat: Problem z dzieleniem strony w artykule

  1. #11
    Przeglądacz
    Dołączył
    26-08-2012
    Wpisy
    37
    Punkty
    2

    Domyślny

    Cały czas ten problem pojawia się za każdym razem w innym miejscu. Na dziś chyba zakończę. Trochę jest za późno. Popatrzę dokładnie na cały tekst. Powyrzucam wszystkie niepotrzebne znaczki i symbole. Zobaczymy. Dziękuję za rady.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    Wyjadacz pawelSafiStudio awatar
    Dołączył
    27-09-2010
    Wpisy
    646
    Punkty
    90

    Domyślny

    Witaj,
    przyznam, że nie przeglądałem kontentu, ale podpowiem coś z własnego doświadczenia. Czasami paginacja w J! dodaje się w niedomkniętych tagach. Sprawdź w źródle edytowanego tekstu (w edytorze), czy przed znacznikiem dzielenia strony masz domknięte wszystkie </p> </div> </span>. To może pomóc.
    "Twoja strategia jest do bani (głównie dlatego, że nie poświęcasz jej wystarczająco dużo czasu)" - Mitch Joel

  4. #13
    Przeglądacz
    Dołączył
    26-08-2012
    Wpisy
    37
    Punkty
    2

    Domyślny

    Udało mi się. Zrobiłam, jak radziłeś. Skopiowałam cały regulamin do Notatnika. Wystarczyło poprawić widoczne błędy w formatowaniu. m. in. cudzysłowy. Nie musiałam usuwać znaczków paragrafów. I wszystko zaczęło poprawnie działać. Dziękuję

  5. #14
    Wyjadacz souacz awatar
    Dołączył
    30-07-2009
    Skąd
    Poznań
    Wpisy
    714
    Punkty
    77

    Domyślny

    Tak to jest, cudzysłów niejedno ma imię ;)
    Proste, drukarskie, litograficzne, podwójne apostrofy....
    Dlatego jak mi klient przyniesie tekst do wklejenia w Wordzie - zaraz robię się nerwowy.
    Ostatnio dostałem 617 kategorii (drzewko z 5 poziomami) do AdsManagera w Wordzie, ślicznie zrobione, z pięknymi, ozdobnymi znaczkami wcięcia i innymi ozdobnikami itd.
    I klient myślał, że ja te kategorie dodam jednym kliknięciem. A zamiana tego na csv trwałaby pewno tak samo długo jak ręczne wpisywanie.
    Ale dałem zaporową cenę na dodanie kategorii i teraz sam sobie to robi, od tygodnia ;)
    Ale to i tak lepiej niż 10 stron zapisanych drobnym maczkiem długopisem....
    Ostanio edytowane przez souacz : 12-10-2012 00:18
    c'est la żizń...

  6. #15
    Przeglądacz
    Dołączył
    26-08-2012
    Wpisy
    37
    Punkty
    2

    Domyślny

    Ja nie zajmuję się aż tak skomplikowanymi rzeczami ale wiem, co to znaczy problem z kopiowaniem stworzonych przez kogoś tekstów. Mam za zadanie zebrać w jedną całość teksty przysłane od kilkunastu osób i sporządzić z tego porządny dokument. Wydaje się cóż w tym trudnego: Kopiuj - Wklej. Nie będę wdawała się w szczegóły, ale ludzie piszą baaardzo różnie. Poprawki zajmują mi mnóstwo czasu. A już poprawianie tabeli zwala mnie po prostu z nóg.
    Nie pomyślałabym, że skopiowanie tekstu z Worda (celowo przy wklejaniu wstawiłam Wklej jako zwykły tekst) może mieć aż taki wpływ na rozwalenie szablonu strony. Ale... wiele rzeczy jeszcze nie wiem. Na moje usprawiedliwienie jest fakt, że jeszcze niewiele ponad miesiąc temu w ogóle nie wiedziałam, co to jest Joomla, a o modułach, kategoriach, dodatkach, komponentach, artykułach nie miałam bladego pojęcia, nie wspominając o edytowaniu CSS. Stronę jakoś zrobiłam (sama!), działa, najpotrzebniejsze rzeczy już są. Nie wygląda jeszcze rewelacyjnie, ale ... wszystko przede mną. Na razie zastanawiam się jak dodawać tabele w artykułach.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne tematy

  1. Podził strony i grafika w artykule
    przez wahe na forum Administracja - ogólnie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post/autor: 15-07-2012, 17:20
  2. problem z dzieleniem artykułu_ funkcja "Więcej"
    przez Majster na forum Rozszerzenia - problemy z obsługą, zarządzaniem
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post/autor: 04-03-2012, 18:37
  3. Podział strony w artykule i strona startowa.
    przez wahe na forum Szablony, formatowanie wyglądu
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 21-01-2012, 10:18
  4. obrazek w artykule linkiem do następnej strony
    przez Lidzia2004 na forum Administracja - ogólne
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post/autor: 01-03-2009, 12:04
  5. Wyświetlanie innej strony w artykule
    przez jarcow na forum Różne
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post/autor: 18-06-2007, 22:29

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •