Cześć

Koledzy prosze o podpowiedź

Problem dotyczy strony www.mzs6gorlice.pl


Powolutku przymierzam się do zmiany szaty graficznej - pościagałem kilka szablonów i po kolei wgrywałem (około 5 sztuk). Po każdym wgraniu szablonu - usuwałem go przez odinstalowanie. Omyłkowo zainstalowałem szablon do Joomla 3.0 a w tym momencie mam 2.5.7

Po ustawieniu szablonu Joomla z 3.0 jako domyślnego po odswieżeniu frontu - strona wyświetliła błąd - zatem na zapleczu przywróciłem ten domyslny na którym stoi witryna.

Niestety problem polega na tym, że na stronie głównej wyswietlaja mi się artykuły zarchiwizowane w czerwcu (za poprzedni rok szkolny) wraz z tymi aktualnie opublikowanymi. W czerwcu przenioslem wszystkie artykuły za poprzedni rok do menu Archiwum 2011-2012 (po lewej na dole).
Co ciekawe po kliknięciu na Archiwum 2011-2012 wyswietlają sie tam artykuły zarchiwizowane - czyli tak jak powinno być - zatem dlaczego dubluja się na głównej.

Patrząc od zaplecza jesli w artykulach wybiore opcje pokazania tylko artykułów opublikowanych z kategorii aktualnosci to sa tylko te widoczne od września -czyli tak jak powinno być. Jesli zmienie na zarchiwizowane z działu aktualnosci to wyświetlaja się te od wrzesnia do czerca za poprzedni rok czyli tak jak powinno być - zatem co jest do diaska?

Mam kopie witryny sprzed zabawy szablonami - roztropnie zrobiłem - ale wiecie że z przywróceniem chwile schodzi.

Doradzi ktoś co jest schrzanione lub co ja schrzaniłem?

Przepraszam - ale wyglada na to, że samo sie naprawiło - w czasie kiedy pisałem ten post. ale gdyby ktoś miał jakieś pomysły gdyby sytuacja sie powtórzyła to mile widziana wypowiedź.