[Joomla-Przemo] utrudnienia - biała strona w joomla i przemo
Wyniki 1 do 9 z 9

Temat: [Joomla-Przemo] utrudnienia - biała strona w joomla i przemo

  1. #1
    Bywalec
    Dołączył
    18-03-2006
    Wpisy
    126
    Punkty
    10

    [Joomla-Przemo] utrudnienia - biała strona w joomla i przemo

    Witam
    Dziwną sprawę miałem: mam hosting na imn.pl/skip.pl i tam ostatnio admin dokonywał zmian na serwerze.
    Od tamtego momentu po wejściu na domena.pl (joomla) i domena.pl/forum (przemo) zaczęły pojawiać się jedynie białe strony bez niczego (zarówno joomla jak i przemo - wszystkie pliki pokazywały białą stronę). Sprawa załatwiała się o dziwo poprzez nadpisanie identycznych plików konfiguracyjnych, indexów itp. Ale jeden problem pozostał: w katalogu komponentu domena.pl/components/com_j-p/ wszystko zniknęło! Jest pusty katalog. Z czego to może wynikać? Nikt mi nic nie pozmieniał, pliki OK, strony wreszcie powróciły. Tylko ten katalog jest pusty. Czy cała sytuacja może być związana np. z aktualizacją php na serwerze?
    Pozdrawiam

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    To że pliki znikają to bardzo dziwne. Możlwie że była przywracana jakaś kopia zapasowa i coś się po drodze zgubiło. Poszukaj, jak masz dostęp, czy w logach serwera nie ma nic dziwnego z okresu gdy pojawiły się problemy

  4. #3
    Bywalec
    Dołączył
    18-03-2006
    Wpisy
    126
    Punkty
    10

    Domyślny

    Ale backup jest wg. mnie niemożliwy - dokładnie widzę, że żadne z danych nie zostały "cofnięte" - np. baza użytkowników nie ma wyciętych ostatnich userów. Co jeszcze dziwniejsze - wspólne logowanie działa prawidłowo, nawet nie wylogowuje między przechodzeniem joomla/forum co mnie miło dziś zaskoczyło Może Total Commander nie widzi istniejących plików, nie wiem, idę spać, muszę się z tym przespać

  5. #4
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    pliki pomostu nie są konieczne do integracji. Ważne żeby były załatane pliki źródłowe, także pomimo ich braku pomost będzie działał, nie będzie działała natomiast administracja komponentem

  6. #5
    Bywalec
    Dołączył
    18-03-2006
    Wpisy
    126
    Punkty
    10

    Domyślny

    prosze o pomoc - znow serwis padl
    dziala nazwa.pl/adminsitrator, nie laczy sie natomiast z adresami nazwa.pl/index.php i nazwa.pl/forum - muli i nie laczy. Gdy w config przelacze na OFFLINE - pojawia sie info o offline, wlaczenie online znow powoduje brak wyswietlania. Zmiana templatki nic nie daje, nic nie zmienialem w plikach - o co moze chodzic? Prosze o pomoc, jestem zdesperowany

  7. #6
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    Nie było mnie trochę, czy nadal masz ten problem?

  8. #7
    Bywalec
    Dołączył
    18-03-2006
    Wpisy
    126
    Punkty
    10

    Domyślny

    Tak. Problem leży po stronie tabel w bazie, gdyż nie chcą się one wyświetlać przez phpmyadmin. Admin serwera (nieszczęsny skip.pl) powiedział, że wszystko jest ok (nie zważając, że strona mi nie działa) i stwierdził, że mam "strasznie dużo tych tabel" więc to tak się będzie wolno wyświetlało. Oczywiście za taką wypowiedź po prostu uciekłem z tego serwera (na szczęśćie jakoś dało się ściągnąć backup+najnowszą kopię bazy).
    Na nowym serwerze, prócz paru błędów (treść dla pewnosci poniżej - ale to pewnie wynika ze złego pakowania plików) mam standardowy błąd: strona źle wyświetla polskie znaki. Czy jest jakieś zapytanie sqla, aby to poprawić?
    ps. na starym serwerze nadal mam wszystko i nie wyświetla strony (jakby nie mogło pobrać), w razie sugestii wróciłbym tam, bo przynajmniej dobrze pokazuje polskie czcionki.
    A poniżej błędy z nowego serwera:
    Warning: array_merge() [function.array-merge]: Argument #1 is not an array in /home2/fab/public_html/s/forum/common.php on line 90

    Warning: array_merge() [function.array-merge]: Argument #2 is not an array in /home2/fab/public_html/s/forum/common.php on line 90

    Warning: array_merge() [function.array-merge]: Argument #3 is not an array in /home2/fab/public_html/s/forum/common.php on line 90

    Warning: array_merge() [function.array-merge]: Argument #4 is not an array in /home2/fab/public_html/s/forum/common.php on line 90

    Warning: array_merge() [function.array-merge]: Argument #6 is not an array in /home2/fab/public_html/s/forum/common.php on line 90

    Warning: array_merge() [function.array-merge]: Argument #7 is not an array in /home2/fab/public_html/s/forum/common.php on line 90

    Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home2/fab/public_html/s/forum/common.php:90) in /home2/fab/public_html/s/forum/includes/sessions.php on line 546

    Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home2/fab/public_html/s/forum/common.php:90) in /home2/fab/public_html/s/forum/includes/sessions.php on line 547

    Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home2/fab/public_html/s/forum/common.php:90) in /home2/fab/public_html/s/includes/joomla.php on line 697

    Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home2/fab/public_html/s/forum/common.php:90) in /home2/fab/public_html/s/includes/joomla.php on line 1433

    Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home2/fab/public_html/s/forum/common.php:90) in /home2/fab/public_html/s/index.php on line 263

    Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home2/fab/public_html/s/forum/common.php:90) in /home2/fab/public_html/s/index.php on line 264

    Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home2/fab/public_html/s/forum/common.php:90) in /home2/fab/public_html/s/index.php on line 265

    Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home2/fab/public_html/s/forum/common.php:90) in /home2/fab/public_html/s/index.php on line 266

    Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home2/fab/public_html/s/forum/common.php:90) in /home2/fab/public_html/s/index.php on line 267
    Pojawiają się one nad treścią strony.

  9. #8
    Bywalec
    Dołączył
    12-10-2005
    Wpisy
    321
    Punkty
    26

    Domyślny

    hehe, faktycznie skip, skip into the other host factory :-)

    zobacz sobie czy nie masz jakichs dodatkowych spacji w kodzie php, albo w ogole wpisz sobie cos takiego na poczatku plikow:

    <?php ob_start(); ?>

    i zobacz co jest nie tak
    Przeczytaj o tematyce: programy partnerskie zobacz też jak wygląda darmowa reklama dla Ciebie, no i na deser mam dla Ciebie stronę o pagerank i mały Kurs CSS

  10. #9
    Bywalec
    Dołączył
    18-03-2006
    Wpisy
    126
    Punkty
    10

    Domyślny

    dzięki, do czego służy ta komenda? powinienem ją dać np. w index.php na początku - na samej górze?

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •