JomSocial
Wyniki 1 do 7 z 7

Temat: JomSocial

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    09-11-2012
    Wpisy
    3
    Punkty
    2

    Domyślny JomSocial

    Kilkanaście dni temu zainteresowałem się JomSocial na potrzeby nowego projektu, jednak trochę mnie zdziwiło że dodatek tej "wielkości" nie doczekał się spolszczenia, nie licząc płatnego, ale czy tylko na tyle nas stać?
    Wszystkich zainteresowanych i ogarniętych zapraszam do tłumaczenia na: http://www.transifex.com/projects/p/...anguage/pl_PL/
    Ja już poświęciłem kilkanaście godzin i z 11% mamy już 37% frontu. Oczywiście najważniejsza jest wersja 2.6.2 i na niej proponuję się skupić. Nie ma tego dużo bo razem z adminem zostało 2300 fraz.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wyjadacz Winnetou awatar
    Dołączył
    16-12-2008
    Skąd
    Olkusz
    Wpisy
    779
    Punkty
    89

    Domyślny

    Że też ludziom sie chce robić dwa razy to samo
    O ile pamiętam zakup lokalizacji to koszt rzędu 30 zł lub cos koło tego i to lokalizacji zrobionej przez fachowca, który zna ten komponent od podszewki a nie jakiegoś zapaleńca który pewnie nawet nie zdaje sobie do końca sprawy co i ile tak naprawdę jest do zlokalizowania.

    Jak już cierpisz na nadmiar wolnego czasu to lokalizuj inne rozszerzenia. O ile wiem lokalizacje Community Builder przydało by się zaktualizować.
    Winnetou
    www.softdesign-studio.pl
    Przydała się podpowiedź?, zrewanżuj się dodając punkcik - - ↓

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    09-11-2012
    Wpisy
    3
    Punkty
    2

    Domyślny

    Nie zamierzam lokalizować czegoś co mi nie potrzebne, a niby czemu mam płacić? Oczywiście 30zł to nie jest dużo, ale można nieraz zrobić coś dla ogółu. Mam czas to zrobię samemu +ew. ktoś mi pomoże. A z pewnością skorzystam na tym nie tylko ja, ale i inni. Nie chcesz nie pomagaj, przecież nikt Ci nie każe.

  5. #4
    Wyjadacz Winnetou awatar
    Dołączył
    16-12-2008
    Skąd
    Olkusz
    Wpisy
    779
    Punkty
    89

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez qbu Zobacz wiadomość
    Kilkanaście dni temu zainteresowałem się JomSocial
    Tą deklaracją na samym początku zdradziłeś się że nie masz o tym komponencie wiekszego pojęcia a chcesz go lokalizować. No ale to już twoja decyzja. Przychodzi mi tylko w tym momencie do głowy taki znany polski slogan. chytry traci dwa razy.

    Podejrzewam że nikt inny poza tobą raczej nie wykorzysta Twojej kulawej lokalizacji.

    Nie mam żadnego interesu w promowaniu komercyjnego tłumaczenia. Mogę jednak powiedzieć jako nabywca lokalizacji że jest wykonane rewelacyjnie i raczej nikt inny lepiej tego zrobić nie jest w stanie

    http://blog.elimu.pl/3851-jomsocial-18-spolszczenie/
    Ostanio edytowane przez Winnetou : 09-11-2012 15:34
    Winnetou
    www.softdesign-studio.pl
    Przydała się podpowiedź?, zrewanżuj się dodając punkcik - - ↓

  6. #5
    Bywalec ugly kid joe awatar
    Dołączył
    09-11-2012
    Skąd
    C:\WINDOWS\Wirusy i Trojany
    Wpisy
    342
    Punkty
    18

    Domyślny

    ja bym poczekał do wydania 2.8, bo teraz, to trochę robota dla głupiego, choćby dlatego, że tam wiele danych z wydań 2.4 - 2.6 zostanie utraconych, szczególnie z ogólnie pojętych "tablic", a wiec zmieni się być może sposób komunikowania funkcji i interakcji aplikacji z użytkownikiem, ale też administratora z aplikacją..
    moje nowe alter ego

  7. #6
    Bywalec ugly kid joe awatar
    Dołączył
    09-11-2012
    Skąd
    C:\WINDOWS\Wirusy i Trojany
    Wpisy
    342
    Punkty
    18

    Domyślny

    a w ogóle to jak chcesz w to inwestować, poczekaj do września. ich cykl wydawniczy i wsparcie to jakaś parodia. kupując teraz na 100% nie doczekasz "nowego" jomsociala, już bez zend frameworka i z przebudowanym jw. drogie to nie jest, ale kupno teraz, to strata nawet tego.
    moje nowe alter ego

  8. #7
    Debiutant
    Dołączył
    09-11-2012
    Wpisy
    3
    Punkty
    2

    Domyślny

    Winnetou nie chodzi tu o chytrość (30zł śmieszna kwota, tym bardziej przy cenie JomSocial) tylko zrobienie czegoś społecznie, tym bardziej że mam czas. Masz rację nie mam znajomości odnośnie JomSocial, jednak spolszczenia już tworzyłem i dobrze wiem na czym to polega. Kto skorzysta? Pewnie ten kto uzna je za przydatne, Ty nie musisz, a inni może chętnie skorzystają. Ja jedynie poinformowałem, że zamierzam przy tym popracować.

Podobne tematy

  1. Jomsocial is not connected + brak ikony JomSocial
    przez stoolk na forum Rozszerzenia - problemy z obsługą, zarządzaniem
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 26-10-2012, 19:25
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 16-05-2011, 21:52
  3. JomSocial
    przez RudyPL na forum Rozszerzenia - problemy z obsługą, zarządzaniem
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post/autor: 12-04-2011, 21:19
  4. [jomsocial] Konfiguracja JomSocial ?
    przez shogunzmc na forum CB i Joomsocial
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 16-11-2010, 12:54
  5. JomSocial 1.6
    przez PeFik na forum CB i Joomsocial
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 17-04-2010, 21:23

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •