Sztuka perswazji
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 35

Temat: Sztuka perswazji

  1. #1
    Wiarus Jdwind awatar
    Dołączył
    21-08-2007
    Skąd
    Stalowa Wola
    Wpisy
    1 692
    Punkty
    132

    Domyślny Sztuka perswazji

    Taka ciekawostka znaleziona tutaj, a tutaj strona o której mowa (szablon o ile dobrze widzę beez20). Pozostaje jedynie pogratulować siły przebicia. Ktoś przebije kwotę za wykonanie?
    wiki.joomla.pl - odpowiedzi na Twoje pytania!
    >> MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ << - dokonaj dowolnej (min. 50zł) wpłaty na rzecz PCJ i skontaktuj się ze mną w celu odebrania gratulacji!

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Bywalec ugly kid joe awatar
    Dołączył
    09-11-2012
    Skąd
    C:\WINDOWS\Wirusy i Trojany
    Wpisy
    342
    Punkty
    18

    Domyślny

    lol, a ilu freelancerów w komentarzach domaga się etatu.
    moje nowe alter ego

  4. #3
    Senior Bazyl awatar
    Dołączył
    02-08-2008
    Skąd
    Skierniewice
    Wpisy
    7 693
    Punkty
    574

    Domyślny

    A to Polska właśnie...

    Szkoda gadać

  5. #4
    Wiarus Jdwind awatar
    Dołączył
    21-08-2007
    Skąd
    Stalowa Wola
    Wpisy
    1 692
    Punkty
    132

    Domyślny

    Może ma to jakiś delikatny związek z tematem, a może nie... ale przypomniał mi się dowcip:
    Prezes wzywa kandydata na rozmowę i mówi:
    - gratuluję, wszystkie warunki i kryteria pan spełnia, od jutra zostaje pan v-ce prezesem w naszej firmie! Chce Pan coś powiedzieć?
    gość (dość powiedzieć, że z samego wyglądu mało rozgarnięty) mówi pod nosem:
    - dziękuję
    - a nic więcej pan nie powie?
    - dziękuję, tato...
    wiki.joomla.pl - odpowiedzi na Twoje pytania!
    >> MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ << - dokonaj dowolnej (min. 50zł) wpłaty na rzecz PCJ i skontaktuj się ze mną w celu odebrania gratulacji!

  6. #5
    Senior Bazyl awatar
    Dołączył
    02-08-2008
    Skąd
    Skierniewice
    Wpisy
    7 693
    Punkty
    574

    Domyślny

    Moim zdaniem strzał w dziesiatkę, pewnie...

  7. #6
    Wyga trzepiz awatar
    Dołączył
    06-01-2006
    Skąd
    SH | SC
    Wpisy
    3 528
    Punkty
    252

    Domyślny

    Podobno teraz jest moda na "minimalizm". Może wykonawca zbyt bardzo się przejął tym trendem

  8. #7
    Bywalec ugly kid joe awatar
    Dołączył
    09-11-2012
    Skąd
    C:\WINDOWS\Wirusy i Trojany
    Wpisy
    342
    Punkty
    18

    Domyślny

    jest pewna duża różnica pomiędzy wykonaniem kosztów projektu, a zrobieniem w jego ramach czegoś ciekawego. tutaj wykonano koszt i nikt do nikogo pretensji mieć nie może. szkoda jedynie, że nie podano firmy wykonującej te stronę, a to chyba obowiązek.
    moje nowe alter ego

  9. #8
    Bywalec Dziudek awatar
    Dołączył
    17-10-2012
    Skąd
    Łódź
    Wpisy
    342
    Punkty
    60

    Domyślny

    Z jednej strony można powiedzieć - "przecież każdy może się zgłosić do przetargu i zaoferować lepszą ale i tak gwarantującą dobrą marżę cenę" z drugiej strony i tak wiadomo, że przetargi często wyglądają tak jak wyglądają, wystarczy sobie przypomnieć głośną aferę dotyczącą przetargów informatycznych i wszystko w tym temacie... Niestety sprawdza się tutaj legendarny kwadrat podziału pieniędzy na publiczne i prywatne - tu mamy do czynienia z publicznymi pieniędzmi wydanymi na publiczne cele - efekt jest łatwy do przewidzenia, bo i nikt za to nie poniesie konsekwencji...

  10. #9
    Wiarus Jdwind awatar
    Dołączył
    21-08-2007
    Skąd
    Stalowa Wola
    Wpisy
    1 692
    Punkty
    132

    Domyślny

    Ja mam już nawet mocne, noworoczne postanowienie - w przyszłym roku chciałbym chociaż jedną taką stronę zrobić. Oczywiście nie mam na myśli ani wyglądu, ani funkcjonalności.
    wiki.joomla.pl - odpowiedzi na Twoje pytania!
    >> MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ << - dokonaj dowolnej (min. 50zł) wpłaty na rzecz PCJ i skontaktuj się ze mną w celu odebrania gratulacji!

  11. #10
    Senior Gall Anonim awatar
    Dołączył
    19-10-2010
    Wpisy
    6 947
    Punkty
    447

    Domyślny

    Witam,
    tak sobie czytam to co napisaliście i myślę że warto dodać coś od siebie,
    @Jadwin - ja bym nie przesadzał z tym optymizmem - bo zakres cen jest za strony robione z funduszy unijnych jest dość szeroki - waha się z tego co wiem od mniej więcej 2000 netto do (czasami) kilkudziesięciu tysięcy netto (na razie nie słyszałem o innych).
    Zależy od tego co było priorytetem przetargu , jak również od tego jakie środki są faktycznie dostępne na element projektu jakim jest witryna internetowa ( przykładowo o ile dobrze kojarzę powyżej 400 euro w przeliczeniu oraz instytucjach państwowych przetarg jest obowiązkowy).
    Odpowiadając na jeszcze jedno zagadnienie w tym temacie - podanie autora/wykonawcy niekiedy nie jest wymagane (nie wiem czy zależy to od samego projektu, od jego typu czy też innych czynników jednak czasami jest to wręcz element umowy zawieranej pomiędzy zleceniodawcą a zleceniobiorcą //w treści witryny nie zostanie zawarta informacja o wykonawcy//.
    @Jadwin - gdybyś się kiedyś interesował tym zagadnieniem to pamiętaj również że w zależności od programu z którego pozyskiwane są środki/dotacje niekiedy warunkiem bezwzględnym jest to że przystępują tylko firmy, niekiedy zaś mogą to robić również "wolni strzelcy" na umowę o dzieło lub zlecenie.
    Pzdr
    A że przypadek który został tutaj zaprezentowany jest dość ciekawi i zastanawiający to już inna sprawa

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Podobne tematy

  1. Obrazy w tle - jak to zrobić zgodnie ze sztuką?
    przez dr.J na forum Szablony, wygląd, formatowanie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 16-11-2011, 21:08

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •