Sztuka perswazji - Strona 3
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Wyniki 21 do 30 z 35

Temat: Sztuka perswazji

  1. #21
    Wyjadacz souacz awatar
    Dołączył
    30-07-2009
    Skąd
    Poznań
    Wpisy
    714
    Punkty
    77

    Domyślny

    Kiedyś znajoma z pewnej gminy namówiła mnie do startu w przetargu na stronę jednostki podległej gminie. Że gmina nie najbogatsza a wymagania niezbyt wysokie zaproponowałem witrynę wykonaną na bazie Joomla! 1.5 (było to dawno temu) i wyceniłem na 4.000 zł (i tak od "normalnego" klienta żądałbym dużo mniej).

    Wygrał ktoś zupełnie inny, cena za stronę wyniosła 15.000 zł i wykonana została na... Joomla! 1.0 i darmowej templatce....

    Welcome to Poland, to the Disneyland...
    c'est la żizń...

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #22
    Wiarus Jdwind awatar
    Dołączył
    21-08-2007
    Skąd
    Stalowa Wola
    Wpisy
    1 692
    Punkty
    132

    Domyślny

    Zdecydowanie musiały zaważyć względy kosztów oraz aktualności skryptów Może to nie miejsce do takich porównań, ale obawiam się, że podobnie było np. przy przetargach na budowę autostrad, i pewnie nie tylko tego.
    wiki.joomla.pl - odpowiedzi na Twoje pytania!
    >> MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ << - dokonaj dowolnej (min. 50zł) wpłaty na rzecz PCJ i skontaktuj się ze mną w celu odebrania gratulacji!

  4. #23
    Wyjadacz souacz awatar
    Dołączył
    30-07-2009
    Skąd
    Poznań
    Wpisy
    714
    Punkty
    77

    Domyślny

    Mogę Cię zapewnić, że dokładnie tak samo. Mój znajomy ma firmę brukarską, pracował jako podwykonawca przy budowie wysepek, zjazdów, itp. przy autostradach.
    Zna sytuację "od środka" - opowiadał mi o tych przetargach. Tak samo zresztą odbywają się np. miejskie przetargi na budowy i remonty chodników. Nie mówiąc o tym, że jakość wykonania ma być podła bo chodzi o to, że firma, która robiła taki chodnik wkrótce po przelewie znika z rynku (zatem nie ma kto dokonać napraw gwarancyjnych) i trzeba ogłosić nowy przetarg na poprawki, który wygrywa inna firma "skoligacona" z poprzednim wykonawcą.

    Myślę, że podobnie jest w naszym fachu.
    c'est la żizń...

  5. #24

    Domyślny

    Już niedługo na swoim blogu pochwalę się materiałem i poradnikiem na tamat tej trudnej sztuki, ale bardzo praktycznej. Umiejętność przekonywania do czegoś jest często bardzo się przydaje.

  6. #25
    Senior Gall Anonim awatar
    Dołączył
    19-10-2010
    Wpisy
    6 947
    Punkty
    447

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez suchotnik Zobacz wiadomość
    Przetargi to tylko papierkowa formalność, od początku, bez rozstrzygania przetargów wszystko jest już wiadomo.
    Więc muszę cię zmartwić - mylisz się - reguła jest taka - pisze się o przetargach co do których istnieje domniemanie graniczące z pewnością sytuacji jaką wskazałeś - o tych które nie budzą wątpliwości - nikt nie pisze - i pamiętaj iż cena jest tylko jednym z wielu elementów przetargu - osobiście nie wybrałby raczej najtańszej oferty - rzeczy dobre muszą kosztować adekwatnie do swojej jakości.
    Pzdr

  7. #26

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez michalszafranski Zobacz wiadomość
    Już niedługo na swoim blogu pochwalę się materiałem i poradnikiem na tamat tej trudnej sztuki, ale bardzo praktycznej. Umiejętność przekonywania do czegoś jest często bardzo się przydaje.
    Jak ktoś tego nie ma od urodzenia, to się nie nauczy sztuki perswazji w tydzień, miesiąć, poł roku ,...

  8. #27
    Debiutant
    Dołączył
    14-09-2013
    Wpisy
    1
    Punkty
    2

    Domyślny

    dlaczego... jestemm innego zdania. oczywiście wszystko zależy od tego jakie sie ma predyspozycje ale bez przesady

  9. #28
    Debiutant
    Dołączył
    09-10-2013
    Wpisy
    4
    Punkty
    2

    Domyślny

    Sztuka perswazji to jedna z najstarszych technik marketingowych. Latami ewoluowała.

  10. #29
    Senior Gall Anonim awatar
    Dołączył
    19-10-2010
    Wpisy
    6 947
    Punkty
    447

    Domyślny

    Mam propozycje: od dzisiaj piszemy o sytuacjach kiedy krewni i znajomi królika zostali pogonieni do norki.
    :-)

  11. #30
    Wiarus Jdwind awatar
    Dołączył
    21-08-2007
    Skąd
    Stalowa Wola
    Wpisy
    1 692
    Punkty
    132

    Domyślny

    Gall - chcesz z tematu o realiach zrobić temat science fiction?
    wiki.joomla.pl - odpowiedzi na Twoje pytania!
    >> MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ << - dokonaj dowolnej (min. 50zł) wpłaty na rzecz PCJ i skontaktuj się ze mną w celu odebrania gratulacji!

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Podobne tematy

  1. Obrazy w tle - jak to zrobić zgodnie ze sztuką?
    przez dr.J na forum Szablony, wygląd, formatowanie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 16-11-2011, 20:08

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •