Język witryny
Wyniki 1 do 5 z 5

Temat: Język witryny

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    19-11-2012
    Wpisy
    39
    Punkty
    2

    Domyślny Język witryny

    Witam, robię stronę która będzie tłumaczona na 3 języki. Angielski, Niemiecki, Holenderski. W Językach treści stworzyłem dla każdego języka osobne tłumaczenie/kategorie i włączyłem dodatek Filtr Języka. Wszystkie treści na stronie przyporządkowałem do konkretnego tłumaczenia. Na stronie stworzyłem menu z którego można wybrać konkretne tłumaczenie (strony główne każdego z języków). Jeśli jesteśmy w Polsce, a ktoś chce uruchomić wersję np. po Angielsku to nie jest to możliwe ponieważ wszystkie treści w których ustawiłem język Angielski nie są wyświetlane w Polsce. Orientuje się ktoś może jak to ustawić, żeby w każdym kraju włączał się automatycznie język przeznaczony dla tego regionu, ale żeby również można było wejść w wersję np. po Angielsku na terenie Polski. Proszę o pomoc.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Bywalec Dziudek awatar
    Dołączył
    17-10-2012
    Skąd
    Łódź
    Wpisy
    342
    Punkty
    60

    Domyślny

    Witam,

    W pluginie filtra języków jest taka opcja (pierwsza opcja):

    "Wybór języka dla nowych odwiedzających"

    Są tam do wyboru ustawienia przeglądarki lub ustawienia strony - aby język ustawiał się automatycznie powinny być wybrane ustawienia przeglądarki.

    Co do przełączania języków to jest w Joomla! moduł "Przełącznik języków" (Language Switcher).



  4. #3
    Przeglądacz
    Dołączył
    19-11-2012
    Wpisy
    39
    Punkty
    2

    Domyślny

    Witam, Dziękuję za odpowiedź. Zmieniłem te ustawienia w pluginie filtrów języka jednak to nic nie pomogło. Szukałem też modułu Language Switcher ale znalazłem taki tylko dla panelu administracyjnego. Szukałem też innego ale żaden nie działał tak jak powinien. Nadal mam taką sytuację, że jeśli jesteśmy w Polsce, a ktoś chce uruchomić wersję np. po Angielsku to nie jest to możliwe ponieważ wszystkie treści w których ustawiłem język Angielski nie są wyświetlane w Polsce. Proszę o pomoc.

  5. #4
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez jankobialka Zobacz wiadomość
    Szukałem też modułu Language Switcher ale znalazłem taki tylko dla panelu administracyjnego.
    Menu zaplecza > Moduły > Nowy (utwórz). Moduł jest na liście. Nazwa polska Przełącznik języka, nazwa angielska Language Switcher. NIe wiem, gdzie znalazłeś taki moduł "dla panelu administracyjnego", bo takowego to akurat w instalacji Joomla nie ma!
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  6. #5
    Przeglądacz
    Dołączył
    19-11-2012
    Wpisy
    39
    Punkty
    2

    Domyślny

    Szukałem takiego modułu na joomla.org i znalazłem http://extensions.joomla.org/extensi...min-desk/22248
    W ogóle nie wziąłem pod uwagę, że ten moduł może być już zainstalowany domyślnie.
    Dziękuję za pomoc.

Podobne tematy

  1. JoomFish i język strony głównej inny niż język domyślny witryny
    przez wojtek-gazeta na forum Administracja - ogólnie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 13-02-2012, 22:33
  2. 1.5.7 a język polski
    przez Bear na forum Aktualizacje, migracje
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 23-10-2008, 13:10
  3. Wybrakowany język?
    przez klausania na forum Szukam dodatku do Joomla
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 02-02-2008, 23:29
  4. Język..
    przez menfiz na forum Administracja Joomla!
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 28-10-2007, 12:04
  5. W jaki sposób zmienić język templatki na język polski?
    przez Amaria na forum Instalacje (Joomla!, składników)
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post/autor: 30-04-2006, 22:21

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •